Autor Tema: Velike promene  (Pročitano 7341 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Velike promene
« Odgovor #15 poslato: 04. Jun 2012. 22:04:14 »
Book Of World Horoscopes by Nicholas Campion :)
Našla sam je :aha:
Al dobro bi došla i e-knjiga (a čini mi se da je Renko našao, al nisam sigurna) :pamet:

Koliko sutra ću imati u PDF formatu spisak država i raspored gde koja ima koju planetu (ko ima Sunce u Ovnu, Biku... Saturn u Jarcu, Vodoliji...) pa da imamo orijentir za mundana dešavanja :pamet:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #14 poslato: 03. Jun 2012. 07:33:18 »
hm to da,naravno,priroda je priroda Mad max,a ljudi u simbolici urana u ovnu momentalno su sacica ljudi na ovom svetu mars u devici,je mali i sitan broj rasiren po planeti,mars u vagi kad bude trcao pokusace se zvanicno putem zakona,a kad udje mars u skorpiju,sta mislite u pojedinim zemljama sta moze da se desi :) strategija i plan :)

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #13 poslato: 02. Jun 2012. 22:32:29 »
Saturn Škorpija u dobrom aspektu sa  NeptunRibe mogao bi iznjeti mnoštvo skrivenih utjecaja, kriminala, krađi i lopovluka, tajni i tajnih dogovora na vidjelo. Da kažem: možda bi se ljudi mogli malo više osvjestiti, shvatiti što je ispod površine, malo  više se anagažirati, nadam se smanjenju Crkvenog utjecaja i vjera/ideologija. Iako se bojim da će biti još više razotkrivenih seksualnih napastvovanja unutar religijskih institucija.  SaturnŠkorpija. Ljudi bi se mogli više okrenuti alternativi i mistici.

E sad, banke će još više zarađivati kao i moćnici  Pluton Jarac, to će smetati narodu pa će se buditi revolucije  Uran Ovan, ali i dalje neće biti većih promjena, jer  PlutonJarac ima podršku i  Neptun (zamazivat će i dalje ljudima oči, lagati ih i obmanjivati) a i podršku  Saturn ( pozivat će se mnoge Vlade na ono_ u krizi smo, moramo štedjeti itd.)

Ja se nadam da će se pripadnici gay populacije izboriti za svoja prava.

nego ja bas gledam taj materijalni uticaj plutona u jarcu sa neptunom u ribama cini mi se dovodi situaciju u kojoj su ljudi svesni da sta god rade po pitanju promena  nekako nije dovoljno jako da se to pobedi,suvise je puno materijalnog uticaja.... zakona koji sopa,kad bude saturn u skorpiji ti zakoni ce gledati samo materijalnu korist jer ce zaklapati dobar aspekt sa ove dve velike planete...hma uran u ovnu moze da skace do plafona jer nema dovoljno uticaja... :(

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
« Odgovor #12 poslato: 02. Jun 2012. 22:25:09 »
Book Of World Horoscopes by Nicholas Campion :)
Našla sam je :aha:
Al dobro bi došla i e-knjiga (a čini mi se da je Renko našao, al nisam sigurna) :pamet:
🔮 Natalče šareno 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Mad Max*

• Gost
« Odgovor #11 poslato: 02. Jun 2012. 21:04:36 »
     Drago mi je da je ova tema malo živnula :ok: Sve što zboriš ima smisla :aha: Možda bi trebalo pogledati čartove velikih zemalja (da ne kažem "vladara iz senke") i kako će ovi tranziti da utiču na te čartove, tj. države :pamet: Imam onu knjigu od Nika Kempiona gde postoje sve karte mislim realno svih zemalja Sveta pa možemo da uporedjujemo gde se šta kod koga dešava :lupa: Moram samo da je nadjem :lol:
Kako se tačno zove knjiga? Možda ima eBook da se skine negde ali onda bi mi trebao i tačan naziv na engleskom.

