Autor Tema: Kompjutersko Numerolosko Izracunavanje (sve u jednom)  (Pročitano 14570 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Kompjutersko Numerolosko Izracunavanje (sve u jednom)
« Odgovor #17 poslato: 27. Jun 2022. 17:59:45 »
     Meni neće, blokira mi AVP (antivirus program) Hoće da mi se otvori ono što je davno Kalina postavila link na engleskom :hum:
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže Obasjana Suncem :)*

  • *Al' se ovaj raspisao *
  • *****
  • Poruke: 2118
  • Reputaciona snaga: 5373
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Strast srca i svjetlost Duha 🔥⚡NEBESKA VATRA⚡🔥
Odg: Kompjutersko Numerolosko Izracunavanje (sve u jednom)
« Odgovor #16 poslato: 27. Jun 2022. 17:53:37 »
Ja sam ovaj program skinula bez problema. :)
Imam džep pun Sunčeve svjetlosti, imam ljubav i znam da je sva moja... O, o, o... Učinite šta hoćete, ali me nećete slomiti, palice i kamenje me neće potresti. ♡SUNCE♡ JE NA MOJOJ STRANI! ☆Sunce☆ me voli, upravo me obasjava čarobnim zrakom, grije me i čini moj dan divnim. :rh: DANAS PRIMAM BESKRAJNU LJUBAV SVEGA ŠTO POSTOJI, OTVORENA SAM ZA ČUDA. RAZUMIJEM DRUGE I  BIRAM NAJBOLJE ZA SEBE. Okružena sam sjajnim prilikama u životu. :sun: JA SAM USPJEŠNA I OSTVARUJEM SVOJ CILJ. :sparkle:

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Kompjutersko Numerolosko Izracunavanje (sve u jednom)
« Odgovor #15 poslato: 27. Jun 2022. 17:48:29 »
     Kad kliknem na ovaj link, meni se otvori ovaj http://freewebtv.three6nine.com i piše da sajt nije zaštićen (virus i sl) :hmm:
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže Obasjana Suncem :)*

  • *Al' se ovaj raspisao *
  • *****
  • Poruke: 2118
  • Reputaciona snaga: 5373
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Strast srca i svjetlost Duha 🔥⚡NEBESKA VATRA⚡🔥
Imam džep pun Sunčeve svjetlosti, imam ljubav i znam da je sva moja... O, o, o... Učinite šta hoćete, ali me nećete slomiti, palice i kamenje me neće potresti. ♡SUNCE♡ JE NA MOJOJ STRANI! ☆Sunce☆ me voli, upravo me obasjava čarobnim zrakom, grije me i čini moj dan divnim. :rh: DANAS PRIMAM BESKRAJNU LJUBAV SVEGA ŠTO POSTOJI, OTVORENA SAM ZA ČUDA. RAZUMIJEM DRUGE I  BIRAM NAJBOLJE ZA SEBE. Okružena sam sjajnim prilikama u životu. :sun: JA SAM USPJEŠNA I OSTVARUJEM SVOJ CILJ. :sparkle:

Van mreže kalina*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 27
  • Reputaciona snaga: 663
  • kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Kompjutersko Numerolosko Izracunavanje (sve u jednom)
« Odgovor #13 poslato: 04. Mart 2014. 16:25:29 »
Naletela sam na jedan sajt koji takođe računa automatski neke od ovih brojeva, pa mogu da se uporede tumačenja.
Uz to daje i karte rođenja, pa se klikom na svaku može videti značenje, prilično tačno bar za osobe za koje sam to pogledala.

http://www.sevenreflections.com/numerologycalculator/

Van mreže cookie*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 61
  • Reputaciona snaga: 0
  • cookie has no influence.
  • Pol: Žena
Odg: Kompjutersko Numerolosko Izracunavanje (sve u jednom)
« Odgovor #12 poslato: 09. April 2013. 21:21:21 »
jako jako mi se sviđa ovo:
Vaš broj zrelosti 11
Vaš broj zrelosti otkriva osobu koja cete postati - vase istinsko ja.
Vec u ranim godinama nositelji broja 11 ce pokazivati veliku mudrost i znanje. Kako budete stariji vase znanje ce nastaviti rasti. U kasnijim godinama cete uzivati u jos dubljem uranjanju u duhovni svijet misticnog i Bozanskog. Vasa intuicija i vidovnjastvno ce doseci svoj maksimum. Vi cete inspirirati i usreciti osobe oko vas a vrlo vjerovatno i cijelo covjecanstvo. Nadam se da će tako i biti

Primal*

  • Gost
Odg: Kompjutersko Numerolosko Izracunavanje (sve u jednom)
« Odgovor #11 poslato: 03. April 2013. 16:13:55 »
Imam i 11 i 22 i 33...Sve glavni brojevi. Neobicno.

Van mreže venerica*

  • Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • ***
  • Poruke: 1048
  • Reputaciona snaga: 2347
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
Odg: Kompjutersko Numerolosko Izracunavanje (sve u jednom)
« Odgovor #10 poslato: 03. April 2013. 14:31:02 »
JEL MOGUCE DA BROJ IZAZOVA BUDE 0???

Broj vašeg drugog izazova je 0
Izazov 0 znaci da je izbor �to uciniti sa vlastitim �ivotom potpuno u va�im rukama. Va�a du�a je takozvana starqa du�a i vec ste pro�li sve izazove ostalih brojeva. Va�a nagrada za savladavanje tih izazova je slobodna volja. Mo�ete se suociti sa svim izazovima brojeva od 1 do 9 ili niti sa jednim. Mo�ete jednostavno ici kroz �ivot bez ciljeva ili kraja. Ili se mo�ete izdici iz te�koca drugih te iskoristiti ovaj izazovan period da oblikujete �ivot pun ljubavi, pravde i vizije. Na prvi pogled ova sloboda izbora se mo�e ciniti kao odmor ali ona to nije. Doista gravitacija odgovornosti koja dolazi sa izazovom 0 je velika jer kako se odlucite suociti sa izazovom 0 ce imati veliki utjecaj na �ivote drugih oko vas ali i na svijet u cijelini.
top
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže uranija*

  • Savetnik
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Kompjutersko Numerolosko Izracunavanje (sve u jednom)
« Odgovor #9 poslato: 03. April 2013. 00:10:45 »
JadrankaR bas sam se odusevila sajtom numerologije,stvarno bas pricaju o onome sto radim i cime se bavim kao jedinica,to mi je broj zivotnog puta...i provlaci se kroz ceo zivot,broj 4...naravno u ovom periodu radim bas ono sto mi numerologija govori....oko porodice,doma i temelja koji ce mozda biti u kornjaca stilu ali ce i drugi moci da idu za mnom na tom temelju i grade se :)
najcesce imam srece,i bas broj 3 kao srecan broj,sve fino skockano :)

Van mreže Saša*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1166
  • Reputaciona snaga: 3785
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
Odg: Kompjutersko Numerolosko Izracunavanje (sve u jednom)
« Odgovor #8 poslato: 02. April 2013. 21:28:47 »
Najvise uticaja ima tvoje devojacko prezime. Uhy je o tome vec pisala.

http://www.dnevnikastrologa.com/index.php?board=15.0
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.