Autor Tema: Znaci Zodijaka ~ hrana, piće, životinje...  (Pročitano 9440 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cor Scorpionis*

• Gost
Odg: Znaci Zodijaka ~ hrana, piće, životinje...
« Odgovor #22 poslato: 03. Mart 2014. 20:37:04 »
II polje mi je u Jarcu, a VI kuca u Biku... Vladar II kuce je u znaku Jarca, Saturn je u znaku Strijelca na Asc, a Jupiter u Ovnu u 4... i imam ... Saturn egzaktni trigon Jupiter, orbis 1 stepen. Vladar VI je u znaku Bika, Venera u Strijelcu, i opet Jupiter... Venera i Jupiter prave aplikacioni trigon, orbis od 9 stepen, poprilicno udaljeno... A uopsteno kad se pogleda, vladar II i VI polja, Saturn i Venera mi prave aplikacionu konjukciju, orbisa 8 stepeni. Kao mladja nisam voljela meso, ni mesne preradjevine... U zadnjih godinu dana sam se zbog zdrastveih problema uz savjet prijatelja okrenula veganskoj ishrani, uz nekoliko "padova" da kazem, ali opet sam se vratila tom rezimu ishrane... I zahvaljujuci toj ishrani se opet poletno osjecam. I poprilicno sam mastovita kad pravim smoothie, i ostale veganske carolije...  :sunflower: Gledacu da predjem na sirovu vegansku ishranu ali to ce tesko ici, jer za tako nesto jos nemam mogucnosti... Mora da mi proradi II polje (u finansijskom pogledu). Svima preporucujem ovakav nacin ishrane jer je odlicno za zdravlje. :)

Rivenair*

• Gost
« Odgovor #21 poslato: 04. Jul 2012. 23:46:11 »
Super tema :)
S podznakom u Blizancima sam maštovita kada je hrana u pitanju, volim česte male obroke, volim šarenilo boja na tanjuru i da je sve lijepo servirano.
Radi Mjeseca u Škorpionu jako volim gorkaste okuse, obožavam rikolu, artičoke, šparoge.
Radi Sunca u Ribama sam veeeliki ljubitelj morskih plodova.
I ne volim slatko, luda sam za slanim, ne znam radi čega je to, možda radi moje Venere u Vodenjaku (osim slanih grickalica  obožavam i zdrave zalogaje, npr. grickati mrkvu i sl.)

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #20 poslato: 29. Mart 2012. 14:23:05 »
Nisam ja citala to sa pocetka ja to onako neko moje misljenje dala. Procitacu sada :)

edit: 6 kuca naravno jer je to nacin ishrane pa bih je mozda i gledala pre nego drugu.

2 polje je sve ono što unosimo u usta  :heh:  :crvic:
6 polje je (zdrava) ishrana, tj sve ono što treba da jedemo da bi bili zdravi  :kuva:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1757
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
« Odgovor #19 poslato: 29. Mart 2012. 09:55:14 »
Ja npr nikako ne volim tursije ni u kakvom obliku, ne podnosim kisele kratavce, paprike i svu tursiju ovog sveta :D Nemam nijednu opoziciju, jedino da probam da ukljucim antiscije da vidim kako su ukljucene. Hm nemam ni preko njih opozicije tako da pretpostavljam da i drugi aspekti imaju uticaj.

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
« Odgovor #18 poslato: 28. Mart 2012. 22:02:28 »
Nisam ja citala to sa pocetka ja to onako neko moje misljenje dala. Procitacu sada :)

edit: 6 kuca naravno jer je to nacin ishrane pa bih je mozda i gledala pre nego drugu.

