Autor Tema: Knjiga promena  (Pročitano 11710 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže sunasce*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • sunasce has no influence.
Odg: Knjiga promena
« Odgovor #29 poslato: 05. Jun 2014. 10:10:31 »
I ching je po meni najbolji savjetnik i moze se puno od njega saznati ako pristupimo na pravi nacin. Znaci treba dobro razmisliti sta ga se hoce pitati i mislim da nema svrhe da ga se bombarduje sa pitanjima jer se onda postize kontraefekat  i moze da daje pogresne odgovore.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
« Odgovor #28 poslato: 26. Septembar 2012. 21:23:26 »
Prijatelj mi prije tjedan dana posla baš ovu knjigu na mail, sad sam se sjetila, mislim da to ta o kojoj vladarka priča :)

ispala mi dva hesagrama - 46 - USPON i %" Brdo i baš sukladno mom pitanju :)

E, da. Neverovatno kako vas neke recenice iz hexagrama pogode pravo u centar!
hahah, nekad posle iscitavanja mi dodje da se okrenem u sobi da vidim ima li nekog ko me spijunira pa me zeza do kakvih detalja i sitnica moze da ide...hahahha

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #27 poslato: 22. Septembar 2012. 00:28:58 »
Prijatelj mi prije tjedan dana posla baš ovu knjigu na mail, sad sam se sjetila, mislim da to ta o kojoj vladarka priča :)

ispala mi dva hesagrama - 46 - USPON i %" Brdo i baš sukladno mom pitanju :)

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36393
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
  • 0611704231 ♥ 0631450039
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #26 poslato: 21. Septembar 2012. 21:12:43 »
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Kira*

• King of Heroes
  • Prijatelj Foruma
  • * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 28
  • Kira might someday be someone...Kira might someday be someone...Kira might someday be someone...Kira might someday be someone...
  • Pol: Muškarac
  • I'll tell you my sins and you can sharpen ...
« Odgovor #25 poslato: 21. Septembar 2012. 20:57:39 »
dragi moji,

ovde se nalaze 2 knjige ji djinga, imate objasnjenje svakog hexagrama iz obe

http://www.sendspace.com/file/o9o3az

meni se licno vise svidja ova velika formata A4, jer vam doslovno sazvace odgovor. I nemojte se cuditi koliko dobro "pogadja" :)))
Zašto nema knjiga više? :(

:hmm: povukli link za download :( e baš su :cenzura:
Aj' sad nadjemo drugi link :sherlok: ;)

Imam 2 knjige za Ji Djing ... Ako je neko iz Bgd-a mozemo da se nadjemo da mu da ih kopira ako hoce ...
Knjige su veoma dobre ... Veoma je lepo objasnjeno cak i cela ta kineska filosofija i naravno tumacenje i pravljenje heksagrama ... :D
Pa ko voli nek izvoli ... :D
Pametan nadje izlaz, a budala opravdanje.

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36393
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
  • 0611704231 ♥ 0631450039
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #24 poslato: 21. Septembar 2012. 20:53:43 »
dragi moji,

meni se licno vise svidja ova velika formata A4, jer vam doslovno sazvace odgovor. I nemojte se cuditi koliko dobro "pogadja" :)))

:hmm: povukli link za download :( e baš su :cenzura:
Aj' sad nadjemo drugi link :sherlok: ;)
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #23 poslato: 21. Septembar 2012. 16:36:13 »
Nema vise mngoih stvari koje valjaju nesto (rece retrospektivni MO u raku)

Aisha, kad sam videla ocuvanu biblioteku kod kume (na kojoj bi joj svi clanovi pozavideli) a i onaj i-djing formata A4 takodje ocuvan u potpunosti, bila sam u iskusenju da kradem  ]-[

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #22 poslato: 21. Septembar 2012. 16:31:37 »
dragi moji,

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2365
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #21 poslato: 21. Septembar 2012. 16:24:32 »
hehe bosnic.com to je bio prvi sajt koji sam citala i iz kog sam se informisala kad sam pocela da se interesujem za Astrologiju :) iscitala sam ga od a do S.. :) posle su poceli da naplacuju svasta nesto.. :)
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #20 poslato: 21. Septembar 2012. 16:04:49 »
ijao jedva cekam da se svratim kod keve, i uzmem svoje novcice.
Imam o svemu isvacemu da pricam sa ji djingom.
Shmisho jel nema vremenska odrednica za hexagram tj odgovor koji dobijes od knjige promena?  :sherlok: