Autor Tema: Venerin Povratak  (Pročitano 40221 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mrgud*

• Gost
Odg: Venerin Povratak
« Odgovor #142 poslato: 21. Jun 2015. 13:21:26 »
nema nikakve logike taj broj 8 sa Venera i njenim povratkom, to je kao solarni povratak da se razmatra na lupam svakih 12 godina, tako da ja računam povratak svake planete kao povratak kad god on bio

REJHANA*

• Gost
« Odgovor #141 poslato: 21. Jun 2015. 13:20:23 »
Ej,Mesecarka,,,,ova moja  Venera je stala na  SMČ u 7 polju....i strpljivo ceka ,,,eto tako je sad za ovaj rodjendan ...

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 956
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #140 poslato: 21. Jun 2015. 13:18:08 »
Mislim da venerin povratak vise radi kod onih koji imaju istaknutu natalno veneru, pise sve na pocecima ove teme, kome je vladar sunca meseca ili podznaka, i pre svega se gleda kako je u karti povratka postavljena i aspektovana takvi ljubavni dogadjaji mogu da se ocekuju tokom narednih osam godina.
Meni se poklapa za 24ti rodjendan, bila je u kvadratu sa plutonom u toj karti, i zaista je bilo mucnih ljubavi (tj jedna posebno takva) i nista dobro nije donela nije ni mogla.
U ovom trenutnom solaru za 32gi rodj mi je tacno na dsc, ali neaspektovana ako ne racunam siru konjukciju sa suncem, ne znam kako da je analiziram bez aspekata ima konjukciju sa solarnim vertexom i kvadrat sa MCom.

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #139 poslato: 21. Jun 2015. 13:15:55 »
ma kakvih bre 8 godina, povratak je povratak

i na prvoj stranici pise na svakih osam godina... dakle ti i taj moj decko odstupate od pravila...
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

REJHANA*

• Gost
« Odgovor #138 poslato: 21. Jun 2015. 13:14:44 »
Sasa,ja mislim da  Venera povratak nije presudan ,,,ima tu sto sta drugo sto se aaktivira i bez  Venera.

Kod mene se vide promjene recimo,a da nije i nema veze sa  Venera...ne daj boze da cekam Venerin povratak....ludu bi me hvatali

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #137 poslato: 21. Jun 2015. 13:13:33 »
ma kakvih bre 8 godina, povratak je povratak

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #136 poslato: 21. Jun 2015. 13:12:06 »
zato meni jeste, ovog rođendana  VeneraLav gde je i natalno...još u 7. solarnoj kući :( al jebeš ti to

ali ne punis 32 godine. odstupas od pravila na svakih osam godina. kao ovaj decko ciji sam solar-natal postavila na prethodnoj stranici. vidis da mesecarka rece da je to slucajan venerin povratak.
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #135 poslato: 21. Jun 2015. 13:08:26 »
zato meni jeste, ovog rođendana  VeneraLav gde je i natalno...još u 7. solarnoj kući :( al jebeš ti to

REJHANA*

• Gost
« Odgovor #134 poslato: 21. Jun 2015. 13:04:26 »
Ma kad ti se za rodjendan tranzitna Venera nadje na istoj poziciji kao u natalu. Objasnjavam ti kao da je Merkur retrogradan. Vidi se da nisam za profesora. :lol:
E,pa to nije slucaj....makar ne ove godine .

Boze al sam glupa,a Venera na istom mjestu i sad i kada sam se rodila c c c c c ,,,kao da sam se zaljubila pa mi glava u oblacima

Jao ,prosao taj Merkur retro,..sve nas je udavio dobro ...

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5496
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #133 poslato: 21. Jun 2015. 13:03:12 »
Ne znam, Sasa ja sam u braku dugogodisnjem, i kad vracam film unazad 8 g. bila mi je lijepa godina(  i tad sam bila u braku, ali su se desavale neke lijepe stvari, tipa romantike, lijepih iznenadjenja.