Autor Tema: Mjesec u ženskom horoskopu  (Pročitano 15293 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže mimi81*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 54
  • Reputaciona snaga: 7
  • mimi81 has no influence.
  • Pol: Žena
Odg: Mjesec u ženskom horoskopu
« Odgovor #27 poslato: 13. Jun 2013. 20:18:58 »
Moj  MesecLav je jako lepo opisan ....zaista se pronalazim na napisanom.Jedino sto ne mogu da potvrdim jeste posao ....polozaje od autoriteta...ekonomista sam po struci.Jedino sto moj  MesecLav pravi  :180: sa  Sunce,saznala sam da taj aspekt daje osobe koje imaju problem sa ocima (ja inace nosim naocare od svoje 8 godine),a aspekt udvostrucuje i aspekt sa Saturnom....

Van mreže maxmara*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 49
  • Reputaciona snaga: 0
  • maxmara has no influence.
  • Pol: Žena
Odg: Mjesec u ženskom horoskopu
« Odgovor #26 poslato: 15. Maj 2013. 09:47:20 »
Moj  Mesec je u  Škorpija u 8. kući i ako bih tumačila simboliku koju nosi u odnosu na moju majku , rekla bih da je ona brižna i privržena bratu i meni , da je apsolutna podrška u svemu , da možda  nekad ume da pretera ali je daleko od posesivnosti i opsesivnosti jer smo uvek imali potpunu slobodu.
Nikada nije imala patološku vezu bratom, čak i kada se oženio , potpuno je podržala njegov izbor i sa snajom ima odličan i potpuno normalan odnos .
A ako bih gledala kakva ću ja majka biti , ne znam ... , ali očekujem da što pre saznam !! :)

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Mjesec u ženskom horoskopu
« Odgovor #25 poslato: 15. Maj 2013. 09:13:04 »
kod mene mesec u strelcu, i zaista meni ostavlja najjaci utisak-moja naivnost!

MESEC U STRELCU
Kljucna rec-emocionalni idealizam

Naivni ste u drustvenom pogledu i blazeno nesvesni stvarnih razlika medju ljudima.-TACNO!:)
Na druge reagujete kao da su oni deo vas i vi prosto tezite da se spojite sa njima.Potrebno vam je i zelite da sa svima sve radite. -TACNO!
Otvoreni ste i prijateljski nastrojeni. -TACNO!
Imate snazan prorocki osecaj i inspirativni ste, uvek tragate za necim, nemirni ste ali vam cesto nedstaje kontinuitet.-SVE JE TAKO!
Vasi culni utisci su jasni i precizniji nego kod drugih znakova pa je s toga vas sud uvek valjan ali morali bi ste da naucite da ipak razmislite pre nego sto ma sta kazete. Vas um ne podnosi konfuziju i odbacice sve sto nije znacajno za aktuelno pitanje.Kada se usredsredite, onda mislite samo na jednu stvar do te mere da se cini da ste usko orijentisani. -TACNO!
Posto ste i duhom i telom nemirni potrebna vam je i duhovna fizicka aktivnost. Osecate potrebu za lutanjem, volite sport i kao gledalac i kao ucesnik.-TACNO!
Senzualniji ste nego sto to otkriva vase slobodno i vetropirasto ponasanje. Volite da pomazete drugima pa ste rodjeni za ucitelja, propovednika, talentovani ste za religiju, filozofiju, poeziju i muziku.E OVDE SVE TACNO (SEM FILOZOFIJE,I MUZUKE,KOJU VOLIM ALI NISAM MUZIKALNA)


U zenskom horoskopu moze predstavljati zenu koja moze biti preterano nezavisna ili svojeglava.-PA NE BAS...
Svoju majku dozivljavate kao osobu koja je zivela vlastiti zivot i uglavnom vas prepustala sebi samom, ali vam je velikodusna dala sve ono sto je osecala da vam je potrebno.TACNO JE TO DA JE SEBE VISE DALA MUZU NEGO DECI.

Da dodam na sve jos -posto je kod mene u 10 polju-imam oscilacije u karijeri...

Van mreže Soel*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 830
  • Reputaciona snaga: 8624
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Mjesec u ženskom horoskopu
« Odgovor #24 poslato: 14. Maj 2013. 22:15:54 »
Ja imam Mesec u 12oj kuci, jako sam osetljiva, opsesivna, jake strahove imam, crne misli, imam cudne snove neretko prorocke.Kad god imam neki problem i kada se pitam u vezi neceg sto me opterecuje, eto mi sna sa odgovorom...Vezana sam jako za majku.Umem cesto da osetim kad je coveku lose, nekako predosetim  i uvek pomognem, ali sebi ne umem.
Imam  MesecBik, potpuno sam predana i u prijateljstvu i u ljubavi, svima prilazim sa majcinske strane, cak i momcima, sto ne volim bas, al jace je od mene, imam ljubavi za ceo svet i mislim da cu biti pozrtvovana majka i zena, jer tako mislim i osecam...  :)

Znam josh jednu osobu sa mesecom u 12 kuci koja je u ogromnoj meri vezana za majku.Bash brutalno emotivan odnos sa majkom...

