Autor Tema: ~ PricaonicA ~ o Mundanoj, Rekokaciji Itd  (Pročitano 3138 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1227
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ PricaonicA ~ o Mundanoj, Rekokaciji Itd
« Odgovor #20 poslato: 07. Jun 2017. 13:28:39 »
Da, i u Cirihu radim taman di mi linija Sunca seče kroz  :90: sa MC :smeh:

Bern je nešto bolji, tamo mi sunce seče AC :lol:
Hajde uradi meni kartu sa napetim aspektima.
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ swiss ☆ Is looked down upon.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #19 poslato: 07. Jun 2017. 12:35:27 »
Opozicijo tebi su Su i PL na ASC,i te dve linije presecaju Svicu,taman si tamo gde treba.
Skontala sam da linije koje prelaze preko odredjenih gradova/zemlja,a odnose se na isti polozaj natalnih planeta,covek tu zivi tj tezi da tamo dodje ukoliko vec nije.

Da, i u Cirihu radim taman di mi linija Sunca seče kroz  :90: sa MC :smeh:

Bern je nešto bolji, tamo mi sunce seče AC :lol:
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #18 poslato: 07. Jun 2017. 11:13:08 »
Da pojasnim pitanje:
Po ovom načinu (zadržavanje vremena rođenja, tj neprilagođavanju vremesnkih zona, a menjanja mesta rođenja), Asc će da šeta u okviru širine jedne vremenske zone, koje su prilično nejednake širine i proizvoljno određene (videti sliku).
Npr, neko ko je u Beogradu rođen u 7:15 u letnjim danima u Beogradu, tada je u Sidneju 15:15. Ako bismo zadržali vreme rođenja (7:15), a uzimamo Sidnej kao lokaciju, tada je u Beogradu bilo juče, 23:15. Zbog čega se to tako radi?

E dobro si me setio :idea: Treba da se koristi Grinič vreme rodjenja... tipa rodjenje za Bgd 06h10am ~ Grinič je 05h10am... Zaboravila sam to, nisam dugo se petljala sa astrokartografijom...
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #17 poslato: 07. Jun 2017. 08:01:20 »
Opozicijo tebi su Su i PL na ASC,i te dve linije presecaju Svicu,taman si tamo gde treba.
Skontala sam da linije koje prelaze preko odredjenih gradova/zemlja,a odnose se na isti polozaj natalnih planeta,covek tu zivi tj tezi da tamo dodje ukoliko vec nije.

Na mreži Ryūjin*

• Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6201
  • Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!
« Odgovor #16 poslato: 06. Jun 2017. 22:57:41 »
Karta vremenskih zona:
TV - Tripicitetni vladar.
USB - pod sunčevim zracima.
vAsc (ili vI, vII...) - vladar Asc (ili I, II...).
vdAsc - vršilac dužnosti vladara Asc.

Na mreži Ryūjin*

• Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!Ryūjin is awe-inspiring!
« Odgovor #15 poslato: 06. Jun 2017. 22:56:17 »
Da pojasnim pitanje:
Po ovom načinu (zadržavanje vremena rođenja, tj neprilagođavanju vremesnkih zona, a menjanja mesta rođenja), Asc će da šeta u okviru širine jedne vremenske zone, koje su prilično nejednake širine i proizvoljno određene (videti sliku).
Npr, neko ko je u Beogradu rođen u 7:15 u letnjim danima u Beogradu, tada je u Sidneju 15:15. Ako bismo zadržali vreme rođenja (7:15), a uzimamo Sidnej kao lokaciju, tada je u Beogradu bilo juče, 23:15. Zbog čega se to tako radi?

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ swiss ☆ Is looked down upon.
Odg: ~ PricaonicA ~ o Mundanoj Astrologiji
« Odgovor #14 poslato: 06. Jun 2017. 22:52:01 »
     Idi tamo gde ti je napr vl. :mcc: pa i samo Sunce - to će ti napr biti dobro za posao, ili pak ideš tamo gde ti je Mesec ... Venera ... ako želiš <3 i sl. kombinacije. Ima u Kepleru baš astromapa da se odradi (a mislim da ima i astro.com)

Otišao u Cirih, uveličaj kartu pa vidi ti je cirih i di se (na cijoj crti) nalazi :smeh:

Evropa sa Napetim Aspektima 

sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Na mreži Ryūjin*

• Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #13 poslato: 06. Jun 2017. 22:34:35 »
A zašto se ostavlja isto vreme rođenja kada se uzima druga lokacija?

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #12 poslato: 06. Jun 2017. 21:41:45 »
     Pa naravno, neće biti to sad neka drastična promena :hum: Ja ako stavim Peking dobijem da mi je :as: 07° Vaga (a ne 14°) ili ako stavim Sijetl (USA) dobijam :as: na 27° Devica ili ako stavim Kairo :as: je na 13° Vaga ili napr Nuuk (Grenland) :as: je 04° Vaga :) U ovom slučaju, poenta menjanja mesta rodjenja je u tome da se vidi koje planete menjaju svoju lokaciju, ako je menjaju, tj da li su bliže ili dalje od vrha nekog polja, pa samim tim i da li imaju povećan ili smanjen uticaj na natal :)
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
Odg: ~ PricaonicA ~ o Mundanoj Astrologiji
« Odgovor #11 poslato: 06. Jun 2017. 21:23:26 »
     Možeš napraviti i čart za neko mesto gde bi voleo da živiš - umesto mesta tvog rodjenja, stavi grad države u kojoj bi voleo da živiš i pogledaj ondak gde su ti planete i na osnovu toga možeš da dobiješ delimičan odgovor kako bi ti bilo u toj nekoj drugoj zemlji :pamet:
Ako stavim drugi grad gde je vremenska zona +- 6h,ja sam dobila opet isti natal?