Van mreže skorpijica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 60
  • skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!
« Odgovor #17 poslato: 28. Mart 2012. 21:09:48 »
Pise gore na pocetku Veciti putnik napisala da je 90 ne sme 180 ne voli i kako ja nemam 180 ok a inace skoro sve jedem jedino ne mogu svinjetinu i janjetinu i sve sto je masno-muka mi bude,a slazem se sa putnikom jer ja imam mesec 90 saturn a to je inace jedan od najlosijih aspekata za zdravlje zene pored mesec 90 pluton pa mi ne treba jos jelo u simbolici saturn da mi narusi zdravlje ali takodje se slazem sa tobom saturn je i izgladnjivanje,post itd.ja ne postim ali zato ne volim prejedanje nego pomalo jesti ponekad cak i volim osecaj gladi(da se ne pomisli da sam luda) :) tako se osecam laganom i upravu si onda mogu svuda po gradu da zujim ko perce:)i verovatno je taj saturn zaduzen za dobru liniju:)

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #16 poslato: 28. Mart 2012. 20:55:37 »
A  zašto je kvadrat zabranjeno,  on ima simboliku Marsa pa daje energiju i sagoreva brže, to je vatra, a trigoni bi onda dali sklonost gojenju jer su pasivni i prepuštaju se ...šta misliš?

Van mreže skorpijica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 60
  • skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!skorpijica has great potential!
« Odgovor #15 poslato: 28. Mart 2012. 20:43:52 »
ova tema je super e sad kako se u zadnje vreme zanimam za zdrav zivot  da analiziramo sta ja to volim da jedem  a sta ne bih trebala

ja sam u podznaku  Blizanci pa ja volim da jedem vise puta na dan po malo i tako je celi zivot a vitala sam da je to zdravo i dobro za dobru liniju:)

druga kuca mi pocinje u  Rak pa bi to bila tradicionalna kuhinja  i jeste volim sve sto je majka pravila pa i sad volim otici kod bake i jesti , neke stvari ne umem da napravim kao baka a da bude ukusno
vladar druge je  Mesec koji se nalazi u  Lav i to u 4 toj kuci / ja volim i kad je hrana lepo servirana sa sve lepim tanjirima i salvetama i kad su to male porcije pa volim kad mi brat lepo napravi i dekorise hranu  treca kuca i druga su mi u istom znaku i to sve u 4 kuci pa kuci najcesce jedem :house:, i naravno volim i u restoranu tamo serviraju lepo kad se ima za restoran novaca

taj moj  Mesec ima  :60: sa  Venera u vagi  koja je u 5 oj kuci, pa ja obozavam slatkice  /orbis 1 stepen aplikacioni, svega se mogu odreci ali ne i slatkisa :torta:, pa u ladici od stola sto je znak za  Vaga uvek je neka cokoladica stoji tu  ako me uhvati moja kriza, da se razumemo ne jedem ih ja cesto i puno i to jedem pomalo ali to me toliko usrecuje da se ne moze porediti ni sa cim =) >:)
nadalje moj  Mesec ima i  :90: sa  Saturn e to je ono sto ne smem da jedem  kako jew gore u tekstru navedeno / pa ja ne bih smela da jedem hladna jela ,a sladoled obozavam , nikako ljuto i slano kao i gorko, pa dobro to ni nejedem cesto , cak ni ne solim jela
opet taj moj  Mesec ima  :120: sa  Neptun a on su sva pica penusava sampanjac / njega volim vina i to stara  jer je  NeptunJarac
jos moj  Mesec ima  :120: Uran pa volim neobicnu hranu i da isprobavam razna jela i to najcesce kad radim zovem brata pa oboje kombinujemo hocemo li neka jela iz italije ili pak iz spanije *sto on voli , jer je taj moj  UranStrelac/ strana kuhinja pa mi kuhamo i strana jela :kuva:, on malo vise kuva  jer kad ja pravim bas to bude kao  :kuva1:   =) tako da kuhanje koje je inace bar meni dosadno postalo je jako zanimljivo  :rolf:
da napomenem da mnogo volim sve mlecno  i pavlaku i jogurt  i sireve razne  a to je taj moj  Mesec, takodje vodu  svih 8 casa dnevno za kozu  a neka di vise / jelo u sluzbi lepote  Mesec :60: Venera
bas smo pre nego sam pocela da pisem ovaj tekst  zajedno jeli danas mu je rodjendan :bd: pa smo pravili zajedno  i zezali se  i na kraju smo izmiksali narandze i popili / to bi bila kao tecna hrana  :) a svo voce je  Venera a ja imam  Mesec :60: Venera