Astro Aisha*

• Gost
« Odgovor #10 poslato: 02. Jun 2012. 19:58:29 »
 Saturn Škorpija u dobrom aspektu sa  NeptunRibe mogao bi iznjeti mnoštvo skrivenih utjecaja, kriminala, krađi i lopovluka, tajni i tajnih dogovora na vidjelo. Da kažem: možda bi se ljudi mogli malo više osvjestiti, shvatiti što je ispod površine, malo  više se anagažirati, nadam se smanjenju Crkvenog utjecaja i vjera/ideologija. Iako se bojim da će biti još više razotkrivenih seksualnih napastvovanja unutar religijskih institucija.  SaturnŠkorpija. Ljudi bi se mogli više okrenuti alternativi i mistici.

E sad, banke će još više zarađivati kao i moćnici  Pluton Jarac, to će smetati narodu pa će se buditi revolucije  Uran Ovan, ali i dalje neće biti većih promjena, jer  PlutonJarac ima podršku i  Neptun (zamazivat će i dalje ljudima oči, lagati ih i obmanjivati) a i podršku  Saturn ( pozivat će se mnoge Vlade na ono_ u krizi smo, moramo štedjeti itd.)

Ja se nadam da će se pripadnici gay populacije izboriti za svoja prava.

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

« Odgovor #9 poslato: 02. Jun 2012. 19:38:57 »
     Drago mi je da je ova tema malo živnula :ok: Sve što zboriš ima smisla :aha: Možda bi trebalo pogledati čartove velikih zemalja (da ne kažem "vladara iz senke") i kako će ovi tranziti da utiču na te čartove, tj. države :pamet: Imam onu knjigu od Nika Kempiona gde postoje sve karte mislim realno svih zemalja Sveta pa možemo da uporedjujemo gde se šta kod koga dešava :lupa: Moram samo da je nadjem :lol:
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Maruška*

• ~Daughter of Stars~
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 267
  • Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!
  • And then... God made a Woman...
    • Diary of Eternal Traveller
« Odgovor #8 poslato: 17. Oktobar 2011. 10:34:40 »
[justify]VAŽNI DATUMI:
- 30.10. 2009. do početka prosinca 2009.
- 15.1.2010. – 15.2.2010.
- 25.6.2010. – 5.8.2010.
- 1.11.2010. – 26.12.2010.

30-10-2009 ~ :saturn: u :vaga:

15-01-2010 ~ pomračenje u :jarac: (dodatno :saturn: :90: :merkur::0::pluton:) pa na kraju opet :saturn: :90: :pluton:

25-06-2010 ~ :uran: u :ovan: pa :0: sa :jupiter: pa oboje :90: sa :pluton: i svi ovi ostali tranzti koje sam navela malopre

01-11-2010 ~ :SMC: :0: :pluton: na ovu :0: se dodaje i :sunce:

Meni je samo logičan "strašni" period od 26-06 do 05-08... al ovi ostali... ima i gorih tranzitnih aspekata u toku 2010...[/justify]

Van mreže Maruška*

• ~Daughter of Stars~
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!Maruška is awe-inspiring!
« Odgovor #7 poslato: 17. Oktobar 2011. 10:20:32 »
[justify]S obzirom da su ovo sve tranziti vezani za Mundana dešavanja, možemo očekivati sve i svašta.

Prvo dešavanje se vezuje za :Hiron: koji retrogradan se iz :ribe: vraća u :vodolija: što bi moglo da ukaže na pojavu globalnih zdravstvenih problema ~ jer ima ondak :0: sa :neptun: (trovanja, poplave, infekcije, nevremena, uragani... a možda i neke globalne mahinacije sa lošim lekovima... trovanja, lažne vakcine i sl...)

Drugo dešavanje je :saturn: u :vaga: Snažni i inače teški :saturn: prelazi u znak svoje egzaltacije i tako pojačava politička dešavanja, zemljotrese, ponavljanje političkih i diplomatskih pregovora...

