Autor Tema: Velike promene  (Pročitano 7339 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže andjelikadepeures*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 83
  • andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!andjelikadepeures is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Velike promene
« Odgovor #25 poslato: 01. Decembar 2012. 16:06:28 »

Pogledajte koliko ljudi je pod nekom krivicnom istragom, cim je ME krenuo direktno.

svi oni koji su odavno trebali da napipaju bajbok...
sta je tu chudno?
ako Bog da srece, bice ih josh dosta

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #24 poslato: 01. Decembar 2012. 15:55:43 »
...bojim se da MA ne donese neki novi rat u svetu, jer je kod samog centra galaksije, bolje bi nam bilo da je bilo koja druga planeta.
A s obzirom da nas prate kvadrat PL i UR duze vreme, koji su doneli krizu, uhhh...ne dopada mi se.
Pogledajte koliko ljudi je pod nekom krivicnom istragom, cim je ME krenuo direktno.

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #23 poslato: 08. Novembar 2012. 11:56:19 »

Eklipsa, totalno pomračenje Sunca ~ desiće se 13/11/12 u 23h08 (čart uradjen za Bgd)

Šta će nam doneti njen uticaj? Zna se da delimične eklipse imaju uticaja od 3 do 6 meseci, dok totalne eklipse imaju uticaja od 6 meseci pa čak i do godinu dana.

Ovde vidimo da je baš :as: Lav sa tim pomračenim Sunce koje zajedno sa Mesec sklapa :90: sa osom :as: :desc: i nalazi se na dnu čarta, u "bunaru" tj na samom :ic: (dozvoljeni orbis od 5°)

Eklipsa spaljuje :retro: Merkur koji je na 00° Strelac (u znaku svog izgona) i koji dodatno ima :90: sa Neptun a imamo i Venera koja jeste da je u svom sedištu, ali ne samo što se nalazi na samom stepenu pada Sunce već i preko :aa: se nalazi u :0: sa 8 poljem...

Mars kao vladar te eklipse je samo 1° od Centra Galaksije i sem :120: sa Fortuna i :as: nema ni jedan drugi aspekt (u PH realno)

Šta vi mislite? Da li će ovaj Mars koliko toliko uspeti da "izvuče" situaciju na makar neutralno ili minimalno loše s obzirom da je u tom PH i da ima taj :120: sa Fortuna na :as: pa koliko toliko i deluje pozitivno iako je on sam po svojoj prirodi malefik...
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2367
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #22 poslato: 02. Oktobar 2012. 04:17:16 »
secam se da je prosli put  Mesec bio u  Škorpija kada su izbili oni nemiri zbog parade..
 Mesec (narod, masa ljudi) u  Škorpija (pad)
sad ce  Mesec biti u  Blizanci ali ce  Merkur disp.  Meseca biti na 0*  Škorpija i jos ce biti  Merkur :0: Saturn i samim tim vodi  Mesec u pad i otezava,a mozda se cak i prekine pre vremena zbog  :0: sa  Saturn.. mada ja mislim da se ni nece odrzati....
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Mad Max*

• Gost
« Odgovor #21 poslato: 01. Oktobar 2012. 23:00:39 »
Sa treće strane, imajući u vidu da je sada to jedna od glavnih tema, mogli bi smo imati i neku puritansku revolucju -  Uran (derpe),  Pluton (masakr),   Saturn (zabrana), još je ovde  Jupiter(zakon) u napetom aspektu sa uranovim dispozitorom ... mada, ti isti bi mogli da se izbore za svoje brakove i šta li već žele, dakle idemo opet: Uran (derpe) u  Ovan (borac),  Pluton (transformacija ...a  on vlada i onim delom tela :D) ,  Saturn (vadi na površinu postojeće) u  Škorpija (znate već ...)

Parada tačno na dan kada Saturn ulazi u  Škorpija , biće ovo zanimljiv vikend.

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
« Odgovor #20 poslato: 30. Jun 2012. 02:23:11 »
29-06-2012 u 23:15:50

Magnitude   ML 3.6
Region   SERBIA
Date time   2012-06-29 23:15:50.0 UTC
Location   44.28 N ; 21.00 E
Depth   1 km
Distances   73 km SE Belgrade (pop 1,115,186 ; local time 01:15:50.5 2012-06-30)
30 km N Kragujevac (pop 149,273 ; local time 01:15:50.5 2012-06-30)
8 km SW Velika plana (pop 16,148 ; local time 01:15:50.5 2012-06-30)

http://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=275978

Čart za 8km od Velike Plane :

🔮 NATAL 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

« Odgovor #19 poslato: 05. Jun 2012. 00:08:53 »
     :lol: pa ne znam kako da izvučem podatke za svaku zemlju & državu iz celog Sveta i za svih 30° svakog znaka itd... To su dosta obimni podaci. Lako je odraditi čart kada je neka država nastala (pola podataka ima i na netu) al ovo je sjajan pregled gde se koja "natalna" planeta na kom stepenu u kom znaku nalazi kod svake države (zato u knjizi i ima 80 strana o tome...) PDF je već sutra gotov, najverovatnije popodne ću već da ga stavim ovde, videću.
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Mad Max*

• Gost
« Odgovor #18 poslato: 04. Jun 2012. 22:57:48 »
     Pa knjigaje "debela" :aha: Evo, mene će 80 strana (tj 40 strana A4 format) da košta 15€ skeniranje i prebacivanje na usb, a ko zna koliko bi koštala cela knjiga (bez jedno 100€ teško kakve su cene ovde kod mene u Mirijevu... realno jedina fotokopirnica u celom Mirijevu...) :hmmm: al ne žalim, jer očigledno to nigde nema na netu... sad jedino ne znam da li sme to da se "ima" na netu (po Forumu) zbog autorskih prava i ostalog :hmm:
Što skenirati? Samo izvuci podatke pa ćemo da napravimo na astro.com, tako ćemo i izbeći frku sa autorskim pravima a i ne košta ništa ;)

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

« Odgovor #17 poslato: 04. Jun 2012. 22:17:56 »
     Pa knjigaje "debela" :aha: Evo, mene će 80 strana (tj 40 strana A4 format) da košta 15€ skeniranje i prebacivanje na usb, a ko zna koliko bi koštala cela knjiga (bez jedno 100€ teško kakve su cene ovde kod mene u Mirijevu... realno jedina fotokopirnica u celom Mirijevu...) :hmmm: al ne žalim, jer očigledno to nigde nema na netu... sad jedino ne znam da li sme to da se "ima" na netu (po Forumu) zbog autorskih prava i ostalog :hmm:
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Mad Max*

• Gost
« Odgovor #16 poslato: 04. Jun 2012. 22:05:32 »
     Koliko sutra ću imati u PDF formatu spisak država i raspored gde koja ima koju planetu (ko ima Sunce u Ovnu, Biku... Saturn u Jarcu, Vodoliji...) pa da imamo orijentir za mundana dešavanja :pamet:
Odlično! Danas sam je tražio po netu da je skinem 'na mufte' ali nisam uspeo da nađem ...