Autor Tema: Venerin Povratak  (Pročitano 41552 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35552
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Venerin Povratak
« Odgovor #162 poslato: 22. Jun 2015. 22:38:03 »
Da potvrdim, sa Ve povratkom u 24. solaru mi se desila love story posle koje sam bukvalno godinama krpila srce, nazalost. U solaru pod rednim brojem 32, dakle sa Ve povratkom, jos bitnija ljubavna prica, koja jos uvijek traje.
A Ve mi nije signifikovana za ljubav po vladarstvu kucama koje su bitne za ovu tematiku.

Venera će kod nekoga da deluje na polju ljubavi, kod nekoga na polju finansija. Čini mi se da nema sredine :lol: Kod tebe je Venera u 2 polju, polju sopstvenih vrednosti, pa je možda upravo tak povratak - taj loš, prvi - doneo aktiviranje njenog vladarstva nad tvojim 6 poljem - da ne budeš sama sebi neprijatelj kada su emocije u pitanju I da ne podredjuješ sebe partneru, a ovaj drugi, bolji je aktivirao 11 polje - verovatno je to prvo bilo lepo prijateljstvo koje je postepeno preraslo u lep ljubavni odnos u kojem si sazrela I shvatila u potpunosti svoje prave vrednosti.
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Biriboza*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 1714
  • Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!
« Odgovor #161 poslato: 22. Jun 2015. 22:03:08 »
     Prvo treba napraviti razliku izmedju povratka Venera kao :tr: planete koji se dešava svake godine I povratak Venera u Solarnom čartu (koji se dešava na 8 godina - iz ličnog iskustva kažem da je validniji ovaj drugi povratak - svaki put kada sam u Solarcu imala Venera povratak desilo mi se nešto extremno važno u ljubavnom životu - poslednji put upoznala Dudinog oca I ostala trudna... sad čekam ovaj 40-ti Solar, opet se pojavljuje maltene ista priča)
Da potvrdim, sa Ve povratkom u 24. solaru mi se desila love story posle koje sam bukvalno godinama krpila srce, nazalost. U solaru pod rednim brojem 32, dakle sa Ve povratkom, jos bitnija ljubavna prica, koja jos uvijek traje.
A Ve mi nije signifikovana za ljubav po vladarstvu kucama koje su bitne za ovu tematiku.

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
« Odgovor #160 poslato: 22. Jun 2015. 16:45:51 »
Za Venera povratak u 16 i 24 godini (na solarac mislim) nisam odreagovala na nju, jer sam bila u vezi (sa istom osobom) Za solarac 32 i taj Venera povratak - trudnoća ~ tj bila sam već trudna 10 dana pre početka tog solarca (03/10/2007 u 01:14:58am, ja ostala trudna 24/09)

:sol: :as: Lav i ta Venera u 1 polju, Mesec 03° Rak u 12p, Merkur 04° Škorpija , Mars 01° Rak , Jupiter 14° Strelac , Saturn 03° Devica , SMČ 05° Ribe ~ ovo je bila vrlo emotivna godina za mene, jer em sam totalno poremetila odnos sa ocem, em sam se posvadjala sa Dudinim ocem, pa ga na kraju skroz igubila, em smo se preselili. Sve to mi je jako teško palo naravno. Najednom sam morala da odustanem od svojih snova i posvetim se detetu koje uopšte nisam planirala. Na sam rodjendan, kada je krenuo solarac, posvadjala sam se I raskinula sa Dudinim pokojnim ocem.

Što se tiče Profekcija i Firdarija za 32 :

Firdarija : glavni period Mesec i podperiod Mesec (glavni period Mesec počeo od 03/10/2006 i traje sve do upravo ovog 40-tog rodjendana; pod period Mesec od 03/10/2006 do 15/01/2008 - mesec ipo dana pre toga otkrivam da sam trudna)

Profekcija : 03/10/2007

:as: 14° Blizanci (natalno 9 polje) :mcc: 17° Ribe (natalno 6 polje)
Sunce Jupiter 09° Blizanci
Mesec Merkur 11° Bik
Fortuna 17° Bik
Saturn 25° Vodolija
Mars 29° Ovan
Venera 22° Blizanci

(12 steps tj "solarna" profekcija za period kada sam otkrila da sam trudna i kada mi se ceo svet srušio, tj baš na 03/12/2007 kada sam saopštila tati da sam trudna imam :as: 14° Lav - skoro pa poklapanje sa :sol: :as: ; Sunce Jupiter 09° Lav sede na :sol: :as: ; Mesec Merkur 11° Rak sede na :sol: Mesec Mars ; Fortuna 17° Rak sedi na :nat: :mcc: ; Saturn 25° Ovan kod :nat: Jupiter u 7p; Mars 29° Blizanci - blizu :nat: postavke; Venera 22° Lav maltene kod :sol: Venera ...

