Autor Tema: Vezbaonica, pitanja i odgovori -Feng Shui  (Pročitano 211223 puta)

0 Članovi i 25 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Grofica*

• * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Vezbaonica, pitanja i odgovori -Feng Shui
« Odgovor #1371 poslato: 09. Novembar 2017. 12:55:51 »
     Pa zato i kažem da ne sumnjam u opšte da će se knjiga jako lepo prodavati :aha: :ok:
daj Boze

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35514
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #1370 poslato: 09. Novembar 2017. 12:54:36 »
     Pa zato i kažem da ne sumnjam u opšte da će se knjiga jako lepo prodavati :aha: :ok:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži Grofica*

• Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #1369 poslato: 09. Novembar 2017. 12:52:28 »
to je mene Neno i navelo da napisem knjigu,
bas to nedoreceno, i dosta je narod neobavesten,ili pogresno obavesten na tu temu

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35514
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #1368 poslato: 09. Novembar 2017. 12:35:43 »
     Ja uopšte ne sumnjam da će se knjiga dobro prodavati :ok: Feng Šuji je postala vrlo aktuelna tema za razgovor :aha:

Ali ono što mene nervira je činjenica da realno u Srbiji (a možda i šire, na Balkanu) je sve što je vezano za napr FŠ ili pak Astrologiju nekako nedorečeno, isfolirano, pogrešno (ne samo shvatanje svega toga, već i interpretacija od strane nekoga je pogrešna) NAROČITO kada je reč o učenjima koja su JAKO stara (FŠ, TA...) jer ne postoji opcija kupovine normalnih knjiga (pravih knjiga) već samo neko ko je dovoljno imućan (a pametan) da naručuje preko Amazona ili tako nekog online sajta ono što mu treba tj knjige koje ZAISTA imaju PRAVE informacije u sebi...
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži Grofica*

• VRIL Feng Shui
« Odgovor #1367 poslato: 09. Novembar 2017. 12:14:13 »
rukopis moje knjige je proitala i moja kuma Ceca, koja je rekla FENOMENALNO knjiga je extra, bravo
a i moja druga kumica Drganica je procitala, fascinirana,kaze nema reci koliko sam je odusevila

e sad, se vec ohrabrih, i

negde gajim nadu da ce se knjiga dobro prodavati, da bar isplatim ulaganje
u stampu.
Secam se na horarcu rece Vivi-da je knjiga kvaltetna ali da se tesko vraca novac oji je u nju ulozen.
Videcemo, kako bude bice.

Od svega se nadam da ce mi knjiga doneti malo ozbiljnije projekte, bolje placene analize i
vec planiram da sledeca knjiga bude samo na temu  iskustva iz prakse.

Na mreži Grofica*

• VRIL Feng Shui
« Odgovor #1366 poslato: 09. Novembar 2017. 10:47:32 »
Ne odustajem kada je tesko, nego kad shvatim da nije vredno...

Na mreži Grofica*

• VRIL Feng Shui
« Odgovor #1365 poslato: 09. Novembar 2017. 08:19:32 »
 <3 <3 <3 <3 <3

Van mreže zora*

• TA Urednik
  • * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 480
  • zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!
« Odgovor #1364 poslato: 08. Novembar 2017. 17:43:37 »
Zoro, hvala ti <3
ima u knjizi 9 poglavlje -Iskustva iz prakse
pa je tu i tvoj primer zgrade,kao i Max Mare nase, i jos nekih clanova, naravno bez navodjenja imena i bilo cega sto bi neko mogao da poveze osobu i dogadjaj
tu je jos primera nekih clanova , npr i Danete, .. ne mogu da se setim , mislim i skorpije,....:)
A znam na šta misliš,ako ako❤

Na mreži Grofica*

• VRIL Feng Shui
« Odgovor #1363 poslato: 08. Novembar 2017. 09:48:29 »

Na mreži Grofica*

• VRIL Feng Shui
« Odgovor #1362 poslato: 08. Novembar 2017. 08:44:10 »
Zoro, hvala ti <3
ima u knjizi 9 poglavlje -Iskustva iz prakse
pa je tu i tvoj primer zgrade,kao i Max Mare nase, i jos nekih clanova, naravno bez navodjenja imena i bilo cega sto bi neko mogao da poveze osobu i dogadjaj
tu je jos primera nekih clanova , npr i Danete, .. ne mogu da se setim , mislim i skorpije,....:)