Autor Tema: Natalna karta Brak  (Pročitano 287 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže DarkAngel282*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 67
  • Reputaciona snaga: 46
  • DarkAngel282 is a rising star!DarkAngel282 is a rising star!DarkAngel282 is a rising star!DarkAngel282 is a rising star!DarkAngel282 is a rising star!DarkAngel282 is a rising star!
Odg: Natalna karta Brak
« Odgovor #4 poslato: 21. April 2023. 15:50:21 »
Mene zanima hoću li imati više brakova 01.12.1992. 22:15 Osijek

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Natalna karta Brak
« Odgovor #3 poslato: 14. Februar 2023. 13:03:51 »
https://www.dnevnikastrologa.com/index.php?action=profile;u=1
posalji poruku vlasnici foruma koja je profi astrolog, ima viber i rece ti cenu, nije skupa i neces se pokajati, ovako ce ti svako nalupetat po malo, bolje plati profesionalca

     Hvala Božo na preporuci. Nemam Viber odavno, imam samo Skype :pamet: a i načiće se sigurno neko i ovde sa Foruma da malo prokomentariše sigurno :aha:
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže bozicso*

  • Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
  • Prijatelj Foruma
  • * Komšija prijatelj *
  • *****
  • Poruke: 644
  • Reputaciona snaga: 2779
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Natalna karta Brak
« Odgovor #2 poslato: 11. Februar 2023. 12:58:08 »
https://www.dnevnikastrologa.com/index.php?action=profile;u=1
posalji poruku vlasnici foruma koja je profi astrolog, ima viber i rece ti cenu, nije skupa i neces se pokajati, ovako ce ti svako nalupetat po malo, bolje plati profesionalca

Van mreže Ana033*

  • * Padobranac *
  • Poruke: 4
  • Reputaciona snaga: 7
  • Ana033 has no influence.
  • Pol: Žena
Natalna karta Brak
« Odgovor #1 poslato: 10. Februar 2023. 03:06:22 »
Bok svima ja baš ne znam astrologiju pa bi vas zamolila ako bi mi neko od vas pogledao dali mi stoji brak i di bi se mogli upoznat i kakav je on https://imgur.com/a/BcEVwgi