Autor Tema: Kada je vreme za...?  (Pročitano 5393 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 875
  • Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Kada je vreme za...?
« Odgovor #17 poslato: 10. Oktobar 2015. 16:44:12 »
haha, ne zamjeri to mi je bila prvi asocijacija, bez obzira na sve netko će sigurno progledati :D. sretno
uopste ne zameram, cak zahvaljujem na odgovoru  :fala:
Nego sam na tel, pa ne mogu ove slicice da ubacujem

Za onaj kongres feministkinja bi bila  :histerija:

A i u mom odgovoru su bili neki telefonski smajliji  ;) :D i slicno :)

Ali svakako nista od razgovora za sada. A sreca ce mi trebati, Hvala  :srceto:

Van mreže Firebird*

• Prijatelj Foruma
  • * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 2469
  • Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #16 poslato: 10. Oktobar 2015. 14:29:47 »
Darling je Sumadinac, a ja Sosa. Videcemo kakav ce vic ovde da iskoci 😉
I ja nisam nimalo feministicki nastrojena 😊
U svakom slucaju javljam sta je bilo cim progledam na jedno oko...

haha, ne zamjeri to mi je bila prvi asocijacija, bez obzira na sve netko će sigurno progledati :D. sretno

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!
« Odgovor #15 poslato: 10. Oktobar 2015. 14:24:03 »
Darling je Sumadinac, a ja Sosa. Videcemo kakav ce vic ovde da iskoci 😉
I ja nisam nimalo feministicki nastrojena 😊
U svakom slucaju javljam sta je bilo cim progledam na jedno oko...

Van mreže Firebird*

• Prijatelj Foruma
  • * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 2469
  • Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #14 poslato: 10. Oktobar 2015. 14:09:42 »
samo oprezno :

Feministkinje su imale godišnji sastanak i donjele su odluku da svaka prestane kod kuće obavljati jedan posao i natjerati muža da ga obavlja umjesto nje. Slijedeće godine su se ponovno susrele kako bi vidjele koliko je koja uspjela ispuniti zadatak. Prva je na pozornicu izašla francuskinja.
-"Ja sam svome mužu rekla: Jean-Pierre, od sutra više ne kuham. Snađi se kako znaš. Prvi dan me čudno gledao, drugi dan je počeo kopati po hladnjaku, a treći dan se prihvatio posla i počeo je kuhati."
Nakon nje je za govornicu došla njemica.
-"Ja sam svome rekla: Fritz, od sutra ne perem niti peglam. Snađi se kako znaš. Prvo je tri dana nosio istu majcu, onda je počeo kopati po ormaru, a nakon pet dana je shvatio kako radi stroj za rublje."
Nakon zasluženog pljeska za govornicu je došla Fata.
-"Kolegice drage, ja sam došla kući i rekla: Bolan Mujo, od sutra nit' kuham, nit' perem, nit' peglam. Snalazi se kako znaš."
Među feministicama se začuo žamor. Niti jedna od njih se nije uspjela riješiti toliko poslova.
-"Pričaj nam, Fato, što se dalje dogodilo?" uzbuđeno su zapitkivale.
-"Pa, ovako je bilo. Prvi dan - ništa. Drugi dan - ništa. Treći dan - ništa. A četvrti dan... Četvrti dan sam malo progledala na jedno oko!!!"

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #13 poslato: 10. Oktobar 2015. 14:04:31 »
Vise odlaganja nema. On ne radi, kuci je. Veshtica spava. Nema boljeg momenta. Ne znam sta nebo kaze ali ja cu to danas. Drzite mi fige 😊

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #12 poslato: 06. Oktobar 2015. 11:39:34 »
Imam pitanje :)
Treba da obavim vazan razgovor sa mojim Darling. Tice se nekih mojih odluka koje ce itekako uticati na njega. Odnosno verovatno ce nam svima promeniti buducnost. Moze svasta da se desi kad se razgovor obavi. Odlazem ga vec mesec dana, ne smem vise.
Kada je u skoroj buducnosti (narednih nekoliko dana) najbolji trenutak za to?
Zaista mi je potrebna pomoc :(

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15707
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #11 poslato: 14. April 2015. 07:57:52 »
hvala draga,
premesticu na drugu temu ;)
 <3

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36386
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
  • 0611704231 ♥ 0631450039
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #10 poslato: 10. April 2015. 12:17:09 »
     Generalno, ovde bi više mogli da računamo kada je dobar trenutak za 1 sastanak naprimer, jer se time bavi elekciona ~ odredjivanjem najpovoljnijeg momenta za početak nečega.

