Autor Tema: Venerin Povratak  (Pročitano 41385 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Venerin Povratak
« Odgovor #102 poslato: 10. Decembar 2014. 14:39:09 »
     Meni radi Venera povratak. Svake godine kada mi je u solarcu bio Venera povratak, ja sam upoznavala muškarce sa kojima sam imala baš dobre veze :aha: Jedva čekam sledeću godinu, vraća mi se Venera na 2° od natalne :srecko:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #101 poslato: 10. Decembar 2014. 13:56:07 »
Svakome je potreban neko, ko će mu dati osećaj da je SUTRA - više od još jednog običnog dana..

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #100 poslato: 10. Decembar 2014. 11:41:10 »
Jos malo pa ce nov solar i to krece odmah jer se poklapa sa natalnim .

U ovom Povratak  Venera i to skoro u minut i jos  :retro: nista na polju ljubavi nije odradio sama sam .  xD

Sladjo, tu se gledaju aspekti koje pravi venera u natalu, a tvoja ima kvadrat sa plutonom, i konjukciju sa suncem...
e sad, sa tim polozajem i nije jaka, a jos je u jarcu, gde se bas i ne oseca dobro.
Verujem da zato taj venerin povratak nista nije doneo. Mozda ti se vrati neki stari decko,..jedino mi to oada na pamet.
Bice dobro, samo razmisljaj pozitivno, pokusaj da nadjes srecu u sebi samoj (ko njih sisa);)

sladjana*

• Gost
« Odgovor #99 poslato: 09. Decembar 2014. 20:31:10 »
Jos malo pa ce nov solar i to krece odmah jer se poklapa sa natalnim .

U ovom Povratak  Venera i to skoro u minut i jos  :retro: nista na polju ljubavi nije odradio sama sam .  xD

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #98 poslato: 09. Decembar 2014. 12:48:20 »
Venera u trećoj kući

Kada je Venera u trećoj kući, vi ćete uživati u razgovorima, druženju, čitanju i učenju, pa lako možete steći nove prijatelje ili ljubavnike posredstvom večernjih časova ili nekih drugih obrazovnih aktivnosti! Vi ćete osećati potrebu za tim da sa drugima delite vaše ideje, tako da će vas u ovom periodu privlačiti živahni, komunikativni ljudi. Ovo je prilično nemiran period, ispunjen brojnim društvenim aktivnostima. U vama se budi snažna želja za tim da komunicirate sa vašim voljenim, i možete se zateći u situaciji da održavate odnos putem ljubavnih pisama i telefonskih poziva!

E sad ne znam kako se tumači ova karta Venerinog povratka ali recimo kao sto je jedna članica napisala... I ja sam se jako zaljubila kad sam imala 8 (jako rano :D ), 16 i 24 godine. :0 6: E Kako imam  :nat: Venera :0: Saturn biće da ću se ipak u kasnijim godinama dobro zaljubiti i biti u vezi, ali evo vidjeću šta će  :tr: Saturn preko moje  Venera da donese počev od kraja sledeće godine - karmička neka ljubav moja pretpostavka ali to ću da mimoiđem... ;)
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

sladjana*

• Gost
« Odgovor #97 poslato: 07. Septembar 2014. 10:27:36 »
     Apsolutno je tako Sladjo, to sam i ja primetila za moje Venera povratke u solarcu ~ kada je god Venera bila u Lav meni su se dešavala velika zaljubljivanja koja su mi obeležila privatan život (al' napr : kad god bi Venera bila u Vaga započinjala sam značajnu vezu ~ zbog kako :as: tako i Sunce a i same priče o :pravda: , kad god bi Venera bila u Devica ili Škorpija ta godina bi mi bila "single" ili pak bi mi se veza prekidala ~ izgon / pad...)

