Autor Tema: Venerin Povratak  (Pročitano 62789 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Majana*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1039
  • Reputaciona snaga: 1747
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Odg: ...Venerin Povratak-Where is the Love? :) ...
« Odgovor #120 poslato: 13. Maj 2012. 08:51:23 »
     Padobranac ~ ja bih pored uporedjivanja natala i čarta Venera povratka uporedila i čart Venera povratka sa Venera čartom (ono kada se Venera vrati na 00° Ovan pa se sve planete i vrhovi polja vrate za isti stepen i minut koji ima Venera od njene pozicije u natalu do 00°00' Ovan ~ isto kao Drakonic čart ~ pa tako ako neko ima Venera 00°00' Devica ona predje 150°00' da bi se vratila na 00°00' Ovan...) Meni to uporedjivanje kada ga posmatram "kaže" dosta toga :pamet:
Neno a zar onda nije bolje da se Venera stavi na ASc sa tom pozicijom na kojoj jeste, kao sto se radi za Arapske tacke pa da se dobija nova karta Venerina, znas na sta misli?

LIONA 19.06.2008 u 01:53 Vreme UT

BILJANA 2.10.2009 u 11:53 Vreme UT na astro.com

Van mreže Lorelei*

  • Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 484
  • Reputaciona snaga: 3117
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Kill all my demons and my angels might die too...
Odg: Odg: ...Venerin Povratak-Where is the Love? :) ...
« Odgovor #119 poslato: 12. Maj 2012. 21:02:32 »
Hvala draga puno! :-*

Ma opusteno , nije da sam mnogo pomogla :)
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

biljana*

  • Gost
Odg: Odg: ...Venerin Povratak-Where is the Love? :) ...
« Odgovor #118 poslato: 12. Maj 2012. 20:53:58 »
Biljo mislim da ti je Venerin povratak bi 2009 na 2010 godinu , ali kartu ne mogu da ti napravim jer nemam taj program :)

Hvala draga puno! :-*

Van mreže Lorelei*

  • Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 484
  • Reputaciona snaga: 3117
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Kill all my demons and my angels might die too...
Odg: Odg: ...Venerin Povratak-Where is the Love? :) ...
« Odgovor #117 poslato: 12. Maj 2012. 20:47:02 »
Iscitah ja sve ovo, jako je zanimljivo, naravno ako neko ima vremena i volje da pogleda kad je meni venerin povratak. Hvala.

Biljo mislim da ti je Venerin povratak bi 2009 na 2010 godinu , ali kartu ne mogu da ti napravim jer nemam taj program :)
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

biljana*

  • Gost
Odg: Odg: ...Venerin Povratak-Where is the Love? :) ...
« Odgovor #116 poslato: 12. Maj 2012. 20:41:35 »
Iscitah ja sve ovo, jako je zanimljivo, naravno ako neko ima vremena i volje da pogleda kad je meni venerin povratak. Hvala.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Odg: ...Venerin Povratak-Where is the Love? :) ...
« Odgovor #115 poslato: 12. Maj 2012. 20:35:05 »
     Padobranac ~ ja bih pored uporedjivanja natala i čarta Venera povratka uporedila i čart Venera povratka sa Venera čartom (ono kada se Venera vrati na 00° Ovan pa se sve planete i vrhovi polja vrate za isti stepen i minut koji ima Venera od njene pozicije u natalu do 00°00' Ovan ~ isto kao Drakonic čart ~ pa tako ako neko ima Venera 00°00' Devica ona predje 150°00' da bi se vratila na 00°00' Ovan...) Meni to uporedjivanje kada ga posmatram "kaže" dosta toga :pamet:
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže LIONA*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1452
  • Reputaciona snaga: 1402
  • LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Odg: ...Venerin Povratak-Where is the Love? :) ...
« Odgovor #114 poslato: 12. Maj 2012. 16:34:13 »
Liona uradiću ti večeras :)


Majana zeljno iscekujem  :-*

 :hvala: :cvetko:

Van mreže Majana*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1039
  • Reputaciona snaga: 1747
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Odg: ...Venerin Povratak-Where is the Love? :) ...
« Odgovor #113 poslato: 12. Maj 2012. 16:20:22 »
al nekako mi se cini da su ta dva charta nerazdvojna i da se trebaju zajedno promatrati.. razlika je u tome sto se jedan posmatra sa stupnja natalnog SO - dakle Solarnog povratka, a drugi sa stupnja natalne VE..
ali svejedno ovise jedan o drugom jer tih 8 godina VE povratka je zapravo uvjetovano polozajem nat SO..

sto ti ili vi mislite o tome?

Venera se može posmatrati zajedno sa Suncem ali u solarnom horoskopu. Karta Venerinog povratka bi se trebala posmatrati sa natalom samo, to je moje mišljenje. Svakako ako je nešto baš naglašeno u toj karti ono će biti naglašeno i u solaru i drugim predikcijama.

Liona uradiću ti večeras :)

Van mreže LIONA*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1452
  • Reputaciona snaga: 1402
  • LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Odg: ...Venerin Povratak-Where is the Love? :) ...
« Odgovor #112 poslato: 12. Maj 2012. 16:09:41 »
Majana budi drug pa uradi i meni tu kartu za Venerin povratak jer ja nemam taj program a i ono sto imama je sve na engleskom...
Znaci ja sam imala venerin pov. 2008.g. , i sada sam na sredini,jer je sledeci povratak 2016., a i sta bi mogla da ocekujem (povratak neke ljubavi iz proslosti) u ovoj drugoj polovini tj.od 2012 do 2016. ?

Van mreže kikiriki*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 148
  • Reputaciona snaga: 0
  • kikiriki has no influence.
Odg: Odg: ...Venerin Povratak-Where is the Love? :) ...
« Odgovor #111 poslato: 12. Maj 2012. 15:07:20 »
al nekako mi se cini da su ta dva charta nerazdvojna i da se trebaju zajedno promatrati.. razlika je u tome sto se jedan posmatra sa stupnja natalnog SO - dakle Solarnog povratka, a drugi sa stupnja natalne VE..
ali svejedno ovise jedan o drugom jer tih 8 godina VE povratka je zapravo uvjetovano polozajem nat SO..

sto ti ili vi mislite o tome?