Autor Tema: Vežbaonica - prepoznati 7 polje  (Pročitano 74000 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Desert rose11*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 24
  • Reputaciona snaga: 12
  • Desert rose11 has no influence.
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #132 poslato: 23. Avgust 2017. 21:19:13 »
Meni je sedma kuca u vodoliji i u njoj je saturn koji je inace u sestoj kuci ... Sta to moze da znaci oko braka , jel lose?

Van mreže andjelcici*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 39
  • Reputaciona snaga: 286
  • andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #131 poslato: 04. Novembar 2016. 19:45:10 »
verovatno da me ova zurka od planeta u vagi malko zeki pa sam negde romanticna....zeljna...mazna... a  ipak sama najveci deo zivota...kako god verovatno je to neko karmicko nasledje mada koliko sam citala o mom  severnom cvoru negde mi je lekcija vezana za novac i materijalne stvari a njegova za odnoe u porodici... ja sam iz siromatva udajom dosla u blagostanje a on je iz jedne pa da kazem lose porodice tj sa losim odnosima dosao u porodicu zeljnu jubavi... ali o odlazi za novcem... to bi trebalo da se negde vidi... koji bi pokazatelji toga bili?

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #130 poslato: 04. Novembar 2016. 19:29:53 »
     Pa taj Saturn bi možda ukazao na tu opciju da ste u braku, ali ste daleko jedno od drugog :hum: Saturn je granica, blokator, :90: je nešto što jednostavno mora da se desi. Vas 2 ste silom prilika razdvojeni.
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže andjelcici*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 39
  • Reputaciona snaga: 286
  • andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #129 poslato: 04. Novembar 2016. 19:20:28 »
to generalno bi trebalo da smo super (ljubav iz osnovme skole jos) a mi kao rogovi u vreci... xm...
sad posto ti gledas do saturna ako sam skontala, njegov  Saturn  :90:  Merkur Venera Mars moje... mozda su to posledice...

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #128 poslato: 04. Novembar 2016. 19:06:31 »
Pa tvoje Sunce (ono što želiš od muža) je eto njegova Venera (ono što on želi od ljubavi) i njegov Mesec (ono što on želi od supruge) Nema bolje kombinacije :aha: :ok:

Pa ja bih tu njegovu Škorpija povezala upravo sa ovim tvojim Mars (jer on je vladar Škorpija ) koji je u :0: sa vladarem tvog 7 polja, a isti taj Mars je vladar i tvog 5 polja (5 polje je analogno znaku Lav )
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže andjelcici*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 39
  • Reputaciona snaga: 286
  • andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #127 poslato: 04. Novembar 2016. 18:52:29 »
xm... realno je da jesmo vencani ali on zivi na 1 a ja na drugom kraju sveta...trenutno smo zajedno "kod kuce" ali bi pocetkom naredne godine opet trebao putovati, tako da u braku ali ne u suzivotu??? specificna situacija. Njemu je dc u biku vladar  Venera u devici,  MesecDevica...negde sm tu sebe nasla... a on kod mene????  on je lav/skorpija, meni je jedino  SaturnLav? u sinastriji imamo mnogo divnih aspekata... a u realnom zivotu valjda zbog razdvojenosti to nekako ne osecam... da ne kazem drugacije xixix
xixixi obasjala sam tvoju noc.... a i poslala sam ti pp ne znam da li sam dobro uradila ako nisam da ponovim

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #126 poslato: 04. Novembar 2016. 18:38:02 »
     Evo sad nadjoh datoteku što si postavila na temi za natalne karte :ok: Sad te bolje vidim :lol: Tvoje Sunce egzakt na mom Mesec :heh:

     Elem. Tebi je Merkur u Vaga ~ realno, knjiška opcija "do kraja života" ~ :pravda: je simbol braka i to nam daje do znanja da ti realno ni luda se ne bi razvodila. Gos'n Merkur se nalazi u sendviču izmedju Venera i Mars , izmedju ljubavi i strasti, izmedju "volim te" i "ideš mi na živce". Svo troje :120: Jupiter u Blizanci i dodatno svo troje :60: Saturn .

     Ovo bi trebalo da bude samo 1 brak (iako ovaj Mars ume da donese turbulencije u braku ~ ili pak da donese muža koji je već jednom bio u braku) Vidjala sam često ovu :0: izmedju Venera i Mars da daje ili osobe koje se ama baš nikad ne udaju (ožene) ili pak se udaju (ožene) i to je bukvalno do kraja života (bez obzira na znak u kojem se nadje ta :0: )

     Dodano, imaš Sunce :120: Mesec to štiti brak jako, donosi sklad izmedju :165: dodatno, ti nemaš ni jedan realno loš aspekt (ja ne gledam Uran Neptun Pluton , dodatno) Ja da sam na tvom mestu, ne bih puno brinula o drugom braku (sem u slučaju da nije proradio ovaj Mars )
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže andjelcici*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 39
  • Reputaciona snaga: 286
  • andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #125 poslato: 04. Novembar 2016. 18:26:48 »
A ako uzmemo da je znak polje, kako onda tj moj DC je trenutno na 25.37  Blizanci... znaci kraj kuce...odnosno ASC je na 25.37  Strelac... jel bi u tom slucaju pomerila u nazad tj asc tj 1 kuca stelac... DC blizanac...ili prelazi u sledece znakove?

Van mreže andjelcici*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 39
  • Reputaciona snaga: 286
  • andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #124 poslato: 04. Novembar 2016. 18:16:44 »
 Merkur :90: Mesec:120:  Jupiter:60:  SaturnNeptun:0:  Venera, MarsPluton. eee bas mi je aktivan vladar   :heartshape:
 MesecJarac u 1 kuci,  JupiterBlizanci u 5 kuci,  SaturnLav u 8 kuci, ostali u  Vaga u 9 kuci.( Merkur Venera Mars PlutonJuna)

Van mreže Ninchey*

  • * Svraća na kafu *
  • ***
  • Poruke: 244
  • Reputaciona snaga: 401
  • Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!Ninchey is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Veruj, nema života od sećanja!
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #123 poslato: 10. Januar 2014. 15:05:35 »
Znam da su aspekti Mesec - Mars i Mesec - Saturn gori, ali lično (pošto i ja imam taj aspekt) a i kod ljudi koje znam, znam da uvijek daje nervozu koja meni posebno ide na živce (vidi se da imam ovaj aspekt) - one neurotičare, što planu odjednom i sl. Uh ...

Uuuuf, ovo je difinitivno tačno, ne poznajem mnogo ljudi koji imaju manje strpljenja i koji brže planu od mene..:D
 Mesec :90: Mars  i Mesec :90: Saturn, a i vl.  :as:  Jupiter :90: SaturnJupiter :90: Mars


~Natalna~