Autor Tema: Vežbaonica - prepoznati 7 polje  (Pročitano 49543 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ochajna domacica*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 325
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #85 poslato: 04. Januar 2014. 00:38:22 »
TA gleda sve partnere kroz 7. kuću, dok 5. polje označava ono što radiš sa partnerom, nikako samu osobu.

Mislila sam da je uzeo devojku iz dobre kuće, bogatu i sl? A sad, kako mu je u braku, to ćemo tek da vidimo.
Mislila sam da se odnosilo na moju kartu, jer mi je vladar 5 u 7 / slucajno.

Ne, naprotiv...on je iz dobre kuce, i kakav je ishod po vama?!
Kakva mu je partnerka, cime se bavi npr?

Van mreže Markiza*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2253
  • Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!
  • moj natal je smekerski prikaz moje duse..;)
« Odgovor #84 poslato: 04. Januar 2014. 00:35:18 »
TA gleda sve partnere kroz 7. kuću, dok 5. polje označava ono što radiš sa partnerom, nikako samu osobu.

Mislila sam da je uzeo devojku iz dobre kuće, bogatu i sl? A sad, kako mu je u braku, to ćemo tek da vidimo.

da...peto polje je aktivnost po pitanju odnosa 1/7..izmedju ostalog

a ovaj Mile...kuku..ne bila mu u karti.. Venera :90: Saturn  Venera :90: Jupiter...ne provodi se on nikako dobro..al se njegova provodila bas lepo..:D

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #83 poslato: 04. Januar 2014. 00:20:58 »

:)

• * Svraća na kafu *
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
« Odgovor #82 poslato: 04. Januar 2014. 00:02:07 »
Ja ne bih, tj. po TA, 5 polje nisu momci, tako da sve partnere gledam kroz 7. kuću.
Ne razumem?

Ovaj Mile se dobro oženio.  :115s:
Pa bas naprotiv...
i samo da dodam, slabo mi paljenje  ^_^

Jel to bilo ironicno haha?

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #81 poslato: 03. Januar 2014. 23:44:43 »
Ja ne bih, tj. po TA, 5 polje nisu momci, tako da sve partnere gledam kroz 7. kuću.

Ovaj Mile se dobro oženio.  :115s:

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #80 poslato: 03. Januar 2014. 23:28:51 »
[1] - moja karta je sve samo ne cista, mislim 7 polje, tesko prepoznatljivo...

Elem, evo jedne muske karte:

1. Konkretno sam mislila na Neptuna i "visestruko"...ja sam osoba koja inace od takvih odustaje i pre nego sto je pocela.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #79 poslato: 03. Januar 2014. 23:14:03 »
@ochajna
polako...polako...ne trebaju ti rukavice.Nije dovoljan samo to  Saturn u VII, taman posla.
nNjcesce se dogodi upoznas ga, on ima neku, raskine, i za 6 meseci je s tobom. Jer je Saturn i vracanje na staro.

Kod muskaraca sam primetila razno sa tim  Saturn u VII. Al jedno je sigurno : dobili su brak po kazni ili zasluzi. Jer  Saturn je bas takav. Kako si se odnosio prema svojim bivsima, takvim ce brakom da te casti.
U izazovnim aspektima, i potpomognut drugim pokazateljima daje gorak razvod.
Sad bih rekla e pa moj nije bio zauzet (sveze raskinuo - isto) al je imao posao, stan itd... Ali s druge strane ja nisam udata na papiru, tako da je moj muz jos uvek ova V kuca kao i moja VE u vodoliji :) tj moj muz je jos uvek moj decko  :gega:

U pozitivnom svetlu, daje trajan i predvidljiv brak. Bez trzavica i iznendjenja, konzervativnog partnera, koji je pomalo dosadan. Al s druge strane pouzdan i strpljiv, ponekad nezadovoljstvo (verovatno od dosade) , ali kad je dobro postavljen nema razvoda nikako.

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #78 poslato: 03. Januar 2014. 21:21:09 »
Nasla sam na nekoliko meste, posto je  Saturn muskarac gotov proizvod - ima svoj posao, stan, auto a ponekad i zenu ...hahaha
Koliko se meni cini najjaci pokazatelj da je neki muskarac zauzet jeste  Neptun. znam zenu ciji je muz bio zauzet visestruko kad su oni poceli da izlaze, i sama se hvali : sve sam mu to ja razjurila! :zbun1:
au...sta da onda ja radim, nabavim sikirce i bokserske rukavice?! Ultimat fight, a tako mi to nije u prirodi..

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #77 poslato: 03. Januar 2014. 21:10:30 »
Kad ste već kod  Saturn u VII polju kako vam se u praksi pokazao u muškim natalima? Konkretnije,  :retro: SaturnDevica , pravi  :60: sa  Venera  :0:  Mesec:90: sa  Merkur:120: sa  Mars  :0:  Sunce

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2367
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #76 poslato: 03. Januar 2014. 20:15:35 »
Joj, postideces me  =)

Ljudi sa jakim  Saturn su osobe sa cvrsto izgradjenim stavovima. Pouzdane, na koje mozes ad se oslonis. Dosadni ali postojani. Slusala sam jos davne 2002. Duska Savica kako opisuje buduceg partnera na TV Art, zeni koja je bas imala  Saturn u VII polju. Bas tim recima - ima svoj auto, stan i sl. Kao fol, to ti je ozbiljan tip, pa odatle to ide.
Kod moje drugarice je taj  Saturn  :90:  Venera koja je u XII polju, pa otud je ovaj bio sa drugom kad su se prvi put sreli. Kad su se smuvali, ona je imala decka kojeg je ostavila bukvalno sutra.

nadji knjigu 360 pandorinih kutija da zaokruzis celinu, posto vidim na solarima da ti super ide...

Inace u prilog  Neptun idu i muskarci sa  VeneraRibe, posto se smatraju najnevernijima. Nemoj samo da se istripujes, posto je jedno  Venera u muskom a drugo u zenskom horoskopu.
Ma jok kavi tripovi nemoj da brines :)
Bukvalno, uhvatim sebe, da te citiram, svako malo.. :)

Jel mogu da nadjem u knjigu u PDF-u na internetu?

Mamina prijateljica ima  Saturn u 7 polju.. u  Blizanci
Razveden sveze, kad ga je srela..
Ali je arhitekta po struci, imao sve sto kazes (stan, auto, kucu, posao...bla,bla)
Tako da ima smisla, sve sto kazes...

Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...