Autor Tema: ~ PricaonicA ~ o Mesecu  (Pročitano 9726 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže mila2013*

  • * Svraća na kafu *
  • ***
  • Poruke: 175
  • Reputaciona snaga: 293
  • mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ PricaonicA ~ o Mesecu
« Odgovor #14 poslato: 16. Mart 2014. 20:31:51 »
Kako ti to lepo objasnis i povezes da mi postane sve kristalno jasno.Ja od sume ne vidim drvo.Ta egzaltacija je dakle razlog sto sam izgurala fakultet bez obzira na sve moguce prepreke a i mama je dobro posle operacije.
Natal

[url=htt

Van mreže uranija*

  • Savetnik
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: ~ PricaonicA ~ o Mesecu
« Odgovor #13 poslato: 16. Mart 2014. 19:51:39 »
 MILA 2013@ mesec u biku u 9.oj kuci(klinike,fakultet...) sama egzaltacija ili sediste naglasice da izlaz postoji i da se stvari nece zavrsiti tragicno cak i da je losa situacija,naravno da kad postanemo mesec,moramo obratiti paznju na njegovu simboliku u nasem natalu :)

meni uopsteno i firdarski period meseca tek treba da pocne juna,medjutim posto je istaknut vec u solaru natalni mesec u 4.oj,jako pazim na osetljivost i uvek moram vise da razmislim o svemu da budem objektivna kad se nesto tice mene,da ne bih upala u onu zamku drugi nije ni primetio a ja se emotivno polomih oko neceg :D drago mi je do neba da sam sposobna da se izvinim kad primetim nesto lose kod sebe,da priznam svoju gresku i da se stavim na tudje mesto,tj kako taj vidi mene :)  <3

Van mreže mila2013*

  • * Svraća na kafu *
  • ***
  • Poruke: 175
  • Reputaciona snaga: 293
  • mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ PricaonicA ~ o Mesecu
« Odgovor #12 poslato: 16. Mart 2014. 17:24:08 »
Moj Mesec na 26,55 stepeni Bika,dakle na samom Algolu u 9-oj kuci. Moja majka je bik,a ovo na algolu bih mogla povezati sa njenom teskom operacijom.E sad,ne znam kako ce se taj aspekt ispoljiti meni kad postanem Mesec,videcemo. Doneo mi je duze studiranje a negde sam procitala da bas takav polozaj Meseca u 9-oj to donosi.
Natal

[url=htt

Van mreže strijelac/skorpija*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 90
  • Reputaciona snaga: 110
  • strijelac/skorpija is awe-inspiring!strijelac/skorpija is awe-inspiring!strijelac/skorpija is awe-inspiring!strijelac/skorpija is awe-inspiring!strijelac/skorpija is awe-inspiring!strijelac/skorpija is awe-inspiring!strijelac/skorpija is awe-inspiring!strijelac/skorpija is awe-inspiring!strijelac/skorpija is awe-inspiring!strijelac/skorpija is awe-inspiring!strijelac/skorpija is awe-inspiring!strijelac/skorpija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • *Antares*Sun*
Odg: ~ PricaonicA ~ o Mesecu
« Odgovor #11 poslato: 16. Mart 2014. 17:08:52 »
Moj  Mesec u svom znaku  Rak , u VIII kuci, ubi me ova emotivnost, previse sam osjecajna, ponekad je super, ali nekad i nije bas. Jaoo mjeseče sta mi radis.  :D :0 5:

vigga*

  • Gost
Odg: ~ PricaonicA ~ o Mesecu
« Odgovor #10 poslato: 16. Mart 2014. 15:39:00 »
moj  Mesec je u vodenjaku na 27° Blizanci(umetnuta ili ukljestena 2 k.) vecina mojih prijateljica su lavice,a mjesec imaju njih 3 u blizancima.Dobro se slazemo.

Van mreže Markiza*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 525
  • Reputaciona snaga: 2250
  • Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!
  • moj natal je smekerski prikaz moje duse..;)
Odg: ~ PricaonicA ~ o Mesecu
« Odgovor #9 poslato: 16. Mart 2014. 14:55:54 »
mene ovaj moju u  Jarac ubi,sto se brige tice,i straha hoce li biti dovoljno,da li ce moci da se obezbedi normalan zivot,bla bla ,stvarno ponekad suvise sam stroga prema sebi po tom pitanju,ne mogu da se opustim,kad je porodica u pitanju,nije bas patologija al ne mogu nekako da pustim pa sta bude,..ne mislim naravno da trebaju sve kockice da se sloze da bi neko osnovao porodicu,jer ako ttako cekamo,onda nikad to necemo uraditi,ali postajem bas oprezna po tom pitanju..ne znam,..a sto se tice meseca meni najvise prijaju ljudi koji ga imaju u  Strelac..ili  Devica...cudno,al mi to odgovara..mislim cudno za  Devica..imam bas dosta bliskih prijatelja sa ovim mesecom i odogvara mi njihov temperament..

