Autor Tema: Venerin Povratak  (Pročitano 38174 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Saša

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
Odg: Venerin Povratak
« Odgovor #132 poslato: 21. Jun 2015. 12:59:55 »
Aha,ja ne znam gdje su mi bili  SunceVenera pri rodjenju...potpuni sam duduk stvarno,..zapazila sam  :tr: Uran na  :nat:  Venera ,....kontam da ce biti promjena  na ljubavnom planu

Ma kad ti se za rodjendan tranzitna Venera nadje na istoj poziciji kao u natalu. Objasnjavam ti kao da je Merkur retrogradan. Vidi se da nisam za profesora. :lol:
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

REJHANA

• Gost
« Odgovor #131 poslato: 21. Jun 2015. 12:54:56 »
Aha,ja ne znam gdje su mi bili  SunceVenera pri rodjenju...potpuni sam duduk stvarno,..zapazila sam  :tr: Uran na  :nat:  Venera ,....kontam da ce biti promjena  na ljubavnom planu

Van mreže Saša

• *Drugar iz komšiluka *
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
« Odgovor #130 poslato: 21. Jun 2015. 12:47:57 »
Rejhana, pa kad se i Sunce i Venera  u isto vreme nadju u poziciji u kojoj su bili pri rodjenju. Ali na svakih osam godina. U ovom primeru solara koji sam postavila decko puni 27 godina, ne ispunjava taj uslov od 8 godina, ali mu jeste na istom stepenu venera kao u natalu.

Ananina, i meni od 24. oktobra krece Venerin povratak. Kad sam ga imala prosli put, nije bilo nekih posebnih desavanja na planu ljubavi, ali sam zato nedelju dana pred kraj tog solara se smuvala sa svojim prvim deckom. Dakle, u produzecima pao go.:)

Na mreži Plava Orhideja

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5445
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #129 poslato: 21. Jun 2015. 12:43:25 »
Meni je ove godine Venerin povratak, pa sad, nesto nisam primjetila da mi je ljubav pojacana ili sta vec u odnosu na
proslu godinu.

REJHANA

• Gost
« Odgovor #128 poslato: 21. Jun 2015. 12:31:42 »
 Po cemu se prepoznaje "pravi" Venerin povratak ?

Van mreže Saša

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #127 poslato: 21. Jun 2015. 12:18:56 »
Koliko ja znam ne bi trebalo jer je svaka osma godina povratak, ovo mozda kao slucajni povratak. Vidjala sam da se to desava ali ne verujem da karta ima istu jacinu kao ona osmogodisnja

Znaci jeste neka bitna godina za ljubav, ali nema tu snagu kao "pravi" Venerin povratak?

Van mreže mesecarka

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 956
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #126 poslato: 12. Jun 2015. 09:30:11 »
Koliko ja znam ne bi trebalo jer je svaka osma godina povratak, ovo mozda kao slucajni povratak. Vidjala sam da se to desava ali ne verujem da karta ima istu jacinu kao ona osmogodisnja

Van mreže Saša

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #125 poslato: 11. Jun 2015. 18:25:37 »

Da li se ovo racuna kao venerin povratak? Osoba puni 27 godina.  :84s:

Van mreže ♡ Astro Sage ☆

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 34921
  • ♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #124 poslato: 18. Januar 2015. 20:12:40 »
     Da, naravno :aha:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit search

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (40€) b) natal & godišnji (40€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (40€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (40€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Beskrajnost55

• Gost
« Odgovor #123 poslato: 18. Januar 2015. 20:00:25 »
:aha: bas je to tako. Jer ipak ta ista Venera vlada mojim 12 poljem , polje straha  pa onda nekako taj strah je prenijet. Nikad nisam smatrala da drugi nisu dovoljno dobri za mene vec obrnuto da ja nisam.
No sad kad jesam nasla partnera( vise neg sam zapravo sam zasluzna za tko nekog divnog) malo sam vise progledala valjda zato sto je i a Venera vladar 7 pa  taj  :120: Mesec pomaze.