Autor Tema: Venerin Povratak  (Pročitano 40563 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže La tormenta*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 46
  • La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!
  • Pol: Žena
Odg: Venerin Povratak
« Odgovor #182 poslato: 21. Septembar 2018. 17:38:32 »
izradila sam kartu u jednom od programa...da li sam napravila pravu kartu..posto ima vise njih oko ovog rodjendana...(vreme vracanja nakon 8 godina 0a pri tome mala odstupanja polozaja drugih planeta....

ponovo u cetvrtom polju povratka...i naredne godine ce se odnositi na porodicu i slicno u toj simbolici...

podaci 5.12.1986. 01 00 gracac hr

Na mreži bozicso*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2287
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
« Odgovor #181 poslato: 19. Jul 2017. 20:38:01 »
Ovo se ne odnosi na solarne horoskope, niti može da se odnosi na njih, pošto kao što je navedeno Venerin povratak je za 2,34 dana kraći od punih 8 godina, što se sa svakim povratkom dodatno uvećava (kod osme godine je -2,34, kod šesnaeste je -4,68, kod dvadeset i četvrte je -7,02 što je već čitavih nedelju dana pred solarni povratak). Poenta Venerinog povratka je da se nakon osam godina ona nalazi na istom položaju u odnosu na Sunce, ne da će se nalaziti na istom mestu u horoskopu (što svakako neće).

aaaaaa kontam sad.

Na mreži Ryūjin*

• Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6186
  • Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!
« Odgovor #180 poslato: 19. Jul 2017. 19:59:02 »
meni se sve poremetilo za 2 godine, da ne kazem da mi kasni  :histerija: od tog vaseg 8, 16, 24, 32, 40...
mozda zato sto mi je venera natalno retrogradna!?
Ovo se ne odnosi na solarne horoskope, niti može da se odnosi na njih, pošto kao što je navedeno Venerin povratak je za 2,34 dana kraći od punih 8 godina, što se sa svakim povratkom dodatno uvećava (kod osme godine je -2,34, kod šesnaeste je -4,68, kod dvadeset i četvrte je -7,02 što je već čitavih nedelju dana pred solarni povratak). Poenta Venerinog povratka je da se nakon osam godina ona nalazi na istom položaju u odnosu na Sunce, ne da će se nalaziti na istom mestu u horoskopu (što svakako neće).
TV - Tripicitetni vladar.
USB - pod sunčevim zracima.
vAsc (ili vI, vII...) - vladar Asc (ili I, II...).
vdAsc - vršilac dužnosti vladara Asc.

Van mreže Miss Click*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 901
  • Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!
« Odgovor #179 poslato: 19. Jul 2017. 19:17:32 »
1993 - ne sećam se :lol:
2001 - skoro pa kraj osnovne, niš' posebno
2009 - krajem godine mi je deda umro, to me je mnogo pogodilo, mnogo mi je vremena trebalo da se povratim
2017 - početkom godine umro drugi deda  :S

:nat: Venera mi je u 7. polju u Blizanci...
Trenutno mi je :tr: Venera :0: :nat: Venera baš-baš...

Takođe mi je poremećeno ovo 8-16-24, kod mene je 6-14-22-30...

Na mreži bozicso*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2287
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
« Odgovor #178 poslato: 19. Jul 2017. 12:44:53 »
Citat
All planets interact with the Sun in what is called a Synodic Cycle, as seen from our perspective on Earth. They rise from the Sun or set into the Sun. For Venus this phase relationship is 584 days. When she retrogrades (again from our perspective on Earth) she is completing one Synodic cycle. Within the greater picture five Synodic cycles equal eight years and that is when Venus once again reaches the point in the Zodiac she was eight years previously (minus 2.34 days). It is called the Venus Return. For each of us, personally, we experience a Venus Return at age 8, 16, 24, 32, 40, 48, 56, 64, 72, 80, 88, 96 and 104. That is when all the promise of our natal Venus is available to us. Age forty is particularly powerful for that is when we have experience five eight year cycles. When this occurs the Venus cycle has created a five pointed star (pentagram or pentacle).

a meni ce sad kad punim  34 da bude solarna venera na natalnoj.
nije to najgore, kopam po proslosti

2017 godina sad
2009 godina tu sam se smuvo sa devojkom koju sam od svih zena u svom zivotu najvise voleo, zapravo ta veza je dosta uticala na mene u svakom smislu
2001 tu sam imao prvi seks
1993 se ne secam, ali to je bila godina inflacija moze i to da se gleda

meni se sve poremetilo za 2 godine, da ne kazem da mi kasni  :histerija: od tog vaseg 8, 16, 24, 32, 40...
mozda zato sto mi je venera natalno retrogradna!?

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 956
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #177 poslato: 11. Mart 2016. 12:10:29 »
Zna li neko da li se racuna u Venerin povratak solar ako pada u godine venerinog povratka(24. 32. 40) ali ako je  Venera recimo natalno na samom kraju znaka, pa se u datom solaru nalazu u sledecem znaku - da li tu godinu isto posmatrati kao godinu venerinog povratka i predvidjati u skladu sa tim? i sta kad se dostojanstvo te  Venera menja drasticno - iz egzaltacije  Ribe u pad  Ovan ?

Van mreže strelac2*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 1
  • strelac2 has no influence.
« Odgovor #176 poslato: 17. Septembar 2015. 15:55:07 »
hvala puno na odgovoru, pa videcemo, to je sad sve blizu i javljam sta se desava  :*

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 956
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #175 poslato: 14. Septembar 2015. 22:34:22 »
ako ti je venera na asc onda ima itekako sanse da ti bas ovo bude godina za ljubav, pogotovo ako je i povratak ujedno. cak i bez ostalih aspekata to kazem, mada ce aspekti vise reci o tome ali ti svakako javi. ne bih bas tipovala na inostranstvo ako je znak vage u pitanju ali ako ima neki aspekt od jupitera ili je u vezi sa devetom sto da ne. aha posto ti je i natalno u devetoj jeste moguce

Van mreže strelac2*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 1
  • strelac2 has no influence.
« Odgovor #174 poslato: 14. Septembar 2015. 21:07:11 »
u mom sl solaru imacu venerin povratak, red bi bio i da se zaljubim jer imam osecaj da sam poslednji put bila bas pre 8 godina, sad gledam proslu kartu i ovu sledecu, pre 8 godina sol  Venera bila je u 12.  sol kuci (  :nat: Venera mi je u 9. ) i tad sam bila zaljubljena i u vezi sa momkom koji je ziveo u Americi, posle par meseci sam prekinula sa njim, onda se pomirila sa jednim bivsim i posle mes dana i njega ostavila.. tako da mi druga polovina solarne godine bila bezveze... od tad i ne mogu da udjem u ozbiljnu vezu..  a sad sledeci solar  :sol: Venera je u prvoj solarnoj kuci i  :sol: ascedent pada na natalnu  Venera , ne znam da li sad opet imam sanse da to bude neko iz inostranstva i da ovaj put potraje  :heartshape:  ?!

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #173 poslato: 16. Jul 2015. 13:04:17 »
Iscitavala sam juce ovu temu posto me interesuje karta Venerinog povratka i procitah da je neko od vas napisao, ako sam ja to dobro razumela, da mozemo da poredimo i solare u kojima smo imali Ve povratak. Jesam li ja to dobro razumela i moze li solar povratka da se posmatra kao neka vrsta karte Ve povratka? Poredim sad solar proslog povratka i ovog koji uskoro krece i ima dosta slicnosti.
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.