e sad sobzirom d aj emoj vladar pametnjakovic  Merkur u 6 kuci on se brine sto unosi u svoja usta  jer je 6 kuca kuca zdravlja  :crvic:

ne smem da jedm nista sto je saturn  on mi steti mesecu

a na kraju imam jedno pitanje ko se javi  :Lhug:

da li se moze gledati i 6 kuca i njen vladar kad je hrana u pitanju , jer tad bi meni  MarsVaga bio ostecen od  NeptunJarac pa ja ne bih smela da jedem ni sve u simbolici  Neptun i kako mi je  Sunce osteceno   :90: od  Jupiter trebala bih poboljsati cirkulaciju  jel

moze li se i tako gledati eto sve vas ljubakam i volim  :Bhug: :-*

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2821
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #14 poslato: 30. Oktobar 2011. 20:23:21 »

STA SE KRCKA U ASTRO LONCU?

ili Koja hrana kojem znaku

Makrobiotika, vegetarijanstvo, kontrolisana ishrana, rigorozne dijete... neki su od pokusaja savremenog coveka da zivotni vek odzivi sto manje opterecen zdravstvenim problemima. Svakako ga treba podrzati.
Medjutim, da li svakom od nas odgovara makrobioticki nacin ishrane? Ili vegetarijaski? Ili neki treci?

U uvodnom delu "Astro lonca" nastojacemo da ukazemo na sklad horskopskog znaka i ishrane, jer videcete, recimo  koja u velikoj kolicini konzumira slatkise (koji su joj kao detetu Venere veoma dragi) moze sebi ozbiljno da narusi zdravlje.

Zato, podjimo horoskopskim redom:

OVAN
Predvodnik, ratnik, ili euforican ili depresivan, svoj zestok temperament moze da smiri laganom hranom, pretezno povrcem, sa malo mesa, bez zestokog alkohola i cigareta.
Zeleno i crveno povrce, spanac, zelje, kupus, rotkvice, cvekle treba uvesti u svakodnevnu ishranu jer sadrze gvozdje koje je, potencijalno anemicnom Ovnu, veoma potrebno. U istu svrhu treba jesti crveno voce: tresnje, visnje, crvene sljive, ribizle.
Za smirivanje napetosti dobro je jesti plavo grozdje, plave sljive, plavo voce - generalno.

BIK
Melanholicnog temperamenta, ali dobrog zdravlja,  Bik voli sportove ali i miran, komotan zivot.  Bik ima dobar apetit, voli hranu, ponekad je prozdrljiv; voli i alkohol, narocito fina pica.
Bikovi vole kuhinju i interesantan je podatak da su, gledano kroz istoriju, najpoznatije trovacice bile rodjene u ovom znaku.
Šalu na stranu, slobodno sedajte za trpezu koju je s velikom umesnoscu pripremio  Bik. Kako je sklon debljanju, narocito u zrelim godinama, preporucuje mu se da ogranici svoj apetit.
Bikovima jako odgovara plavo voce: sljive, kupine i sve bobicavo voce, grozdje...

BLIZANCI
Deca Merkurova su, i pored svoje nepostojanosti, veoma simpaticna, vitalna, mladolika i puna fizicke energije. Ukratko, ovaj znak vecito mladih, brzih ljudi, imperativno ide u korak sa vremenom, pa ce pre svih prihvatiti makrobiotiku, vegetarijanstvo i svaki drugi nutricionisticki trend.
 Blizanci vole kuvanje, vole nova jela i nove recpte, ali su u pogledu hrane veoma izbirljivi. Posto ne vole dugo sedenje za stolom rado uzimaju male, ceste obroke koji podsecaju na koktel. Narocito ih privlace egzoticne kuhinje dalekih zemalja.
Od domacih proizvoda treba da koriste sto vise povrca i voca indigo boje, na primer: patlidzan, grozdje, kupine, tamne tresnje.
Strogo im je zabranjeno pusenje, a preporucen odmor.

RAK
Senzibilni Rak obozava kucno ognjiste, kolace i slatkise, cime kompenzuje ljubavne jade i zivotne probleme.
U pogledu hrane nije izbirljiv-jede sve, ali zbog osetljivog zeluca treba da izbegava zestoka alkoholna pica, duvan i ljutu hranu, uprkos dobrom apetitu. Debljanje je, obicno, posledica neresenih emotivnih situacija.
Rakovima se preporucuje povrce i voce sa zutom ljuskom: paprika, krompir, bundeva, banana, ananas, kruska, grejp, limun.

LAV
Vatra, Sunce , svetlost, obilje, simboli su Lava, najzahtevnijeg znaka Zodijaka. On hoce od zivota najbolje, jer smatra da mu to pripada, zato mnogo novca trosi za sve vrste zadovoljstava, ukljucujuci hranu.
 Lav je za stolom probirljiv i veoma zahtevan, ceni kvalitet kao ni jedan drugi znak Zodijaka. Svoju ishranu mora da organizuje u zavisnosti od toga da li ima problema sa visokim ili niskim pritiskom. Ovo se, naravno, odnosi i na kafu. Cigarete treba izbegavati.
Hlorofil je ono sto je Lavu neophodno, pa zato je potrebno da u ishrani koristi sto vece kolicine zelenog povrca: kelja, kupusa, cikorija...

DEVICA
Precizna Devica  meri na gram svaku namirnicu namenjenu dnevnom obroku, koji nema ogranicenja u pogledu raznovrsnosti ali ima ogranicenje u pogledu kolicine: zbog osetljivog probavnog sistema  Devica  ne sme uzeti mnogo hrane odjednom, niti piti zestoka alkoholna pica.
Zeleno lisnato povrce, i, generalno, puno povrca je ono sto je rodjenima u ovom znaku neophodno.
Valjalo bi za vreme obroka popiti casu vode koja je prethodno bila izlozena zelenom svetlu (zelena sijalica) 30 minuta.

VAGA
Ono sto se za ostale znake Zodijaka samo naslucuje, za Vagu se zna: to su otrovi koje hranom unosi i narusava svoje, inace veoma dobro, zdravlje. Zato Vage treba da izbegavaju cigarete, alkohol i tesku hranu, a narocito: biber, crnu kafu, cokoladu, beli secer i industrijsku so. Znaci, treba konzumirati morsku so i med umesto secera (cak i u toplim napitcima-samo treba cekati da se prohlade jer toplota unistava korisne satojke meda).
Od ostalih namirnica Vagama jako prija: maslinovo ulje, piletina i teletina. Narandzasto voce: mango, japanska dunja, mandarina, zuta breskva, kajsija, dinja, jabuka, sargarepa, trebalo bi da ih bude redovno na Vaginoj trpezi.

SKORPIJA
Zestoka Skorpija voli pikantnu hranu, u svemu preteruje, cak mnogo pije. Zbog mogucih problema sa debelim crevom, preporucuje se lagana ishrana umesto teske i paprene, koja je ovom znaku tako draga.
Voce koje se Skorpiji preporucuje je: grozdje, kupine, plave sljive, bundeva, banana, ananas, kruska, limun, grejp.
Povrce koje Skorpija redovno treba da ima na trpezi je: krompir, zuta paprika, patlidzan.

STRELAC
Bezbrizni  Strelac moze lako da pati od viska kilograma ukoliko ne obuzda dobar apetit, a deblja se uglavnom u predelu bedara i bokova.
Ovaj horoskopski znak bukvalno uziva u hrani, pa su mu zato mrske dijete koje cesto mora da drzi-po nalogu lekara, naravno.
Strelcevu ishranu treba obogatiti ljubicastim povrcem i vocem: patlidzanom, cveklom, bobicastim vocem i tamnim grozdjem.
Dobro je da Strelac , tokom obroka, popije casu vode koja je bila izlozena ljubicastom svetlu 30 minuta.

JARAC
Kako u Jarcevom zivotu nema mesta za ono bez cega se moze, on je veoma skroman u zahtevima u pogledu hrane i nacina zivota, generalno  uzima i daje samo ono sto je neophodno za zivot: ne pije crnu kafu ni fina pica, ne jede u skupim restoranima.
 je koscate gradje i, u principu, ne bi trebalo da ima problema sa kilogramima, ipak trebalo bi da jede hranu siromasnu masnocama, zbog holesterola. Idealna hrana: sve belo - sir, mleko, piletina...
Povrce i voce koje se narocito preporucuju Jarcu su spanac, zatim rotkvice, cvekla i crveno grozdje.

