Autor Tema: Ljubavno Dopadanje?! Kako to znaci daju do znanja?  (Pročitano 6414 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

laborant 55*

• Gost
Odg: Ljubavno Dopadanje?! Kako to znaci daju do znanja?
« Odgovor #24 poslato: 10. Maj 2013. 10:24:49 »
Labi, to je nekad bilo tako kad smo provodili dane skupa, a sad se rijetko vidjamo i nema vremena da me optuzi za bilo sta....pa kad smo skupa gledamo da sto kvalitetnije provedemo to vrijeme.. <3 <3 <3

:hugfriend: :up:

Van mreže Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5773
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #23 poslato: 10. Maj 2013. 10:09:15 »

a vidiš moraš mu to reći na takav način kao što si ovdje, jer se čovjek izgubi u prijevodu, pa onda više nezna na čemu je...to je jako važno u takvim odnosima, jer ako ne kažeš kako će znati kako stvari stoje u tvojoj glavi...bolje i više puta ponoviti nego samo pustiti drugu stranu da si misli što god hoće ... <3
Labi, to je nekad bilo tako kad smo provodili dane skupa, a sad se rijetko vidjamo i nema vremena da me optuzi za bilo sta....pa kad smo skupa gledamo da sto kvalitetnije provedemo to vrijeme.. <3 <3 <3

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #22 poslato: 10. Maj 2013. 08:26:02 »
text JLGajic na temu ljubavi, slaganja, ...i td. Svakako procitajte :)

http://jovanalg-astrology.com/love.html

laborant 55*

• Gost
« Odgovor #21 poslato: 09. Maj 2013. 20:56:03 »
Jaoj! Što mi se dopada ova tema :)  <3

Jako intereseantna, ove godine sam se bavila proučavanjem ovom temom kod momaka i devojaka ;) imala sam jako puno subjekata koje sam ispitala, i videla kompozitnu reakciju na tudje planete svojima... uvek mora da se  pojave sa obe strane više od 3  aspekta da bi videli konkretnu reakciju nekog od koga očekujemod ase svidja, ali definitivno jako punozavisi od osobinog horoskopa da li je u stanju da  mu neko aktivira planete da se zainteresuju i nešto osečaju i budu evidentne :)
Pokušaću pisati o ovim aspektima i položaljima planeta i ličnih medjusobnih karti koji ukazuju na sigurno dopadanje  dve osobe  ubuduće :)

heh Andromeda ja slučajno nabasala na ovu temu nisam niti znala da postoji ovdje gdje mogu reći nešto o tome što mi se dogodilo i eto krenula rasprava heeh :D  inače ja bih rado isto da mogu dala natale od ovih moji dvojice starijih na koje sam naletila i zaljepila se za njih ko muha na  :shit1: :haha: :haha: ali nažalost nemam, pa da vidite...jedan je  Devica Ovan a drugi je  Rak neznam mu podznak..i oba su 60-i neko godište

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #20 poslato: 09. Maj 2013. 20:50:38 »
Ne znam šta da kažem...Možda samo još nismo naišli na osobu koja nam toliko odgovara da ne možemo da se žalimo i sl. ili smo rođeni u pogrešno vreme...ali ja se i dalje nadam  i uvek se trudim da se prilagodim koliko - toliko, da imam razumevanja za druge i njihove potrebe jer verujem u ono da će se dobro dobrim vratiti. :)

Ja mislim da niko nije rodjen u pogresno vreme vec bas onda kad treba.
A ovo: ,,Možda samo još nismo naišli na osobu koja nam toliko odgovara da ne možemo da se žalimo i sl.", se odnosilo na to da mozda jos nismo sreli nekog pored kog necemo imati osecaj da moramo da se menjamo i da ta osoba ima potrebu da nas modifikuje ili na nesto drugo? Nisam razumela. :/

P. S. Andromeda, jedva cekamo. :)
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Van mreže Andromeda*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 17
  • Andromeda barely matters.Andromeda barely matters.
« Odgovor #19 poslato: 09. Maj 2013. 20:08:49 »
Jaoj! Što mi se dopada ova tema :)  <3

Jako intereseantna, ove godine sam se bavila proučavanjem ovom temom kod momaka i devojaka ;) imala sam jako puno subjekata koje sam ispitala, i videla kompozitnu reakciju na tudje planete svojima... uvek mora da se  pojave sa obe strane više od 3  aspekta da bi videli konkretnu reakciju nekog od koga očekujemod ase svidja, ali definitivno jako punozavisi od osobinog horoskopa da li je u stanju da  mu neko aktivira planete da se zainteresuju i nešto osečaju i budu evidentne :)
Pokušaću pisati o ovim aspektima i položaljima planeta i ličnih medjusobnih karti koji ukazuju na sigurno dopadanje  dve osobe  ubuduće :)
Astrološke analize ličnih, uporednih horoskopa i godišnje predikcije. :)
Informacije na pp naloga

Van mreže Ninchey*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 401
  • Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!
  • Veruj, nema života od sećanja!
« Odgovor #18 poslato: 09. Maj 2013. 19:38:40 »

P. S. Ninchey, negde je i normalno da se ponekad prilagodjavamo tudjim, ustaljenim razmisljanjima i pogledima na zivot i svet jer se osetimo manje-vise izopsteno, izolovano i usamljeno. Bar ja to tako vidim. A i to su samo periodi.

