Autor Tema: Tranziti u Numerologiji  (Pročitano 7350 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: Tranziti u Numerologiji
« Odgovor #14 poslato: 19. Mart 2017. 20:08:09 »
Ako si danas u 994 ja na tvom mestu ne bih pocinjala nista novo...naprotiv zavrsila bih nesto vezano za posao...
ali to vazi samo za danas
ceo mesec je dupli mars 88 - daje mnogo energije, da si ziva vatra, lako se svadjas...i moze da donese nekog mladjeg muskarca u uniformi.
Ovo donosi novac, ali se ne zadrzava jer ima gde da se potrosi.
Donosi i kraci put
Osmica je andjeo cuvar, i princip ogledala - kako cinis tako se vraca
ovo je svakako kod zena u "tranzitu" muskarac

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35455
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #13 poslato: 19. Mart 2017. 17:24:14 »
     <3 :hvala: <3 ja sam totalno duduk za ovo =) generalno jedva umem svoj num.broj da izračunam :histerija: sve ostalo je viša matematika i nuklerana fizika za mene :histerija:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži jakica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 1360
  • jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!jakica is awe-inspiring!
« Odgovor #12 poslato: 19. Mart 2017. 16:53:25 »
     Jel može neko da mi pojasni ovo? Deluje mi vrlo zanimljivo :84s:
Neno,
Izračuna se numerološki kod, doda se godišnji broj, pa mesečni broj i dnevni broj i na kraju dobiješ dnevni numerološki kod. Brojeve iz numerološkog koda povezuješ sa planetama.
Ti si 03.10.1975. pa je tvoj numerološki kod 448 za 2017 ti je numerološki kod 559, za mart 883, za 19 mart ti je numerološki kod 994. 9 vlada Neptun i Pluton, 4 vlada Saturn.

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35455
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #11 poslato: 19. Mart 2017. 13:53:18 »
     Jel može neko da mi pojasni ovo? Deluje mi vrlo zanimljivo :84s:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2821
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #10 poslato: 08. Decembar 2015. 20:04:17 »
Izracunavanje dnevnog numeroloskog koda

Ako zelite  da  vidite kakav ce vam odredjeni dan biti
 dodavanjem broja dana koji vas zanima na mesecni kod mozete odrediti simboliku . Na mom primeru to izgleda ovako

Moj num kod za mesec Mart i 2013 god je 145 ( da vas ne zbuni ovo je i moj zivotni numeroloski kod koji se pojavljuje u ovoj god i ovom mesecu )

Recimo zanima me kakav ce mi  15 dan ovog meseca  = br 6

1  4  5
 + 6  6   6
=========

=  7  1  2

Oni koji su pratili temu od samog pocetka primetice da je   ovaj kod 712 i moj kod za ovu 2013 god . Sibolika brojeva zaista jeste beskrajna

Dan 16 = br 7

1 4 5

+ 777
------------
 = 8 2 3

Nadam se da ste shvatili a dalje nastavite sami .

Zanima me koji bi datum bio najpovoljniji za datum njihovog vencanja.Zbog nekih porodicnih okolnosti mislili smo da to bude krajem Marta

Jeda od povoljnih datuma cinio mi se 27 Mart 2016 = 21= br 3  dan pod vladavinom Jupitera , dan je Nedelja pod vladavinom Sunca  a dodavanjem na njegov bior br 9 dobija se br 3 (Jupiter )

Medjutim juce  sam saznala da post pocinje 14 Marta a samim tim i period kazu nije povoljan za vencanje a oni hoce i vencanje u crkvi za koje opet da bi se odrzalo treba saglasnost vladike iz Vrssca itd suvise komplikovano ja sam trazim nov povoljan datum i sve mi je bez veze
5 Mart = subota otpada jer su tada zadusnice

6 .3 (Mart ) 2016 je dan u broju 9 i kako je njegov kod za 2016 god identican kao po rodjenju   944
                                                                                                                                                    + 999
                                                                                                                                                     =944

onda i dodavanjem potencijalno moguceg datuma za vencanje (6.3.2016   = br 9 )
onda bi i tog datuma kod bio identican njegovom numeroloskom kodu po rodjenju    944
                                                                                                                                   +999
                                                                                                                                   = 944   :nem:

:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže jadrankar*

• jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #9 poslato: 08. Decembar 2015. 19:18:46 »
Numeroloski kod meseca u  odredjenoj godini

izracunava se tako sto za odredjeni mesec koji me zanima na isti nacin kao i za dobijanje god  numeroloskog koda dodajem broj za odredjeni mesec

(click to show/hide)
[/spoiler]

Isti numeroloski kod kao i po rodjenju pojavice se u mesecu Septembru  jer

944
+ 999 (Septembar 9 mesec)
= 944

Ako je njegov godisnji kod za 2016 god num  kod  944   dodavanjem broja za mesec Mart  dobijam
   944
+ 333 (Mart 3 mesec )
= 377

Za Februar

944
+  222
 = 266

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
Odg: TRANZITI U NUMEROLOGIJI
« Odgovor #8 poslato: 08. Decembar 2015. 18:57:46 »

I sada mozemo da krenemo sa racunanjem

Nacin izracunavanja  godisnjeg   numeroloskog koda

(click to show/hide)
[/spoiler]

Pre par dana mlladji sin i njegova devojka saopstili su nam lepu vest da ce u 2016 god postati roditelji .Kazu da u god br 9 ne treba pocinjati nista novo i sad  sta je tu je  njegovo vencanje bice u njegovoj god 9
 ( Stariji sin ima bior br 1 i takodje preseljenjem u svoj stan ove god u god 8 a za njega je to god 9 on se preselio i osamostalio i ako sam mu sugerisala da to uradi iduce godine nije me poslusao )

Kako je pred nama pripremanje svadbe i organizovanje vencanja sta kazu brojevi ?