Van mreže Vladarka*

  • Numerolog
  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1158
  • Reputaciona snaga: 1610
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: ~ PricaonicA ~ o Mesecu
« Odgovor #8 poslato: 16. Mart 2014. 14:42:55 »
@ Uranija

Ah izvinjavam se doticnima sa ovim MO, nisam znala da moze da bude bez tol'ke drame. Verovatno je rec o talentu jer ima MO konj VE u lavu, znam da dodir ova dva uvek daje neku kreativnost, a sinak je rodjen za vreme velikog vodenog trigona jula prosle godine. Jos je rano da mu prevrcem po natalnoj karti, tako da ima dana...

Znam da muskarci s ovim MO, imaju takvu harizmu i privlacnost da moze da vam se zavrti u glavi
:)

Van mreže uranija*

  • Savetnik
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: ~ PricaonicA ~ o Mesecu
« Odgovor #7 poslato: 16. Mart 2014. 14:30:19 »
Da nisi crnogorka?  :kolce:

E ja bas dosla da vidim sta ima na temi mesec, kad ti pises o MO u lavu koji me je i interesovao.
Kazu, kad zelite da vidite kakava ste majka pogledajte polozaj MO kod vaseg deteta. Kako sam se zgranula kad sam videla tranzit MO u lavu na dan rodjenja mog deteta...ma mogla sam sebe da zamislim i kao MO u jarcu ili neki drugi u 8. polju al u lavu nikako. Narocito jer nemam potrebu ni za dramom a za panikom jos manje. Ko zna, zivi bili pa videli, sto bi se reklo!
Ovo je prvi clan porodice, mozda cak i sa obe strane familije, koji ima ovakav MO.

Meni je MO, generalno, stresna planeta, gde god da se nadje daje nemir, i nestalnost. Nikad ne mogu da se oslonim da ce sve da bude kako treba i u redu. Stalno neka promena, stalno neka briga...joj bas mi ne prija, iako mi je MO mnogo dobro postavljen u natalu - u raku u IV kuci, nekako ne umem da izadjem s njim na kraj


eh Vlado,pa nije svaki mesec u lavu drama,ume da bude okrenut nekom talentu pogled na to dace  detetovo sunce,a taj mesec u raku je tipican za brigu,pa jos u 4.oj ili u znaku kao 4.a jujuju,ti si takav tip,takodje sam takva iako nije u raku al je u 4.oj ,tako da to bas pokazuje dozu brige kod zena :)

Van mreže Vladarka*

  • Numerolog
  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1158
  • Reputaciona snaga: 1610
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: ~ PricaonicA ~ o Mesecu
« Odgovor #6 poslato: 16. Mart 2014. 10:29:33 »
Da nisi crnogorka?  :kolce:

E ja bas dosla da vidim sta ima na temi mesec, kad ti pises o MO u lavu koji me je i interesovao.
Kazu, kad zelite da vidite kakava ste majka pogledajte polozaj MO kod vaseg deteta. Kako sam se zgranula kad sam videla tranzit MO u lavu na dan rodjenja mog deteta...ma mogla sam sebe da zamislim i kao MO u jarcu ili neki drugi u 8. polju al u lavu nikako. Narocito jer nemam potrebu ni za dramom a za panikom jos manje. Ko zna, zivi bili pa videli, sto bi se reklo!
Ovo je prvi clan porodice, mozda cak i sa obe strane familije, koji ima ovakav MO.

Meni je MO, generalno, stresna planeta, gde god da se nadje daje nemir, i nestalnost. Nikad ne mogu da se oslonim da ce sve da bude kako treba i u redu. Stalno neka promena, stalno neka briga...joj bas mi ne prija, iako mi je MO mnogo dobro postavljen u natalu - u raku u IV kuci, nekako ne umem da izadjem s njim na kraj

Van mreže kalina*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 27
  • Reputaciona snaga: 663
  • kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ PricaonicA ~ o Mesecu
« Odgovor #5 poslato: 15. Mart 2014. 19:35:51 »
  Ne znam gde bih ovo pisala, možda najbolje ovde.

Primetila sam nešto vezano za Mesec i ljude koji me okružuju.  U mojoj bližoj okolini, rodbina, poznanici, prijatelji... zaista ima mnogo ljudi sa  Mesec u znaku  Lav, posebno u rodbini - sestra, brat od strica, brat od tetke, sestričine... Jedno vreme mi je bilo malo smešno, kako otvorim natal iskoči ovaj Mesec.

Malo sam čačkala  Persona chart i ne znam, zanimljivo je iako možda nema veze sa tim.
Najčešći znak u kome mi je Mesec u tim Persona chart je upravo Lav. I to vrlo specifično -  :as: persona chart, IC persona chart,
 Venera PČ,  Mars PČ, Saturn PČ, Neptun PČ - zajednički je Mesec u Lav.

IC PČ bi ako dobro povezujem trebalo da govori i o precima, porodici, poreklu... Venera mi je vladar 3. polja (bliža okolina, mlađa sestra...), a Saturn je u 3. polju. i u aspektu sa Mesec i Venera, Mars je u aspektu i sa Mesec i sa Venera i vladar je mog IC, Neptun je u konjukciji sa mojim Mesec.

Draconic chart kad uradim - Sunce, Mesec, Merkur, Uran su mi u  Lav u 4. polju.

Tako nekako, taj Mesec u Lav je izgleda baš povezan sa mojim genetskim nasleđem i korenima.