Van mreže Meseceva kci*

  • * Svraća na kafu *
  • ***
  • Poruke: 163
  • Reputaciona snaga: 140
  • Meseceva kci is awe-inspiring!Meseceva kci is awe-inspiring!Meseceva kci is awe-inspiring!Meseceva kci is awe-inspiring!Meseceva kci is awe-inspiring!Meseceva kci is awe-inspiring!Meseceva kci is awe-inspiring!Meseceva kci is awe-inspiring!Meseceva kci is awe-inspiring!Meseceva kci is awe-inspiring!Meseceva kci is awe-inspiring!Meseceva kci is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Mjesec u ženskom horoskopu
« Odgovor #23 poslato: 14. Maj 2013. 17:25:03 »
Ja imam Mesec u 12oj kuci, jako sam osetljiva, opsesivna, jake strahove imam, crne misli, imam cudne snove neretko prorocke.Kad god imam neki problem i kada se pitam u vezi neceg sto me opterecuje, eto mi sna sa odgovorom...Vezana sam jako za majku.Umem cesto da osetim kad je coveku lose, nekako predosetim  i uvek pomognem, ali sebi ne umem.
Imam  MesecBik, potpuno sam predana i u prijateljstvu i u ljubavi, svima prilazim sa majcinske strane, cak i momcima, sto ne volim bas, al jace je od mene, imam ljubavi za ceo svet i mislim da cu biti pozrtvovana majka i zena, jer tako mislim i osecam...  :)

Van mreže Vladarka*

  • Numerolog
  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1158
  • Reputaciona snaga: 1610
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: Mjesec u ženskom horoskopu
« Odgovor #22 poslato: 14. Maj 2013. 15:41:49 »
Ja imam  MesecRak i vise sam kroz zivot bila privrzena ocu, medjutim zadnjih godina (otkako sam oca izgubila) imam vise bliskosti sa majkom, a posto sam ja najmladje dijete nekako je to vise izrazeno u odnosu na brata i sestru , dok je majka kroz odrastanje nekako bila vise orjentisana na brata tipa "ljubi ga majka" sta ce jesti, sta obuci ipak je on sin jedinac i naravno najbitnije je da nisi gladan i da si ususkan( a valjda su sve majke takve prema svojoj djeci) i dan danas kad odem kod nje i hocu da spavam ona mi vjecito nosi neka cebencad ili jastucice iznad glave, zaboga duva pa cu se ne dao Bog prehladiti. Na tome se zavrsava nas odnos, a da li je meni dobro trenutno ili lose , da li me nesto muci, to moja majka ne zna a i ne trudi se da zna.

o tome pricam...nude hranu i cebe i misle da su zbog toga najbriznije na svetu. U stvari to je najlakse

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Mjesec u ženskom horoskopu
« Odgovor #21 poslato: 07. Maj 2013. 12:50:34 »
E to je i sa mnom isto, vertovatno je zbog ovog meseca u vodoliji :). A ne mora znaciti da ona nece poceti da prica. Gledala sam bas neki dan jednu emisiju o djeci sa autizmom i kad su otkrili neke od svojih talenata ( jer ih imaju sigurno) pravi su mali genijalci postali, a i oslobodili se u drutsvu( ne bas skroz ali u velikoj meri). Nadam se da ce i kod tvoje cerke biti tako...

     Hvala Amry, uskoro treba da krenemo u vrtić, pa ćem' ondak da vidimo šta će biti dalje sa njenim razvojem :) (inače, ona je vrlo otvorena i druželjubiva, što opet nije "normalno" za autizam)
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže Plava Orhideja*

  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • Tumač za Snove
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ****
  • Poruke: 5347
  • Reputaciona snaga: 8192
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
Odg: Mjesec u ženskom horoskopu
« Odgovor #20 poslato: 07. Maj 2013. 10:34:53 »
Ja imam  MesecRak i vise sam kroz zivot bila privrzena ocu, medjutim zadnjih godina (otkako sam oca izgubila) imam vise bliskosti sa majkom, a posto sam ja najmladje dijete nekako je to vise izrazeno u odnosu na brata i sestru , dok je majka kroz odrastanje nekako bila vise orjentisana na brata tipa "ljubi ga majka" sta ce jesti, sta obuci ipak je on sin jedinac i naravno najbitnije je da nisi gladan i da si ususkan( a valjda su sve majke takve prema svojoj djeci) i dan danas kad odem kod nje i hocu da spavam ona mi vjecito nosi neka cebencad ili jastucice iznad glave, zaboga duva pa cu se ne dao Bog prehladiti. Na tome se zavrsava nas odnos, a da li je meni dobro trenutno ili lose , da li me nesto muci, to moja majka ne zna a i ne trudi se da zna.

Amry*

  • Gost
Odg: Mjesec u ženskom horoskopu
« Odgovor #19 poslato: 07. Maj 2013. 09:55:24 »
E to je i sa mnom isto, vertovatno je zbog ovog meseca u vodoliji :). A ne mora znaciti da ona nece poceti da prica. Gledala sam bas neki dan jednu emisiju o djeci sa autizmom i kad su otkrili neke od svojih talenata ( jer ih imaju sigurno) pravi su mali genijalci postali, a i oslobodili se u drutsvu( ne bas skroz ali u velikoj meri). Nadam se da ce i kod tvoje cerke biti tako...

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Mjesec u ženskom horoskopu
« Odgovor #18 poslato: 07. Maj 2013. 01:15:52 »
     :aha: da, to je tačno, ja i moja ćerka skoro pa da telepatski pričamo :lol: ona ima Autizam, pa evo već 5 godina i ne priča (nije nema, al ne govori uopšte, govor joj je na nivou bebe od 9-12 meseci) al perfektno me razume šta god da joj kažem i zaista ume da me "oseti" kada promenim raspoloženje.

     Evo danas situacija, od sinoć sam jako emotivno disbalansirana, desilo se nešto što me je uznemirilo, pa tako sam danas bila dosta i odsutna u mislima i jako tužna, ona je nekoliko puta došla iznenada, zagrilala me i poljubila i mazila po licu i kosi (što je po pravilo naših lekara kada je autizam u pitanju - nemoguća pojava)
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."