Autor Tema: Kompjutersko Numerolosko Izracunavanje (sve u jednom)  (Pročitano 11364 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže kalina*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 664
  • kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Kompjutersko Numerolosko Izracunavanje (sve u jednom)
« Odgovor #13 poslato: 04. Mart 2014. 16:25:29 »
Naletela sam na jedan sajt koji takođe računa automatski neke od ovih brojeva, pa mogu da se uporede tumačenja.
Uz to daje i karte rođenja, pa se klikom na svaku može videti značenje, prilično tačno bar za osobe za koje sam to pogledala.

http://www.sevenreflections.com/numerologycalculator/

Van mreže cookie*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 2
  • cookie has no influence.
« Odgovor #12 poslato: 09. April 2013. 21:21:21 »
jako jako mi se sviđa ovo:
Vaš broj zrelosti 11
Vaš broj zrelosti otkriva osobu koja cete postati - vase istinsko ja.
Vec u ranim godinama nositelji broja 11 ce pokazivati veliku mudrost i znanje. Kako budete stariji vase znanje ce nastaviti rasti. U kasnijim godinama cete uzivati u jos dubljem uranjanju u duhovni svijet misticnog i Bozanskog. Vasa intuicija i vidovnjastvno ce doseci svoj maksimum. Vi cete inspirirati i usreciti osobe oko vas a vrlo vjerovatno i cijelo covjecanstvo. Nadam se da će tako i biti

Primal*

• Gost
« Odgovor #11 poslato: 03. April 2013. 16:13:55 »
Imam i 11 i 22 i 33...Sve glavni brojevi. Neobicno.

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2367
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #10 poslato: 03. April 2013. 14:31:02 »
JEL MOGUCE DA BROJ IZAZOVA BUDE 0???

Broj vašeg drugog izazova je 0
Izazov 0 znaci da je izbor �to uciniti sa vlastitim �ivotom potpuno u va�im rukama. Va�a du�a je takozvana starqa du�a i vec ste pro�li sve izazove ostalih brojeva. Va�a nagrada za savladavanje tih izazova je slobodna volja. Mo�ete se suociti sa svim izazovima brojeva od 1 do 9 ili niti sa jednim. Mo�ete jednostavno ici kroz �ivot bez ciljeva ili kraja. Ili se mo�ete izdici iz te�koca drugih te iskoristiti ovaj izazovan period da oblikujete �ivot pun ljubavi, pravde i vizije. Na prvi pogled ova sloboda izbora se mo�e ciniti kao odmor ali ona to nije. Doista gravitacija odgovornosti koja dolazi sa izazovom 0 je velika jer kako se odlucite suociti sa izazovom 0 ce imati veliki utjecaj na �ivote drugih oko vas ali i na svijet u cijelini.
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #9 poslato: 03. April 2013. 00:10:45 »
JadrankaR bas sam se odusevila sajtom numerologije,stvarno bas pricaju o onome sto radim i cime se bavim kao jedinica,to mi je broj zivotnog puta...i provlaci se kroz ceo zivot,broj 4...naravno u ovom periodu radim bas ono sto mi numerologija govori....oko porodice,doma i temelja koji ce mozda biti u kornjaca stilu ali ce i drugi moci da idu za mnom na tom temelju i grade se :)
najcesce imam srece,i bas broj 3 kao srecan broj,sve fino skockano :)

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #8 poslato: 02. April 2013. 21:28:47 »
Najvise uticaja ima tvoje devojacko prezime. Uhy je o tome vec pisala.

http://www.dnevnikastrologa.com/index.php?board=15.0
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

vanjagov*

• Gost
« Odgovor #7 poslato: 02. April 2013. 21:25:12 »
jos jedno pitanjce posto sam pocetnik u ovom  :149s:, da li da koristim rodjeno ime ili vencano ili da ubacim i jedno i drugo ? Hvala unapred na odgovoru i strpljenju  :a6:

vanjagov*

• Gost
« Odgovor #6 poslato: 02. April 2013. 21:14:23 »
PUNO HVALA od <3 uspela sam  :223s:

laborant 55*

• Gost
« Odgovor #5 poslato: 02. April 2013. 18:59:54 »
Moja NumeroAnaliza kaze sledece

(click to show/hide)

vanjagov*

• Gost
« Odgovor #4 poslato: 02. April 2013. 18:03:34 »
 :229s: nista od moje provere dali dobro ucim  :sm6:, izgleda da moram sama ko zna zasto je to dobro  :mislilac: