Autor Tema: Brak i predikcije  (Pročitano 21010 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nenuš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36263
  • Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Brak i predikcije
« Odgovor #57 poslato: 11. Mart 2020. 23:30:09 »
     Mali padorabac ovde ;;) ako ćemo da koristimo Firdarije & Profekcije i ostale tradicionalne metode predikcija, ondak moramo da gledamo i prava značenja svakog polja ~ 8 polje nikada, ni u kom slučaju, ne može da se poveže sa trudnoćom :jok: 8 polje je polje smrti, nasledstva i birokratije vezane za nju, dugova, tuđeg novca i strahova & opasnosti i to je to. Trudnoća se vezuje za Jupiter, Mesec, 5 polje i VT1 tog 5 polja ~ tj ako je neplanirana & iznenadna trudnoća to je samo 5 polje, ako je planska ondak su to 10 i 11 polje :pamet:

Citat: Osma kuća
Predstavlja ono što natusa odvlači u zaborav. Planete u osmoj odlaze od descedenta, ali ih dnevna rotacija zemlje vraća u sedmu. Ovo kretanje prikazuje borbu životne sile natusa koja uzaludno pokušava da se održi na "svetlu dana", borbu protiv tame i konačnosti smrti. Osma kuća nije smrt sama po sebi, već način umiranja. Jedina pozitivna stvar koja može doći iz sukcedentnosti osme kuće, je ta što natusu može doneti nasleđe kroz smrt drugih ljudi. Ovo je zapravo i jedini način na koji osma kuća ima veze sa tuđom imovinom - znači predstavlja jedino tuđu imovinu koja nakon njihove smrti pripada natusu.

:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Van mreže ElipsaZ*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 9
  • ElipsaZ has no influence.
« Odgovor #56 poslato: 11. Mart 2020. 17:03:36 »
I meni je Ve povratak doneo ulazak u vezu :) Prethodnu vezu mi je doneo firdarski period Sa/Ve(u karti mi prave trigon), povezani su sa 5.kućom. 2026.mi počinje period Marsa, po firdarijama, pa pretpostavljam da će to biti neki prelazni period :D Čak i solar potvrđuje, sa Ve povratkom, ali videćemo :)

Mama je u momentu udaje bila u firdarijskom periodu Ju/Ve, pritom je bila i trudna(Ve vladar 8.polja). Mars joj vlada 7.poljem, pravi konjukciju sa Suncem u Strelcu, dispozitor je Jupiter u Vodoliji.
U solaru je imala Sa0So, Ma i Venerin povratak(u istom znaku je bio, po stepenima ne baš blizu).
Po direkcijama Jupiter joj je te godine promenio znak i ušao u znak Riba, a Merkur je bio na 29*.
Po progresijama joj je Venera promenil znak, a Merkur bio u konjukciji sa IC-om.
Tranzitno su brak aktivirali Ma na Asc-u i Mesecu, Ve0Ve i Jupiter u 7.polju 90 natalni Sa :D

Na mreži malina36*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 50
  • malina36 has a powerful will.malina36 has a powerful will.malina36 has a powerful will.malina36 has a powerful will.malina36 has a powerful will.malina36 has a powerful will.malina36 has a powerful will.
« Odgovor #55 poslato: 10. Februar 2020. 13:14:51 »
Meni je Ve povratak u solaru 2014/2015 donio najveću ljubav. U tranzitu Saturn mi je pravio kvadrat na Mjesec. Veza je bila mučna, teška, volila sam ga kao nikoga do sada i teško da ću više ikada tako voliti. Prije godinu dana smo prekinuli, još ga nisam zaboravila, mada mi je malo lakše jer sam upoznala novog koji mi se mnogo dopao. Nadam se boljitku na tom planu ove godine, a nekako i tranziti na to upućuju. Zašto se oslanjam na tranzite? Zato što mi najbolje odrade, jer sam zemljani znak. Ove godine Saturn, Jupiter i Pluton grade trigon na Marsa vladara 7K, ali i na Sunce. Možda bude i brak  :skocko:. Vidjet ćemo.

Van mreže Nenuš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #54 poslato: 29. April 2018. 15:37:18 »
     Hvala za feedback :up: Lepo ja kažem da su za pravu ljubav (i brak) potrebni i Jupiter i Saturn da bi održali sve to na jednom mestu, na duži vremenski period i da sama opcija Venera tu ne igra mnogo veliku ulogu u bilo kojoj opciji godišnjih predikcija :pamet:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Van mreže mila2013*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 296
  • mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!
« Odgovor #53 poslato: 29. April 2018. 15:32:22 »
Evo apekata kod mog supruga kad smo se vencali:
-Poklapanje vrhova kuca kao u natalu;
- :sol: Mesec(vl.nat.7-e) u sol.10-oj;
:tr: Jupiter stao na  :nat: Mesec (vl.nat7-e);
- :dir: Mesec stao na  :nat: :mcc: a tu je jos i  :nat: Saturn.
Dakle, kod njega je Mesec kao vl.7. bas odigrao bitnu ulogu.

Kod mene:
:sol: :desc: na  :nat: :as:;
- u  :sol: 7-oj   :sol: Jupiter(vl.7.)  :0: :sol: Mesec;
Saturn:sol: 10-oj a nat. 4-oj;
- :pr: Mesec :0: :pr: :mcc: u nat. 10-oj.
Natal

[url=htt

Van mreže Nenuš*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #52 poslato: 06. April 2018. 13:03:48 »
     Da, znam da je to bio odgovor za Plavu Orhideju :aha:

Postavi kartu u potpis, da lakse pratimo to sto pricas.

Van mreže mariannealen*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 6
  • mariannealen has no influence.
« Odgovor #51 poslato: 06. April 2018. 12:47:49 »
Ok, jednostavno sam odgovorila na post Plave orhideje.

Van mreže Nenuš*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #50 poslato: 06. April 2018. 12:46:35 »
:welcome: OBAVEŠTENJE ZA NOVE ČLANOVE : :welcome:

Dobro došli i drago nam je što želite da se družite sa nama!

OSNOVNA PRAVILA FORUMA :

-1- Prvo pročitati Pravilnik Foruma

-2- Na svim temama vezanim za analize i tumačenja :
~ Svaki član mora
da ima više od 20 postova na Forumu
da bi mogao da dobije objašnjenje & tumačenje!

Hvala i drago nam je što ste sa nama :tale:

Van mreže mariannealen*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 6
  • mariannealen has no influence.
« Odgovor #49 poslato: 06. April 2018. 12:35:11 »
Moj solar, sada od 26.4. U progresijama Mlad Mjesec na Ve0Ma. Mislim da ovo nije drugi brak, ali mozda zajednicki zivot sa nekim jeste...nisam astrolog, samo sam amater sa nesto znanja, i ne usudjujem se praviti nikakve predikcije.

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5870
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #48 poslato: 06. April 2018. 12:25:19 »
Postavi kartu u potpis, da lakse pratimo to sto pricas.