13 steps tj "lunarna" profekcija za taj isti period, tj baš na sam dan kada mi je ginekolog čestitao da sam trudna - 28/11/2007 ~ da, čekala sam skoro 7 dana, da skupim hrabrost da kažem tati ~ identična postavka planeta kao i u 12 steps)

Eto... to je meni doneo Venera povratak kroz :sol: I profekciju & firdar... ne samo tu trudnoću, već I potpuno menjanje života iz korena (što je naravno totalno uticalo na moje emocije u narednom periodu, pa I u narednim godinama...)
🔮 Natalče šareno 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Nena*

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #159 poslato: 22. Jun 2015. 15:36:46 »
Neno,  jel bila Ve naglašena kroz još nešto,  firdar,  profekciju?
Jel povratak kad se planeta u solarcu nađe na istoj poziciji natalno?  Kod mene ove godine i Ma i Me i Ve su na natalnim pozicijama,  i sve planete u 7 kući,  godina je sve samo ne mirna. Vladar firdara Ma/So, Me profekcije,  i onda sam i ovaj tr spaljeni Ma baš teško podnela, plus je Ma bio vladar mesečne profekcije. Eto kako rade tranziti kad je neka planeta naglašena.

Sad ću baš da pogledam, pa da napišem :pisac:
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

REJHANA*

• Gost
« Odgovor #158 poslato: 22. Jun 2015. 13:07:31 »
Ni meni se nista jos ne desava  ...iako imam Venera u 7 polju u Rak u Solaru......c c c c

Ja kazem dodji , ama on nece pa nece  <3 <3

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #157 poslato: 22. Jun 2015. 12:21:06 »
Neno,  jel bila Ve naglašena kroz još nešto,  firdar,  profekciju?
Jel povratak kad se planeta u solarcu nađe na istoj poziciji natalno?  Kod mene ove godine i Ma i Me i Ve su na natalnim pozicijama,  i sve planete u 7 kući,  godina je sve samo ne mirna. Vladar firdara Ma/So, Me profekcije,  i onda sam i ovaj tr spaljeni Ma baš teško podnela, plus je Ma bio vladar mesečne profekcije. Eto kako rade tranziti kad je neka planeta naglašena.
:)

Van mreže Mireli*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 293
  • Mireli is awe-inspiring!Mireli is awe-inspiring!Mireli is awe-inspiring!Mireli is awe-inspiring!Mireli is awe-inspiring!Mireli is awe-inspiring!Mireli is awe-inspiring!Mireli is awe-inspiring!Mireli is awe-inspiring!Mireli is awe-inspiring!Mireli is awe-inspiring!Mireli is awe-inspiring!
« Odgovor #156 poslato: 22. Jun 2015. 08:57:33 »
     Prvo treba napraviti razliku izmedju povratka Venera kao :tr: planete koji se dešava svake godine I povratak Venera u Solarnom čartu (koji se dešava na 8 godina - iz ličnog iskustva kažem da je validniji ovaj drugi povratak - svaki put kada sam u Solarcu imala Venera povratak desilo mi se nešto extremno važno u ljubavnom životu - poslednji put upoznala Dudinog oca I ostala trudna... sad čekam ovaj 40-ti Solar, opet se pojavljuje maltene ista priča)
Mene Venera izgleda ne radi. Nista mi se povodom nje nije desilo.Ali nista.

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #155 poslato: 21. Jun 2015. 23:40:02 »
     Pa upravo ta jednostavnost I plaši ljude (ne samo muškarce) U današnje vreme se naviklo da mora da se komplikuje, laže, vrda, mulja... I ondak kad se pojavi neko jednostavan, teško mu se veruje, jer je realno skoro pa nemoguće biti I ostati takav u ovo naopako vreme :hum:
baš tako, svaka čast  :160s: :heartshape:

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5774
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #154 poslato: 21. Jun 2015. 23:12:44 »
     Pa upravo ta jednostavnost I plaši ljude (ne samo muškarce) U današnje vreme se naviklo da mora da se komplikuje, laže, vrda, mulja... I ondak kad se pojavi neko jednostavan, teško mu se veruje, jer je realno skoro pa nemoguće biti I ostati takav u ovo naopako vreme :hum:
Mislim da je tako, jer kad bi ljudi bili ono sto jesu, ponasali se onako kako osjecaju, bez potrebe da budu nesto sto nisu, ne bi bilo potrebe ni da muljaju, po meni jednostavnost i iskrenost su na cijeni, jer to nece nikad da se potrosi, to su neprocjenjivi aduti, dok sve drugo ima svoj rok trajanja.

Van mreže Nena*

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #153 poslato: 21. Jun 2015. 23:03:34 »
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)