Sam trenutak upoznavanja partnera je više (po meni) posebna tema (al tamo u glavnoj temi za uporedne čartove napr) i tumači se kao napr uopšteni horarni čart - pokazuje nam šta bi moglo da se desi u budućnosti sa tim odnosom :)
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15707
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #9 poslato: 09. April 2015. 15:25:56 »
u ovu temu spada i
trenutak upoznavanja partnera..
pa da postavim nasu kartu-tren kad smo se upoznali ;)
31.03.2015.Bgd, 19 h

Evo mene opet u elekcionoj-sa novom romansom
upoznali se 31.03.2015.g u 19h, Bgd
jel sad radim tu kartu kao novu...?

link
Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

mikica*

• Gost
« Odgovor #8 poslato: 17. Oktobar 2011. 13:44:08 »
Realno, ono što je takodje jako bitno je i postavka X polja ~ društveni status i generalna slika bračnog para. Naravno, treba itekako izbegavati retrogradnog vladara ili I ili VII polja (pa još i ako je u padu / izgonu) jer to ukazuje na odredjenu "podčinjenost" ili "slabost" jednog bračnog partnera.

Naravno, idealno bi bilo da su Sunce i Mesec dobro postavljeni, kao i vladari I, VII i X polja, al generalno to je nemoguće. Ondak samo treba da gledamo aplikacione aspekte koje imaju te planete (ako već ne može da se "mrdnu" u znak koji im pasuje) jer će naravno aplikacije ukazati na "ono što dolazi u susret".

18-12-2010 (uzela sam podne Bgd)

:sunce: 26° :strelac:
:mesec: 21° :bik:
:merkur: 00° :jarac: retro
:venera: 11° :škorpija: (blizu fixne zvezde Južna Skala)
:mars: 07° :jarac:
:jupiter: 24° :ribe:
:saturn: 15° :vaga:
:uran: 26° :ribe:
:neptun: 26° :vodolija:
:pluton: 04° :jarac:
:hiron: 26° :vodolija:
:asc: 04° :ovan:
:mc: 02° :jarac:
:fortuna: na Regulusu

Ovo na prvi pogled deluje ok, jer je :sunce: na Centru Galaksije, a :mesec: je egzaltiran, a egzaltirani :saturn: u VII polju na 15° ... al... samo :sunce: ima :90: sa :uran: a :mesec: :90: :neptun::hiron: što nikako nije dobro... da ne računamo retro i :merkur: i :venera: koja je u izgonu.

Po meni, nikako ne bi trebalo ovaj dan izabrati (dodatno u X polju su :mars::pluton: koji imaju :90: sa :saturn: i to definitivno nije ono što treba ovom bračnom paru...

Što se tiče 25-12-2010 (isto podne, Bgd)

:sunce: 03° :jarac:
:mesec: 27° :lav:
:merkur: 21° :strelac: retro
:venera: 17° :škorpija:
:mars: 13° :jarac:
:jupiter: i sve ostale planete ista pozicija...
:fortuna: 11° :strelac:

I ovaj datum mi je malo "loš" jer : samo :sunce: ima em :0: sa :pluton: em :90: sa :saturn: a :mesec: jeste zaobišao :180: sa :neptun::hiron: ali zato je u praznom hodu, što zaista nije preporučljivo za brak i dinamičan odnos izmedju partnera.

Citat
VJENČANJA

Iako je teško točno dobiti željeni dan za vjenčanje, svejedno dobro bi bilo znati koja su to pravila koja važe za izbor momenta koji je svakoj osobi od najvećeg značenja u životu.

Najbolje vrijeme za vjenčanja je onda kada je Mjesec u rastu, ali ne i pun, i to u znacima Bik, Rak, Lav ili Vaga.
Mjesec u Biku donosi najstabilniji brak, ali ako se partneri kasnije žele rastaviti, biti će to brak koji će se teško razriješiti. Mjesec treba imati dobre aspekte naročito prema Veneri ili Jupiteru. Pokušajte izbjeći aspekte Mjeseca sa Marsom, Uranom ili Plutonom, kao i znake Ovna, Blizanaca, Djevice, Škorpiona ili Vodenjaka.

Popis po znacima:

Ovan nije dobar za brak.

Bik od 0 – 19 stupnjeva je povoljan, ostatak stupnjeva je manje povoljan.

Blizanci nisu dobri za brak.

Rak je nepovoljan za brak, jedino je povoljan u slučaju da se ženite ili udajete za udovicu ili udovca.

Lav je povoljan, ali najčešće se dogodi da jedna od partnera zavarava drugog zbog posjeda ili novca.

Vaga je dobra za zaruke ali ne i za samo vjenčanje.

Škorpion od 0 – 15 stupnjeva je dobar, ostatak stupnjeva su potpuno nesretni. Žena može biti zajedljiva, zavisna i svadljiva.

Strijelac je neutralan.

Jarac od 0 – 10 stupnjeva je težak za brak, ali je ostatak stupnjeva povoljan, naročito kada se ženite ili udajete za udovicu ili udovca.

Vodenjak nije dobar za brak.

Ribe su povoljne iako pod utjecajem ovog znaka žena može previše govoriti.

Ovi utjecaji su najjači kada je Mjesec u navedenom znaku.

Ako su Mjesec i Venera u kardinalnom znaku, sreća možda neće dugo potrajati.

Nikako se ne bi trebalo ulaziti u brak kada je Mjesec u aplikacionom aspektu sa Marsom ili Saturnom, pa čak i kada su u pitanju pozitivni aspekti
.

Možda bi trebalo sačekati period podle Božića u Januaru 2010 jer tada :venera: prelazi u :strelac: