Autor Tema: ~ PricaonicA ~ o Mesecu  (Pročitano 5903 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: ~ PricaonicA ~ o Mesecu
« Odgovor #4 poslato: 16. Mart 2014. 14:30:19 »
Da nisi crnogorka?  :kolce:

E ja bas dosla da vidim sta ima na temi mesec, kad ti pises o MO u lavu koji me je i interesovao.
Kazu, kad zelite da vidite kakava ste majka pogledajte polozaj MO kod vaseg deteta. Kako sam se zgranula kad sam videla tranzit MO u lavu na dan rodjenja mog deteta...ma mogla sam sebe da zamislim i kao MO u jarcu ili neki drugi u 8. polju al u lavu nikako. Narocito jer nemam potrebu ni za dramom a za panikom jos manje. Ko zna, zivi bili pa videli, sto bi se reklo!
Ovo je prvi clan porodice, mozda cak i sa obe strane familije, koji ima ovakav MO.

Meni je MO, generalno, stresna planeta, gde god da se nadje daje nemir, i nestalnost. Nikad ne mogu da se oslonim da ce sve da bude kako treba i u redu. Stalno neka promena, stalno neka briga...joj bas mi ne prija, iako mi je MO mnogo dobro postavljen u natalu - u raku u IV kuci, nekako ne umem da izadjem s njim na kraj

eh Vlado,pa nije svaki mesec u lavu drama,ume da bude okrenut nekom talentu pogled na to dace  detetovo sunce,a taj mesec u raku je tipican za brigu,pa jos u 4.oj ili u znaku kao 4.a jujuju,ti si takav tip,takodje sam takva iako nije u raku al je u 4.oj ,tako da to bas pokazuje dozu brige kod zena :)

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #3 poslato: 16. Mart 2014. 10:29:33 »
Da nisi crnogorka?  :kolce:

E ja bas dosla da vidim sta ima na temi mesec, kad ti pises o MO u lavu koji me je i interesovao.
Kazu, kad zelite da vidite kakava ste majka pogledajte polozaj MO kod vaseg deteta. Kako sam se zgranula kad sam videla tranzit MO u lavu na dan rodjenja mog deteta...ma mogla sam sebe da zamislim i kao MO u jarcu ili neki drugi u 8. polju al u lavu nikako. Narocito jer nemam potrebu ni za dramom a za panikom jos manje. Ko zna, zivi bili pa videli, sto bi se reklo!
Ovo je prvi clan porodice, mozda cak i sa obe strane familije, koji ima ovakav MO.

Meni je MO, generalno, stresna planeta, gde god da se nadje daje nemir, i nestalnost. Nikad ne mogu da se oslonim da ce sve da bude kako treba i u redu. Stalno neka promena, stalno neka briga...joj bas mi ne prija, iako mi je MO mnogo dobro postavljen u natalu - u raku u IV kuci, nekako ne umem da izadjem s njim na kraj

Van mreže kalina*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 664
  • kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!kalina is awe-inspiring!
« Odgovor #2 poslato: 15. Mart 2014. 19:35:51 »
  Ne znam gde bih ovo pisala, možda najbolje ovde.

Primetila sam nešto vezano za Mesec i ljude koji me okružuju.  U mojoj bližoj okolini, rodbina, poznanici, prijatelji... zaista ima mnogo ljudi sa  Mesec u znaku  Lav, posebno u rodbini - sestra, brat od strica, brat od tetke, sestričine... Jedno vreme mi je bilo malo smešno, kako otvorim natal iskoči ovaj Mesec.

Malo sam čačkala  Persona chart i ne znam, zanimljivo je iako možda nema veze sa tim.
Najčešći znak u kome mi je Mesec u tim Persona chart je upravo Lav. I to vrlo specifično -  :as: persona chart, IC persona chart,
 Venera PČ,  Mars PČ, Saturn PČ, Neptun PČ - zajednički je Mesec u Lav.

IC PČ bi ako dobro povezujem trebalo da govori i o precima, porodici, poreklu... Venera mi je vladar 3. polja (bliža okolina, mlađa sestra...), a Saturn je u 3. polju. i u aspektu sa Mesec i Venera, Mars je u aspektu i sa Mesec i sa Venera i vladar je mog IC, Neptun je u konjukciji sa mojim Mesec.

Draconic chart kad uradim - Sunce, Mesec, Merkur, Uran su mi u  Lav u 4. polju.

Tako nekako, taj Mesec u Lav je izgleda baš povezan sa mojim genetskim nasleđem i korenima.

Van mreže Arhivar*

• * Drugar u prolazu *
  • Reputaciona snaga: 8
  • Arhivar has no influence.
  • Pol: Muškarac
~ PricaonicA ~ o Mesecu
« Odgovor #1 poslato: 10. Novembar 2013. 13:58:54 »
PRICAONICA o MESECU

:karo:

:pametnica:

ovde mozemo razgovarati o Mesecu... i kako se sta gleda
kad je mesec u pitanju i zasto se tako gleda...kroz primere licne, tudje iznesite vase vidjenje jer mesec je sigurno kao svetlo najbitnije nesto u natalu, jer putem njega se ispoljavamo davajuci a tako i usvajajuci prihvatamo etc