Autor Tema: ~ PricaonicA ~ o Mundanoj, Rekokaciji Itd  (Pročitano 3142 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ swiss ☆ Is looked down upon.
  • Pol: Muškarac
Odg: ~ PricaonicA ~ o Mundanoj, Rekokaciji Itd
« Odgovor #10 poslato: 03. Januar 2015. 23:51:45 »
nista!

Razresio sam misteriju i mir, jos samo da se pomirim i kraj!

Kako god da pogledas 9 polje je 9 polje i KRAJ (tamo saturn)! Vrati se u Srbiju bicu proteran a idi u inostranstvo bices kao da si u Srbiji :haha:

HVALA VIVI JAKO UTESNO :lol:
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #9 poslato: 03. Januar 2015. 23:19:25 »
Ma imam ja to sve, sve sam nasao i eto

Od ljubavi se u Beču ne zivi, mada sam imao ponude al...  (venera spaljena, jupiter)
Od Odlaska u Francusku isto (ne znam fran, sunce zapadno al u padu)
Odlazak u UK me cini zadovoljnim (AC cini mi se al nine to to)
Odlazak na Kanare (jupier, a sta da radim tamo? Vratim se u srbiju pa zivim isto mi dodje)
Odlazak u Austriju? Jok, (stanadard)
Odlazak u Nemacku? Nemci begaju iz nemacke a ja da idem tamo, ma? :lol:

Svica? Eto, Sunce u Padu sa Merkurom napadnutim od Saturna itd i sta sad?

Vrati se u srbiju da bi bio proteran ka i inostranstvu opet :haha: odes u insotrasntvo PRATI TE SATURN :histerija:

cirkus ba cirkus kolorado kod mene :smeh:
sve ostalo sam ja!

Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #8 poslato: 03. Januar 2015. 23:18:54 »
Ja sam gledala isto to, ali nisam umijela da to tumacim Hvala Neno da sad znam. Uvijek nesto novo saznam. :idea1:

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: ~ PricaonicA ~ o Mundanoj Astrologiji
« Odgovor #7 poslato: 03. Januar 2015. 23:12:26 »
     Idi tamo gde ti je napr vl. :mcc: pa i samo Sunce - to će ti napr biti dobro za posao, ili pak ideš tamo gde ti je Mesec ... Venera ... ako želiš <3 i sl. kombinacije. Ima u Kepleru baš astromapa da se odradi (a mislim da ima i astro.com)

🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #6 poslato: 03. Januar 2015. 23:09:02 »
Maltene citav Bogati Zapad je pod saturnom i marsom kod mene po ovoj karti hahahaha pa nesto ne verujem da pi pomoglo to "gledanje po astrologiji koje mi mesto odgovara"

Mada sam gledao i eto,  BEČ! Ukrstaju se linije Jupiter Venera itd (a taj grad obozavam) ili Sunce preseca Svicu (sunce u padu) ali zapadno bi bilo bolje al ja ne znam Francuski (sem u krevetu :lol: ) a po ovom gledanom makar da odem u Marsovo Podrucje Vodolije a to je Severni deo Svice prema Austriji itd ili Nemacka u kojioj sam i ziveo kao dete itd ili na KANARSKA OSTRVA I MIR :lol:

Pojma nemam u sta da verujem, jer 9 polje je 9 polje sa Saturnom pa gde da odem on je meni iza Ledja :haha:
sve ostalo sam ja!

-vivi-

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #5 poslato: 03. Januar 2015. 23:04:43 »
     Možeš napraviti i čart za neko mesto gde bi voleo da živiš - umesto mesta tvog rodjenja, stavi grad države u kojoj bi voleo da živiš i pogledaj ondak gde su ti planete i na osnovu toga možeš da dobiješ delimičan odgovor kako bi ti bilo u toj nekoj drugoj zemlji :pamet:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #4 poslato: 03. Januar 2015. 23:02:11 »
pa svakako živiš na teritoriji znakova u kojima imaš malefike, da si bar otišao u oblasti pod Vaga gde ti je  :as: verujem da bi bilo bolje

Ja bi na Kanarska Ostrva, tamo se osecam Fenomenalno :lol: (u oblasti po ovoj karti, vaga)!
sve ostalo sam ja!

-vivi-

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #3 poslato: 03. Januar 2015. 22:20:34 »
pa svakako živiš na teritoriji znakova u kojima imaš malefike, da si bar otišao u oblasti pod Vaga gde ti je  :as: verujem da bi bilo bolje

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
Odg: PricaonicA o planetama po TA
« Odgovor #2 poslato: 03. Januar 2015. 18:57:54 »
Mogu li Ja da gledam po ovoj karti preseljenje? Jer istini za volju ako cu gledati rapsored znakova i planeta koje imam po tim znakovima ispada da sam u zoni Saturna 9 polje (znak blizanci) a interesantno da zivim na granici gde se granice znakovi Blizanci (saturn) i Vodolija (mars) pa sad evo ne znam!
I sam sad lupio glupost? :lol:

Ili ja to pogresno tumacim?

sve ostalo sam ja!

-vivi-

Swiss*

• Gost
~ PricaonicA ~ o Mundanoj, Rekokaciji Itd
« Odgovor #1 poslato: 07. Avgust 2013. 00:57:12 »
PRICAONICA O MUNDANOJ i RELOKACIONOJ ASTROLOGIJI

:pametnica:

razgovarajmo o Mundanom Delu Astrologije i svim nejasnocama, o Gradovima, Drzavama, Kontinentu, Ostrvu itd pa kako se gleda astro-karta jedne drzave, grada, regiona... jednostavno pitajte i razgivarajte o svemu sto vas interesuje a u skladu naslova sa Mundanog Dela Foruma