Ono sto sam ja primetila , osim sto sam imala povratak  Venera u tim godinama sam zapocinjala veze duze ali obicno je sve bilo kada je  :tr:  Venera bila u  Ovan u mom 3 polju i radila  :120: sa  :nat:  Mars .
Kakva je  VeneraOvan ?

ps moram da napomenem , veze su se obicno raskidale od suprotne strane i to kada ja prihvatim

Venera povratak je u svakoj tvojoj godini djeljivoj sa 8 (8,16,24,32,40...). Ovdje mislim na njen povratak u pomenutim solarima, kad se i Sunce i Venera vracaju na svoju natalnu poziciju istovremeno.
Ovdje se mahom gledaju karte za Venera povratak tih godina, pa me zanima da li je neko uzimao u obzir kartu povratka za svaku godinu. Dakle, napravi se karta Venera povratka za datum i sat njenog povratka na svoju natalnu poziciju i onda se tumaci u skladu sa Venera kretanjem.
Vidim da taj pristup ovdje niko ne pominje, citala sam o tome na Cafeastrology, i jedna clanica me uputila u tom smjeru, djeluje zanimljivo.
izvor: http://www.cafeastrology.com/astrologytopics/venusreturn.html

Imam 36 godina i u ovom  :sol: povratak  Venera , i to  :retro:. I to skoro u minut .
Nekako se ne poklapa sa teorijom od 8 godina .

2010 tj u 32 godini sam imala povratak  Venera i bila sam zaljubljena i u vezi .

Van mreže Biriboza*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 1714
  • Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!
« Odgovor #96 poslato: 06. Septembar 2014. 17:41:02 »
Venera povratak je u svakoj tvojoj godini djeljivoj sa 8 (8,16,24,32,40...). Ovdje mislim na njen povratak u pomenutim solarima, kad se i Sunce i Venera vracaju na svoju natalnu poziciju istovremeno.
Ovdje se mahom gledaju karte za Venera povratak tih godina, pa me zanima da li je neko uzimao u obzir kartu povratka za svaku godinu. Dakle, napravi se karta Venera povratka za datum i sat njenog povratka na svoju natalnu poziciju i onda se tumaci u skladu sa Venera kretanjem.
Vidim da taj pristup ovdje niko ne pominje, citala sam o tome na Cafeastrology, i jedna clanica me uputila u tom smjeru, djeluje zanimljivo.
izvor: http://www.cafeastrology.com/astrologytopics/venusreturn.html

beskrajnost555*

• Gost
« Odgovor #95 poslato: 05. Septembar 2014. 23:11:08 »
Nisam znala da je ovo od neke vaznosti, onda ce mi bit jako opasno sto se tice  Venera povratka, jer se nalazi u 8k, valjda cu za nekim poludit.  _-_
Ne znam tocno kad mi je zadjnji put bio taj povrtak? :49s:

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #94 poslato: 09. Maj 2014. 23:24:11 »
     Apsolutno je tako Sladjo, to sam i ja primetila za moje Venera povratke u solarcu ~ kada je god Venera bila u Lav meni su se dešavala velika zaljubljivanja koja su mi obeležila privatan život (al' napr : kad god bi Venera bila u Vaga započinjala sam značajnu vezu ~ zbog kako :as: tako i Sunce a i same priče o :pravda: , kad god bi Venera bila u Devica ili Škorpija ta godina bi mi bila "single" ili pak bi mi se veza prekidala ~ izgon / pad...)
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Laby 55*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 76
  • Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!
« Odgovor #93 poslato: 09. Maj 2014. 23:21:51 »
eee da...ja se jako dobro sjećam tog mog venerinog povratka 2007, još je  :sol: Venera bila na  :as: , tada sam se zaljubila u tipa s kojim sam doživjela takvu zaljubljenost , nešto što mi se nikada nije dogodilo, a i kad smo prekinuli, ja prekinula, užasno sam patila dvije godine sam bila totalno u nekakvom sanjarenju i bolu koji sam doživjela s tim prekidom, i prošle godine se on meni vrati, tj. moli za pomirenje, ja mu se vratim, i ponovo me opali hladan tuš nakon par mjeseci intenzivnog kontakta s njime, a i fizičkog, i ove godine, početkom ga opet ostavim jer mi fakat prekipilo, u 1.mj ja to rješim i od tada mi se nije javljao...e sad...kako mi iduća godina nosi venerin povratak nadam se da više neće njega donijeti nego nekog koga zaslužujem istinski...to bih voljela jako... <3