Autor Tema: Venerin Povratak  (Pročitano 41023 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5744
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
Odg: Venerin Povratak
« Odgovor #152 poslato: 21. Jun 2015. 22:59:26 »
     Kako volim ovako nešto da pročitam <3 <3 <3
Pa za mene kazu da sam, tajanstvena, komplikovana, jaka zena, da me se muskarci plase,( to mi kazu muski prijatelji) a ja kazem da sam tako jednostavna i da je mala sitnica potrebna da me usreci. I onda pomislim da je ovaj moj muz pravi sretnik.

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35455
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #151 poslato: 21. Jun 2015. 22:53:05 »
     Kako volim ovako nešto da pročitam <3 <3 <3
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži Plava Orhideja*

• Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
« Odgovor #150 poslato: 21. Jun 2015. 22:41:53 »
Pa ima i toga, i kako se nas zivot sad odvija on tamo ja ovamo, malo vremena provodimo zajedno, pa sve je drugacije u odnosu na dosadasnji zivot. Prosto fali nam vremena da ga zajedno provedemo, jer posle 23 g skupa ipak sve predje u neku ,,rutinu,, pa sam ja mislila mozda vise romantike sa njegove strane, mozda da malo vise pokaze emocije( ipak mu je sunce na 29° Strelca pa ima osobine Jarca, skriva emocije).
 I vec drugi put veceras muz me prijatno iznenadi, pomislim da vise brine za mene i moje zdravlje nego ja sama...dovoljan je mali gest da ja shvatim koliko mu znacim , i onda mi se Guda cudi, zasto mirisem njegov parfem i po malo ga prskam. I vec sad prepoznajem povratak Venere na djelu.
<3

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
« Odgovor #149 poslato: 21. Jun 2015. 21:15:44 »
     Hmmm... pa možda zato što Ananina imaš ispunjenu skoro potpuno simboliku Venera :hum: (udata, imaš ćerke itd...)
🔮 NATAL 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži Plava Orhideja*

« Odgovor #148 poslato: 21. Jun 2015. 19:50:40 »
Pa ja sam u toj 40- toj i jos fore do septembra do kraja solarca, nista se nije posebno desilo, ali videcemo.

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #147 poslato: 21. Jun 2015. 18:17:13 »
     Baš tako - ovde je pisano o klasičnom Venera povratku, lepo objašnjen kroz njeno kretanje tj njene te sinodičke cikluse (tj lepo je matematički objašnjeno je zašto se baš na 8 godina dešava Venera povratak u nečijem solarcu ~ a upravo I ove navedene godine kod mene su do sad jako bile naglašene, u emotivnom smislu) Samo nisam znala za ovu opciju da je baš 40-ta godina posebno bitna za Venera povratak :idea: Videćem :pamet:
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 956
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #146 poslato: 21. Jun 2015. 18:02:50 »
sa drugog foruma nadam se da sme ovde
Citat
All planets interact with the Sun in what is called a Synodic Cycle, as seen from our perspective on Earth. They rise from the Sun or set into the Sun. For Venus this phase relationship is 584 days. When she retrogrades (again from our perspective on Earth) she is completing one Synodic cycle. Within the greater picture five Synodic cycles equal eight years and that is when Venus once again reaches the point in the Zodiac she was eight years previously (minus 2.34 days). It is called the Venus Return. For each of us, personally, we experience a Venus Return at age 8, 16, 24, 32, 40, 48, 56, 64, 72, 80, 88, 96 and 104. That is when all the promise of our natal Venus is available to us. Age forty is particularly powerful for that is when we have experience five eight year cycles. When this occurs the Venus cycle has created a five pointed star (pentagram or pentacle).

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #145 poslato: 21. Jun 2015. 14:14:08 »
     Prvo treba napraviti razliku izmedju povratka Venera kao :tr: planete koji se dešava svake godine I povratak Venera u Solarnom čartu (koji se dešava na 8 godina - iz ličnog iskustva kažem da je validniji ovaj drugi povratak - svaki put kada sam u Solarcu imala Venera povratak desilo mi se nešto extremno važno u ljubavnom životu - poslednji put upoznala Dudinog oca I ostala trudna... sad čekam ovaj 40-ti Solar, opet se pojavljuje maltene ista priča)
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #144 poslato: 21. Jun 2015. 13:26:51 »
to bi valjalo pročitati iz nekog izvornog teksta, ako neko nađe, neka stavi ;)

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 956
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #143 poslato: 21. Jun 2015. 13:24:49 »
kazu astronomi da ipak ima neke logike jer venera u svom kruzenju oko sunca pravi te neke krugove i odatle je i doslo do te brojke od osam godina kada je u odnosu na sunce u istoj poziciji. navodno su to znali i astrolozi u starom veku. slabo kapiram da bih prepricavala ne znam da li na ovom ili na nekom drugom forumu bilo je detaljno objasnjenje oko svega toga. uglavnom nije random izabrana ta brojka od 8 godina :)