Treće je :sunce: u :lav: što naglašava "vatreni" period svih naroda i zemalja jer samo :sunce: se vezuje za države, predsednike, kraljeve, a to isto :sunce: ima :60: sa egzaltiranim :saturn: pa su politička dešavanja istaknutija u ovom periodu, ali ni malo povoljna za te "na visokim nivoima" jer su :sunce: i :saturn: povezani preko izgon / pad jedno sa drugim.

Četvrto je :jupiter: u :ovan: retro :90: sa :pluton: u :jarac: retro (a dispozitori su u apl. :0: !) Ovo bi moglo da potkači diplomatska dešavanja, medjunarodne pregovore, medjunarodnu trgovinu, ali isto tako može doneti i velike zemljotrese, požare i bolesti.

Peto dešavanje je :saturn: :180: :uran: što bi moglo da donese naglašene obnovljene probleme u medjunarodnim odnosima i sa politikom uopšteno. Mogući su i problemi sa sudjenjima, presudama, ali isto tako vremenski uslovi mogu biti vrlo opasni za ljude...

Šesto dešavanje (već maloprepomenuto) :mars: prelazi u znak svog izgona tj u :vaga: i sklapa :180: sa retro :uran: koji je u :ovan: i tako sam :uran: dolazi na udar od svog dispizitora. Ovo mi "miriše" na oružane sukobe, ali isto tako opet, na katastrofalne vremenske uslove, požare i napade ( atentate ) masovnog tipa...

Sedmo dešavanje je i poslednje u nizu za Jul 2010 : a to je stahotna :mars::0::saturn: u :vaga: Ovde je snaga, akcija, vojska. borba, ratovi u znaku svog pada, a kontrola, blokada, kraj, smrt, gubitak u znaku svoje egzaltacije. Sama :vaga: je znak politike, diplomatije, pregovora, pa mi ovo deluje na neuspele pregovore (jer ipak malo kasnije, tj. ova :0: ima širi :90: sa :pluton: i :180: sa :jupiter: ) koji mogu neke zemlje da odvedu (ponovo ~ retrogradnost) u sukobe (bilo političke, bilo ratne)

Ne treba zaboraviti i 03-08 u 10h03 kada :jupiter: ima :90: sa :pluton: pa 04-08 06h56 kada :mars: ima :90: sa :pluton: pa 14--08 05h31 kada se retro :uran: vraća u :ribe: pa 16-08 22h45 kada :jupiter: ima :180: sa :saturn: i na kraju za Avgusr 21-08 11h56 kada :saturn; ima :90: sa :pluton: Meni sva ova dešavanja takodje predg globalne loše političke situacije najviše vuče na globalno zagrejavanje i uništavanje ozonskog omotača usled prezagadjenosti vazduha, pa samim tim se stvara "plodno tle" za poplave, zemljotrese, ogromne požare, itd...

Nadam se iskreno da ništa od ovoga neće da se desi... nada umire zadnja...[/justify]

Van mreže Maruška*

• ~Daughter of Stars~
  • *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #6 poslato: 17. Oktobar 2011. 10:19:39 »
Od dogadjaja na nebu imamo sledeće :

[size=24]๑[/size] 20-07 u podne ~ :Hiron: napušta :ribe: i vraća se u :vodolija:
[size=24]๑[/size] 21-07 17h10 :saturn: u :vaga:
[size=24]๑[/size] 23-07 00h21 :sunce: u :lav:
[size=24]๑[/size] 25-07 03h51 :jupiter::90::pluton: oboje retrogradni na 03° :ovan::jarac:
[size=24]๑[/size] 26-07 19h05 :saturn::180::uran: oboje na kritičnim stepenima :vaga::ovan:
[size=24]๑[/size] 30-07 01h46 :mars: u :vaga: i u 15h32 :mars::180::uran:
[size=24]๑[/size] 31-07 10h09 :mars::0::saturn:
[/color]