Autor Tema: Tranziti u Numerologiji  (Pročitano 7511 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35557
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Tranziti u Numerologiji
« Odgovor #24 poslato: 22. Mart 2017. 08:38:05 »
Jakice <3 Vladarka <3 hvala :shmish: Nemam laptop, pa nisam videla odgovore <3
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Miss Click*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 902
  • Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!
« Odgovor #23 poslato: 21. Mart 2017. 23:37:08 »
Eee, to mi treba, to mi kaži :)
Sad znam da mogu dalje da upoređujem :)
Hvala!

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #22 poslato: 21. Mart 2017. 23:02:13 »
Ma nisi pogresila
Skolski dobijes tri broja
A meni je taj treci suvisan...nepotreban
eto samo ako zabagujem pa mi treba nesto inace ...nicht

Van mreže Miss Click*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 902
  • Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!
« Odgovor #21 poslato: 21. Mart 2017. 00:42:36 »
Ček' kako sad dvocifreni brojevi?
Ja računah za sebe i dobih 957 za 21. mart.
Gde sam pogrešila? :D
2017 godina mi je 381, pa dodam mart (3) i dobijem 624, pa dodam 21 (3) i dobijem 957.

Ovo samo gledam jer pokušavam da naučim, nemam ništa značajno što očekujem od 21. marta; samo vodim roditelje na kontrolu po lekarima :D

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #20 poslato: 20. Mart 2017. 20:58:20 »
ma  kakva ljubav...

kod za ovu godinu...97 

a dan 75....sta kazes, ako ti nije problem...

iz cega si ucila ,ako smem da znam...hocu i ja da se malo zanimam...

pa slala sam masovno ljudima onu skriptu od andjele slobodine
a nekako se vodim astro logikom i imam taj merkur u vodoliji pa su mi brojevi bliski...
Godisnji kod devetke ti donosi zavrsetak mnogih stvari. Svi i sve ko ne treba da budu u tvom zivotu OTPADAJU!
Sedmica je Uran, i on donosi bas neki nagli rez. Ako ti se ne svidja posao seci, samo nemoj pre jeseni, jer po nekima vec u oktobru se oseca taj 1 a neko misli da treba da udjemo u narednu godinu.

Svakako je tesko da nesto zapocinjes jer nema neki uspeh na duze staze. Sada je godina za ciscenje...Moguce vracanje bivsih momaka, daleki putevi koji su neplanirani kao i selidba.

Dan 75 moze da znaci : iznenadni tel poziv, iznenada dokument/papir, oba broja znace promenu, i intelektualni rad.

daneta*

• Gost
« Odgovor #19 poslato: 20. Mart 2017. 20:12:46 »
ma  kakva ljubav...

kod za ovu godinu...97 

a dan 75....sta kazes, ako ti nije problem...

iz cega si ucila ,ako smem da znam...hocu i ja da se malo zanimam...

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #18 poslato: 20. Mart 2017. 19:59:42 »
evo danas sam primila poziv za posao...cak je i lenormand potvrdio  (konjanik karta)

sad sta moze biti sutra po brojevima....64?

pozz Vladarka

Pa ovo su vise brojevi za neku staru, ili pak karmicku ljubav...
Moze doneti brigu za nekog zenskog clana porodice
Uvek morate da ostavite ceo kod, da se vidi mesec, tj godina u kojoj ste

daneta*

• Gost
« Odgovor #17 poslato: 20. Mart 2017. 13:43:52 »
evo danas sam primila poziv za posao...cak je i lenormand potvrdio  (konjanik karta)

sad sta moze biti sutra po brojevima....64?

pozz Vladarka

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #16 poslato: 20. Mart 2017. 11:03:33 »
evo meni mart sa kodom 31 sutrasnji dan 53...jel moze biti pozitivno u smislu komunikacije...
Kako da ne!
Narocito ako je nesto vezano za obrazovanje, ili taj dogovor se ozvanicava ugovorom.

daneta*

• Gost
« Odgovor #15 poslato: 19. Mart 2017. 21:15:22 »
evo meni mart sa kodom 31 sutrasnji dan 53...jel moze biti pozitivno u smislu komunikacije...