Autor Tema: Ljubavno Dopadanje?! Kako to znaci daju do znanja?  (Pročitano 6413 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Ninchey*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 401
  • Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Veruj, nema života od sećanja!
Odg: Ljubavno Dopadanje?! Kako to znaci daju do znanja?
« Odgovor #14 poslato: 09. Maj 2013. 00:41:43 »
:223s: apsolutno :160s:

dok onaj koji je odabrao da bude čovek najčešće :cenzura: te ide kroz život i razmišlja da li je rodjen u pogrešnom veku i šta to njemu fali pa ne može da nadje srodnu dušu :hum:

Kako si savršeno rekla ono što mi je u glavi već neko duže vreme, jer nikako da naiđem na nekoga ko ume da ceni prave vrednosti, svi bi nešto da švrljaju, glume neke frajere i kada lepo i otvoreno kažeš svoje mišljenje, spreman si na vezu, na kompromise itd. nije dovoljno dobro...I što je najgore ponekad vidim sebe kako se prilagođavam takvim razmišljanjima, a to je poslednje što želim.

~Natalna~  

laborant 55*

• Gost
« Odgovor #13 poslato: 08. Maj 2013. 23:23:23 »
eh da se mi vratimo na topic...jedino sam  Devica uspjela totalno smuvati i to stariju od mene 20 godina ehheh..tako da se slažem s ovim citatom....

Logična i praktična devica ne pokazuje svoje divljenje na neki ljubak način.
Ukoliko vas budu pitali u vezi sa vašim osećanjima ili ako budete primetili
da se gard device polako sklanja u vašem prisustvu, onda ćete znati da
ste na dobrom putu.

dok ovog gospodina  Rak koji je isto godište ko i ova  Devica ..bilo je nešto totalno nernormalno...kao što već rekoh toplo-hladno wtf man is that  :histerija: :histerija: :histerija:

laborant 55*

• Gost
« Odgovor #12 poslato: 08. Maj 2013. 23:19:10 »
ma mogu gde zele al ostadohsmo Made in Balkan, razlika je u mentalitetu od zapada, nama jedino slicni su juzni italijani jos :lol:

meni se čini da će naš mentalitet EU doći glave  :histerija: :histerija:
a vjeruj ni u SAD nemožeš fulat nekog s ovih prostora jer naprosto daju svima do znanja  :gigle: :gigle: :gigle:

Swiss*

• Gost
« Odgovor #11 poslato: 08. Maj 2013. 22:50:15 »
jeste i balkanjerosi odoše u europu

ma mogu gde zele al ostadohsmo Made in Balkan, razlika je u mentalitetu od zapada, nama jedino slicni su juzni italijani jos :lol:

laborant 55*

• Gost
« Odgovor #10 poslato: 08. Maj 2013. 22:45:52 »
jeste i balkanjerosi odoše u europu

Swiss*

• Gost
« Odgovor #9 poslato: 08. Maj 2013. 22:36:00 »
Tako, ma koliko da im se devojka svidja (opcija "hot") oni će da se sklone od nje kad vide da je ona sposobna, snalažljiva, hrabra, da ume ne samo da skuva, već i da popravi neki kvar ako treba (opcija "cold") pa onda opet srce & gaće prorade pa oni opet hoće obnavljanje veze, pa onda se opet povuku i tako vrzino kolo, koje same devojke barem njih 50% dobrovoljno i svesno podržavaju (iz ideje : pa volim ga, popraviće se, promeniće se... ili : bolje i sa njim, nego da sam sama... itd...)

Made in Balkan :lol:

laborant 55*

• Gost
« Odgovor #8 poslato: 08. Maj 2013. 21:54:32 »
     Tačno tako - ili si deo mase ili si izopšten :hum: Citiraću moju pokojnu majku koja isto tako nije mogla da razume to "biti deo mase" (drugo je biti "timski igrač" da se razumemo) : drastični primer ~ Isusa su razapeli jer je bio "drugačiji" (SVOJ) i nije hteo da se pokori :hum:

slažem se, i upravo tako idem i ja, meni je toga pun kofer biti ista kao i drugi, nekad bilo tako danas više nema šanse...a to vrijedi i za veze...nadam se samo da moj budući neće tako funkcionirati na toplo hladno, jer ako bude taj tip muškarca e jao si ga njemu ahhaahha....nadam se da mi moj  Mesec u 7p neće takvoga dati, promjenjivog i hiperosjetljivog :D

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35520
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #7 poslato: 08. Maj 2013. 21:46:40 »
     Tačno tako - ili si deo mase ili si izopšten :hum: Citiraću moju pokojnu majku koja isto tako nije mogla da razume to "biti deo mase" (drugo je biti "timski igrač" da se razumemo) : drastični primer ~ Isusa su razapeli jer je bio "drugačiji" (SVOJ) i nije hteo da se pokori :hum:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

laborant 55*

• Gost
« Odgovor #6 poslato: 08. Maj 2013. 21:40:48 »
ljudi su si manje više sami krivi jer padaju pod utjecaje drugih, a to ne valja, to je ko da nemaš vlastito mišljenje, karakter i samopoštovanje...užas...pa za što onda čovjek danas živi, samo za dokazivanje drugima ? ja mogu više i bolje nego ti ? ili wtf...pa to je totalno jadno, ja se osobno nikad nisam povinula za time i ne želim...jer onda se čovjek zaista niti nemože naći i ostvariti u svome životu onako kako treba, nego je samo jedinka izgubljena u masi koja slijedi pravila mase...ufffffff

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35520
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #5 poslato: 08. Maj 2013. 21:36:06 »
za moj pojam to nije nikakva ljubav nego jednostavno uhvaćeni u zadnji čas pa da ne ostanu sami

:223s: apsolutno :160s:

Tu nema ljubavi, one prave (koja je počela sa poštovanjem i prijateljstvom) već se sve počelo sa nekim možda zaljubljivanjem i "strašću" i na kraju se ta vatra ugasila, ostala navika, prošlo vreme itd... pa onda "daj šta daš" jer zaboga "šta će ljudi da kažu" ili "jao moji mi se popeli na glavu kada ću se ženim & udam daj da to skinem s**** pa ću da nastavim da radim po svom..." itd...

A toga je sve više i više koliko mogu da primetim... na žalost... današnja "brzina" života je tolika da čovek (i da hoće) ne može da stigne da bude i čovek i da bude mašina, tj i da ZAISTA oseća i da bude "racionalan i produktivan deo mase, da zaradjuje, privredjuje bla bla itd..." već svako ko odabere da bude mašina (da bi ostao popularan u društvu i da bi zadržao podršku "prijatelja" i porodice) prodje baš tako ~ "hot-cold" , dok onaj koji je odabrao da bude čovek najčešće :cenzura: te ide kroz život i razmišlja da li je rodjen u pogrešnom veku i šta to njemu fali pa ne može da nadje srodnu dušu :hum:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)