Autor Tema: Vežbaonica - prepoznati 7 polje  (Pročitano 49615 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #95 poslato: 04. Januar 2014. 01:59:32 »
Ne znam o kakvim je problemima reč, ali ko nije imao ljubavne probleme... nadam se da nije nešto ozbiljno.
Opet, ne možeš zanemariti SA, on ti je tu glavno komandujući što se veza tiče.
 U ženskim kartama se uvek gledaju vladar VII i SO, i njihovi aspketi. SO u konjukciji sa JU i eto tebi Jupiterka.
A ja Sunce ne smatram naročitim benefikom, spaljen, nespaljen JU, SO donese probleme samo od sebe.
:)

Van mreže Markiza*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2253
  • Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!
  • moj natal je smekerski prikaz moje duse..;)
« Odgovor #94 poslato: 04. Januar 2014. 01:55:14 »
Opet, mislim da JU ne može biti spaljen kao superiorna planeta. Kod tebe problem u partnerski odnosima predstavlja SA kao vladar 7p, u ne baš najsretnijoj kući za njega. Vladar ASC i DSC se ne vide, SA se vidi sa oba svoja domicila što je  sasvim korektno, ali sa VIIp preko kvadrata, kao i sa samim ASC.

znam ja draga sve to,nisu moje veze bile sjajne,to stoji,ma bolje i kvadrat nego opozicija..hahah..,ma znala sam ja da necu imati 5 iz domacinstva...ovo je dobar 3...i s tim se zivi..;)

Van mreže Markiza*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!
« Odgovor #93 poslato: 04. Januar 2014. 01:49:52 »
Opet, mislim da JU ne može biti spaljen kao superiorna planeta. Kod tebe problem u partnerski odnosima predstavlja SA kao vladar 7p, u ne baš najsretnijoj kući za njega.

i to...al ti govorim iz iskustva,imala sam vise i ozbilnije probleme sa tematikom 5 kuce,nego sa tim saturnom..nije sjajna pozicija za njega,al je u plodnom znaku,jeste dnevna planeta ali je ispod horizonta u nocnoj karti,i vidi i veneru i mesec..tako da..imala sam ja problema sa jupiterkom..:(

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #92 poslato: 04. Januar 2014. 01:46:07 »
Opet, mislim da JU ne može biti spaljen kao superiorna planeta. Kod tebe problem u partnerski odnosima predstavlja SA kao vladar 7p, u ne baš najsretnijoj kući za njega. Vladar ASC i DSC se ne vide, SA se vidi sa oba svoja domicila što je  sasvim korektno, ali sa VIIp preko kvadrata, kao i sa samim ASC.

Van mreže Markiza*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #91 poslato: 04. Januar 2014. 01:32:08 »
Mesec je u svom sedištu pa ne može biti spaljen, a i odvojio se od SO, to je po jednoj od teorija o spaljenosti.
A nisam odavno u kontaktu sa đotišem, ali sam prilično sigurno da je MO0SO vrlo cenjena yoga.

ja imam  Sunce :0: Jupiter i jupiter je u sedistu,veruj mi moze da bude spaljen cak i u sedistu,ne manifestuje ekstremno lose stvari,ali manifestuje..vadi ga malo sediste,al bi bilo jos bolje da je nocna karta pa da je mesec vladajuce svetlo..ovako mrka kapa..

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #90 poslato: 04. Januar 2014. 01:28:07 »
Mesec je u svom sedištu pa ne može biti spaljen, a i odvojio se od SO, to je po jednoj od teorija o spaljenosti.
A nisam odavno u kontaktu sa đotišem, ali sam prilično sigurno da je MO0SO vrlo cenjena yoga.

U stvari, dispozitor JU je ME koji je žestoko spaljen pa to ukazuje na razdor porodice. Planeta u samoj kući ima veći uticaj od valadar kuće.

Van mreže Markiza*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #89 poslato: 04. Januar 2014. 01:20:28 »
jupiter je u devici,i nije mu bas tu dobro...a dispozitor sunca je mesec koji je spaljen,znaci problemi u porodici..:/

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #88 poslato: 04. Januar 2014. 01:16:23 »
Čudno za njenu porpdicu jer je derivatno 4. u Lavu, a JU u 4p.

Ali zašto bi se razvodila ako se venčala zbog para, alimentacije u Srbiji su izuzetno niske. Takve obično ostanu u braku bez obzira na sve.

Van mreže ochajna domacica*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 325
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
« Odgovor #87 poslato: 04. Januar 2014. 01:06:33 »
Prvo, ona je starija...ne mnogo, godinu dana. Racica je...ne bavi se prosvetom, ali radi u banci.

U vezi(predbracnoj) nisu bili kratko sto bi opet ukazivao taj VE90SA, plava je sto bi dao Blizanac, pa i nije nesto lepa, trosi puno na sebe. U brak je usla trudna, skoro pred porodjaj. Ona forsirala. Ali u fazonu 'daj da obavim i to"..

To je otprilike bilo pre 3 god. Zatim se vratila kod njenih(inace su razvedeni njeni, nisu niti bogati, niti pak neki primer slozne porodice). Usledilo je ucenjivanje, bahato ponasanje, i sad on placa alimentaciju, dakle razvod posle nepunih 3god.braka, a ne zive poodavno zajedno, ona je prolongirala razvod, iako ga je ona podnela. S obzirom da imamo Veneru u Blizancima, brak iz interesa. On je divan otac, s druge strane.

Ovaj primer mi je blizak, ali sad tacno da li je usledilo zahladjenje  i odvajanje, 8 meseca ili 8 nedelje nakon ulaska u brak, ne bih znala. Nesto se i cuva za sebe.

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #86 poslato: 04. Januar 2014. 00:45:14 »
Brak mu je muerte, muljo.

Vladar derivatnog 1. Ve je u derivatnoj 2. kući, što pokazuje njenu fokusiranost na materijalne stvari. Ona je verovatno lepog izgleda, pričljiva, zanimljiva ali i površna i emotivno osiromašena. Bavi se nekom signifikacijom trećeg polja, možda prosveta. Kvadrat sa SA, i to aplikativni,  je skoro sam sigurna doveo do kraha braka, baš me zanima i da li se ova razlika u stepenima od 8 označav i neki događaj posle 8 meseci braka.