VODOLIJA
Sa svoje spiritualne i intelektualne visine Prometej Vodolija - , je pobornik vegetarijanske i makrobiotske kuhinje, u zelji da zivotinje ne pate zbog nje.
 Vodolija poseduje snagu uma ali ne i mnogo fizicke energije ( Sunce u egzilu), zato joj je potrebno mnogo odmora, sna, urednog zivotnog ritma i ishrane.
Iako ne postoje ogranicenja u pogledu ishrane, osim onih koje sama sebi nametne,  Vodolija bi treblo da jede povrce i voce svih vrsta, osim kiselog. Od zacina najkorisnija je morska so.

RIBe
Najkompleksniji znak Zodijaka, Ribe , bezi od svakodnevnog zivota i u hranu, suvladar  Jupiter stvara dobar apetit, pa medju Ribama ima mnogo debelih, cak ogromnih ljudi.
Drugi put bekstva je odlazak u alkoholizam, tabletomaniju i drogu, pa je psihijater najcesce posecivan lekar.
Ribama jako prija sveze i kuvano povrce i voce indigo plave i plave boje: patlidzan, sljive, grozdje, kupine...

http://www.astrokrug.com/astrologija_1_kuvar/01/index.htm
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2821
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #13 poslato: 30. Oktobar 2011. 19:54:11 »
Vodeni znakovi

RAK

Romantični, strastveni i senzibilni, rakovi su osobe kojima obitelj predstavlja sve na svijetu. Dom je njihov dvorac, a kuhinja je središte njihova obiteljskog života i u njoj se osjećaju sigurno i zaštićeno. Rakovi stoga vole domaću kuhanu hranu, koju uglavnom spremaju po receptima koji se već generacijama prenose s koljena na koljeno. Specijaliteti rakova dobra su stara pečenja, umaci, gulaši i variva, a nova jela prava su rijetkost. Shodno velikoj brizi za obitelj i potomstvo, ne štede na hrani i uvijek biraju kvalitetne namirnice, pa su njihova jela hranjiva i zdrava. K tome, njihove su porcije obilne, pa se u kuhinjama rakova i čitava četa nenajavljenih gostiju može najesti do grla.

SKORPIJA

Škorpioni su senzualni, razigrani i skloni avanturama, primarno erotske naravi, pa vole hot i spicy hranu. Dakle, obožavaju jela koja uspaljuju sva čula i mame suze na oči, dok ih hrana bez teka, kao i sve slatko, a posebno sladoled, ostavlja hladnima. Unatoč njihovoj ljubavi prema vrućim zalogajima, posebno meksičke i egzotične kuhinje, hrana i kuhanje u njihovu životu imaju sporednu ulogu. Škorpioni svoje raspoloživo vrijeme radije troše na neobuzdanu zabavu i beskonačno filozofiranje o životu. No, ipak, kada je o kuhanju riječ, tu i tamo dobiju inspiraciju, pa svojom ekstravagantnom kulinarskom kreacijom iznenade i sebe i svoje goste.

RIBE

Nježne, sanjarski raspoložene, romantične i djetinjasto razigrane ribe često su i strastveni kuhari. One, što je sasvim razumljivo, obožavaju more i svu hranu koja dolazi iz njegovih dubina. No, ribe, htjele to priznati ili ne, obožavaju i meso. Iako se mnoge od njih, kao zakleti borci za pravdu, odlučuju za vegetarijanstvo, ogroman sočni odrezak s roštilja ribama uvijek izmami sjaj u očima. Bez obzira što jedu, ribe uvijek paze da je hrana svježa i dobivena na organski, prirodan način, pa su one najvjerniji posjetitelji bio-dućana i tržnica.  su, zahvaljujući svojoj naravi, lude i za slatkim, te ih jela njihova djetinjstva, kolači, torte, pudinzi i kreme, opsjedaju cijeli život.
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/