Autor Tema: Vežbaonica - prepoznati 7 polje  (Pročitano 51963 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #86 poslato: 04. Januar 2014. 00:45:14 »
Brak mu je muerte, muljo.

Vladar derivatnog 1. Ve je u derivatnoj 2. kući, što pokazuje njenu fokusiranost na materijalne stvari. Ona je verovatno lepog izgleda, pričljiva, zanimljiva ali i površna i emotivno osiromašena. Bavi se nekom signifikacijom trećeg polja, možda prosveta. Kvadrat sa SA, i to aplikativni,  je skoro sam sigurna doveo do kraha braka, baš me zanima i da li se ova razlika u stepenima od 8 označav i neki događaj posle 8 meseci braka.
:)

Van mreže ochajna domacica*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 325
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
« Odgovor #85 poslato: 04. Januar 2014. 00:38:22 »
TA gleda sve partnere kroz 7. kuću, dok 5. polje označava ono što radiš sa partnerom, nikako samu osobu.

Mislila sam da je uzeo devojku iz dobre kuće, bogatu i sl? A sad, kako mu je u braku, to ćemo tek da vidimo.
Mislila sam da se odnosilo na moju kartu, jer mi je vladar 5 u 7 / slucajno.

Ne, naprotiv...on je iz dobre kuce, i kakav je ishod po vama?!
Kakva mu je partnerka, cime se bavi npr?

Van mreže Markiza*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2253
  • Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!
  • moj natal je smekerski prikaz moje duse..;)
« Odgovor #84 poslato: 04. Januar 2014. 00:35:18 »
TA gleda sve partnere kroz 7. kuću, dok 5. polje označava ono što radiš sa partnerom, nikako samu osobu.

Mislila sam da je uzeo devojku iz dobre kuće, bogatu i sl? A sad, kako mu je u braku, to ćemo tek da vidimo.

da...peto polje je aktivnost po pitanju odnosa 1/7..izmedju ostalog

a ovaj Mile...kuku..ne bila mu u karti.. Venera :90: Saturn  Venera :90: Jupiter...ne provodi se on nikako dobro..al se njegova provodila bas lepo..:D

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #83 poslato: 04. Januar 2014. 00:20:58 »

• * Svraća na kafu *
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
« Odgovor #82 poslato: 04. Januar 2014. 00:02:07 »
Ja ne bih, tj. po TA, 5 polje nisu momci, tako da sve partnere gledam kroz 7. kuću.
Ne razumem?

Ovaj Mile se dobro oženio.  :115s:
Pa bas naprotiv...
i samo da dodam, slabo mi paljenje  ^_^

Jel to bilo ironicno haha?

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #81 poslato: 03. Januar 2014. 23:44:43 »
Ja ne bih, tj. po TA, 5 polje nisu momci, tako da sve partnere gledam kroz 7. kuću.

Ovaj Mile se dobro oženio.  :115s:

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #80 poslato: 03. Januar 2014. 23:28:51 »
[1] - moja karta je sve samo ne cista, mislim 7 polje, tesko prepoznatljivo...

Elem, evo jedne muske karte:

1. Konkretno sam mislila na Neptuna i "visestruko"...ja sam osoba koja inace od takvih odustaje i pre nego sto je pocela.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #79 poslato: 03. Januar 2014. 23:14:03 »
@ochajna
polako...polako...ne trebaju ti rukavice.Nije dovoljan samo to  Saturn u VII, taman posla.
nNjcesce se dogodi upoznas ga, on ima neku, raskine, i za 6 meseci je s tobom. Jer je Saturn i vracanje na staro.

Kod muskaraca sam primetila razno sa tim  Saturn u VII. Al jedno je sigurno : dobili su brak po kazni ili zasluzi. Jer  Saturn je bas takav. Kako si se odnosio prema svojim bivsima, takvim ce brakom da te casti.
U izazovnim aspektima, i potpomognut drugim pokazateljima daje gorak razvod.
Sad bih rekla e pa moj nije bio zauzet (sveze raskinuo - isto) al je imao posao, stan itd... Ali s druge strane ja nisam udata na papiru, tako da je moj muz jos uvek ova V kuca kao i moja VE u vodoliji :) tj moj muz je jos uvek moj decko  :gega:

U pozitivnom svetlu, daje trajan i predvidljiv brak. Bez trzavica i iznendjenja, konzervativnog partnera, koji je pomalo dosadan. Al s druge strane pouzdan i strpljiv, ponekad nezadovoljstvo (verovatno od dosade) , ali kad je dobro postavljen nema razvoda nikako.

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #78 poslato: 03. Januar 2014. 21:21:09 »
Nasla sam na nekoliko meste, posto je  Saturn muskarac gotov proizvod - ima svoj posao, stan, auto a ponekad i zenu ...hahaha
Koliko se meni cini najjaci pokazatelj da je neki muskarac zauzet jeste  Neptun. znam zenu ciji je muz bio zauzet visestruko kad su oni poceli da izlaze, i sama se hvali : sve sam mu to ja razjurila! :zbun1:
au...sta da onda ja radim, nabavim sikirce i bokserske rukavice?! Ultimat fight, a tako mi to nije u prirodi..

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #77 poslato: 03. Januar 2014. 21:10:30 »
Kad ste već kod  Saturn u VII polju kako vam se u praksi pokazao u muškim natalima? Konkretnije,  :retro: SaturnDevica , pravi  :60: sa  Venera  :0:  Mesec:90: sa  Merkur:120: sa  Mars  :0:  Sunce