Ne znam šta da kažem...Možda samo još nismo naišli na osobu koja nam toliko odgovara da ne možemo da se žalimo i sl. ili smo rođeni u pogrešno vreme...ali ja se i dalje nadam  i uvek se trudim da se prilagodim koliko - toliko, da imam razumevanja za druge i njihove potrebe jer verujem u ono da će se dobro dobrim vratiti. :)

~Natalna~  

laborant 55*

• Gost
« Odgovor #17 poslato: 09. Maj 2013. 17:33:31 »

Logična i praktična devica ne pokazuje svoje divljenje na neki ljubak način.
Ukoliko vas budu pitali u vezi sa vašim osećanjima ili ako budete primetili
da se gard device polako sklanja u vašem prisustvu, onda ćete znati da
ste na dobrom putu.

Posto sam ja  Devica suprug je cesto znao da me optuzi "kako igram toplo-hladno" kad imamo neku raspravu , a ja nisam stvarno bar ne namjerno i onda citajuci ovaj citat razmislim da ja ustvari tad postavim "gard" posto ne znam da se svadjam ili raspravljam kad su malo podignute emocije jer prosto ne zelim da gubim vrijeme na takve stvari ako nesto trebam da rijesim i kazem i dokazem ja cu to da iznesem kad je vrijeme za to a ne kad sve "prsti". Tako da ja mirno iskuliram i onda me on optuzi kako ja djelujem hladno tj. kako mi nije u stvari stalo , kako sam ga otpisala , a nisam, samo necu da ucestvujem u bezveze raspravama i trosim energiju na to a i ne osjecam se tad dobro da bih nesto vrtila u krug, jer ja "moje bitke" bijem u miru. I sa mnom znas na cemu si. A on to ne shvata tako, nego da meni nije stalo ni do njega ni do naseg odnosa, sto naravno nije istina.

a vidiš moraš mu to reći na takav način kao što si ovdje, jer se čovjek izgubi u prijevodu, pa onda više nezna na čemu je...to je jako važno u takvim odnosima, jer ako ne kažeš kako će znati kako stvari stoje u tvojoj glavi...bolje i više puta ponoviti nego samo pustiti drugu stranu da si misli što god hoće ... <3

Van mreže Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5773
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #16 poslato: 09. Maj 2013. 14:05:53 »

Logična i praktična devica ne pokazuje svoje divljenje na neki ljubak način.
Ukoliko vas budu pitali u vezi sa vašim osećanjima ili ako budete primetili
da se gard device polako sklanja u vašem prisustvu, onda ćete znati da
ste na dobrom putu.

Posto sam ja  Devica suprug je cesto znao da me optuzi "kako igram toplo-hladno" kad imamo neku raspravu , a ja nisam stvarno bar ne namjerno i onda citajuci ovaj citat razmislim da ja ustvari tad postavim "gard" posto ne znam da se svadjam ili raspravljam kad su malo podignute emocije jer prosto ne zelim da gubim vrijeme na takve stvari ako nesto trebam da rijesim i kazem i dokazem ja cu to da iznesem kad je vrijeme za to a ne kad sve "prsti". Tako da ja mirno iskuliram i onda me on optuzi kako ja djelujem hladno tj. kako mi nije u stvari stalo , kako sam ga otpisala , a nisam, samo necu da ucestvujem u bezveze raspravama i trosim energiju na to a i ne osjecam se tad dobro da bih nesto vrtila u krug, jer ja "moje bitke" bijem u miru. I sa mnom znas na cemu si. A on to ne shvata tako, nego da meni nije stalo ni do njega ni do naseg odnosa, sto naravno nije istina.

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #15 poslato: 09. Maj 2013. 13:31:39 »
Nena je objasnila ovo u vezi toplo-hladnih oscilacija i veza.
A ova vasa prica o razlicitosti i masi me je podsetila na to da sam se kao mala cudila sto se ne uklapam u masu i mislila da sam cudak. Imala sam periode kad mi je to bas smetalo i kad sam patila sto ne mogu da se uklopim, htela sam da budem obicna. A sada shvatam da sam obicna i da se ne razlikujem znatno od ljudi i nekad mi bude bedak sto nisam drugacija.  :5s: :lol:
A ovo sto je Laborant pomenula da je smuvala muskarca Devicu me je podsetilo na to da sam do pre dva meseca govorila da ako necu da budem sa nekim horskopskim znakom to je definitivno Devica. Predrasude... Nekako su mi bili suvise racionalni, picajzle, teski k'o crna zemlja i nikako nisam mogla da se slozim sa njima. Mozda je tako jer mi upadaju u 12. kucu. A sad se namestilo da mi se svidja vec dva meseca jedna Devica, doduse Devica- Skorpija. Sve u svemu, zivot je najbolji reziser, komediograf i tragicar.  :105s: :sparkle:

P. S. Ninchey, negde je i normalno da se ponekad prilagodjavamo tudjim, ustaljenim razmisljanjima i pogledima na zivot i svet jer se osetimo manje-vise izopsteno, izolovano i usamljeno. Bar ja to tako vidim. A i to su samo periodi.
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.