Numeroloski kod mog  mladjeg sina  944

kako je  2016  god  godina 9
njegov num ,. kod za narednu god je

944
+999
=944
sto iz izracunatog dobija isti numeroloski kod dobijen  na rodjenju

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #7 poslato: 17. Mart 2013. 12:57:54 »
Ne znam da li se moze posmatrati i kao naglasena energija 1 tj Sunca .  116
 Vrati film za  2011 god i to ti je god 4 sto kad se doda na tvoj kod  551 +  444 = 995  kakav ti je tad bio uticaj ovih 9 . Trebalo bi da se te godine mnogo toga zavrsila . Ili recimo godina 8 (  2006 ) . Te godine bio je kod 551 + 888= 449  i mogla ti je biti bas teska godina  na svim poljima  a narocito Septembar mesec   jer kada se doda 9 na ovaj kod dobija se identican 449 .  Moras sama  da trazis neke dogadjaje   i da uporedjujes pa ces ih najbolje i shvatiti . :hugfriend:

2011. mi je trajala od decembra 2011 do decembra 2012.Bila je to teška godina,kada sam ostala bez posla,ali sam recimo krenula i kod psihoterapeuta da bih se suočila sa svojim podsvesnim strahovima.Sa seansama nisam završila i nameravam da ih nastavima ponovo tokom ove godine.U principu ono što se značajno promenilo u odnosu na prethodnih nekoliko godina je moj životni stav koji je sada mnogo pozitivniji.

dalje 2006.-period od decembra 2006 do decembra 2007.,kod mi je bio 449 isto jako teška godina pogotovo septembar kada mi se ponovio godišnji kod 449 -u tom periodu sam obnovila godinu na faxu,i baš taj mesec me je ostavio dečko. X(

Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
« Odgovor #6 poslato: 17. Mart 2013. 00:21:36 »
(click to show/hide)
Jadranka,htedoh da te pitam da li ovaj godišnji kod 116 ima još neka značenja?

Ne znam da li se moze posmatrati i kao naglasena energija 1 tj Sunca .  116
 Vrati film za  2011 god i to ti je god 4 sto kad se doda na tvoj kod  551 +  444 = 995  kakav ti je tad bio uticaj ovih 9 . Trebalo bi da se te godine mnogo toga zavrsila . Ili recimo godina 8 (  2006 ) . Te godine bio je kod 551 + 888= 449  i mogla ti je biti bas teska godina  na svim poljima  a narocito Septembar mesec   jer kada se doda 9 na ovaj kod dobija se identican 449 .  Moras sama  da trazis neke dogadjaje   i da uporedjujes pa ces ih najbolje i shvatiti . :hugfriend:

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #5 poslato: 16. Mart 2013. 21:49:51 »
Jadranka kao i uvek sjajni textovi...

Moj datum rodjenja je 2.12.1985.

Bioritamski: 2+12=14=5
Generacijski:1+9+8+5=23=5
Lični: 5+5=1

Moj kod 551

Kako sam rođena tek u decembru još uvek računam da sam u godini 2012 tj.5 a to je na moj kod sledeće:

551
 +555
 =116

Dakle ove godine sam pod uticajem   SunceVenera ...  Sunce je natalno vladar moje VI kuće,a nalazi se u strelcu čiji je vladar  Jupiter i vladar X polja-zato sam nedavno krenula sa novim poslom... Venera je vladar II ali i uklještene  Vaga u VII polju i pokazala mi se sjajno u progresijama kada sam ulazila u emotivne odnose,pa se nadam da će mi i ove godine doneti neku novu ljubav...nekako u bliskijoj budućnosti tipujem da bi to moglo biti u maju jer mi je onda kod:

116
 +555
 =662

Dakle kod za maj mesec je u znaku  VeneraMesec  :224s:  :srceto:...a u toku maja astrološki gledano imam neke progresije koje bi me mogle uvesti u neku vezu...još se samo nadam da ovo sve neće ostati na mojim pustim maštanjima  :camac:

Za tekući mart mesec kod mi je sledeći:

116
 +333
 =449

Kod za marta je u znaku  SaturnNeptun,zbog naglašenosti  Saturn ovo mora biti mesec ograničenja,a tako i jeste jer posao sa kojim sam počela ne ide onako glatko kako sam očekivala i planirala...Astrološki  Saturn je vladar XI polja, a Neptun vladar ASC,a kako  Saturn sa sobom uvek nosi neka ograničenja,pa i nesporazume i nesuglasice,tako da sam ja ovog meseca imala nekoliko nesuglasica sa mojim prijateljima,pa se tako nešto desilo i sinoć...

Jadranka,htedoh da te pitam da li ovaj godišnji kod 116 ima još neka značenja?

Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...