Autor Tema: Vežbaonica - prepoznati 7 polje  (Pročitano 50189 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #75 poslato: 03. Januar 2014. 20:01:29 »
Joj, postideces me  =)

Ljudi sa jakim  Saturn su osobe sa cvrsto izgradjenim stavovima. Pouzdane, na koje mozes ad se oslonis. Dosadni ali postojani. Slusala sam jos davne 2002. Duska Savica kako opisuje buduceg partnera na TV Art, zeni koja je bas imala  Saturn u VII polju. Bas tim recima - ima svoj auto, stan i sl. Kao fol, to ti je ozbiljan tip, pa odatle to ide.
Kod moje drugarice je taj  Saturn  :90:  Venera koja je u XII polju, pa otud je ovaj bio sa drugom kad su se prvi put sreli. Kad su se smuvali, ona je imala decka kojeg je ostavila bukvalno sutra.

nadji knjigu 360 pandorinih kutija da zaokruzis celinu, posto vidim na solarima da ti super ide...

Inace u prilog  Neptun idu i muskarci sa  VeneraRibe, posto se smatraju najnevernijima. Nemoj samo da se istripujes, posto je jedno  Venera u muskom a drugo u zenskom horoskopu.

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2367
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #74 poslato: 03. Januar 2014. 19:40:03 »
Nasla sam na nekoliko meste, posto je  Saturn muskarac gotov proizvod - ima svoj posao, stan, auto a ponekad i zenu ...hahaha
Koliko se meni cini najjaci pokazatelj da je neki muskarac zauzet jeste  Neptun. znam zenu ciji je muz bio zauzet visestruko kad su oni poceli da izlaze, i sama se hvali : sve sam mu to ja razjurila! :zbun1:
ahahaha lepo si me nasmejala :D

Znaci  Saturn muskarac- gotov proizvod??
Kao npr, definisan i ostvaren ako je dobar aspekat, a ako je  lose aspektovan... mozda nije ostvaren ali on je definisan organizovan i ne moze se menjati ?? ako sam dobro razumela?
Od tebe svaki dan cujem nesto novo.. :)
Ti mi dodjes umesto enciklopedije..
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #73 poslato: 03. Januar 2014. 19:35:03 »
Nasla sam na nekoliko meste, posto je  Saturn muskarac gotov proizvod - ima svoj posao, stan, auto a ponekad i zenu ...hahaha
Koliko se meni cini najjaci pokazatelj da je neki muskarac zauzet jeste  Neptun. znam zenu ciji je muz bio zauzet visestruko kad su oni poceli da izlaze, i sama se hvali : sve sam mu to ja razjurila! :zbun1:

Van mreže ochajna domacica*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 325
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
« Odgovor #72 poslato: 03. Januar 2014. 18:12:39 »
Je l inace Saturn kada je upleten u pricu da muskarca koji je zauzet?Inace to sad 1. put cujem pa me zanima...

Sto se tice posla,da u pravu si previdela sam da ima aspekte za umetnika.Inace ako si pratila natalne karte koje je Nena postavljala na temama ovih dana Pogodi ko sam velika vecina karata je imala  Ribe na vrhu VI polja,i uglavnom se ispostvaljalo da su karte umetnika,sto muzicara,sto glumaca,sto iluzionista i madjionicara.

I ja ovo cujem prvi put, jer mi je obicno Sunce taj pokazatelj.

[1]
 1. MOzda upravo kod sebe dozivljavam buduceg partnera kao umetnika, jer su Ribe na vrhu 12.

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #71 poslato: 30. Decembar 2013. 17:42:46 »
Nešto sam vidjela u natalu nešto sam skroz fulila bit će bolje :)

pa,naravno,vezba cini majstora! ;)
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

Van mreže Strijelac*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 452
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
« Odgovor #70 poslato: 30. Decembar 2013. 15:37:36 »
Nešto sam vidjela u natalu nešto sam skroz fulila bit će bolje :)

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #69 poslato: 29. Decembar 2013. 16:57:24 »
-Da, muza je upoznala preko posla, on je tada bio zauzet (SA) pa kad je raskinuo s tom nekom oni su se "smuvali".
Naravno, to se dogadjalo spontano jer je ona za taj period od 2 godine, produzila zivot ne razmisljajuci o njemu.
Ono sto je jos simpaticno u njijhovoj prici jeste da njih dvoje lice :) I on je umetnik.

-Ima ona SO u lavu u II - to je veeelika ostvarenost u poslu, ribe na MC na 12, stepenu pa jos NE u VI opozicija VE
-Kreativnost joj daje MO trigon VE, kao i SO u lavu...
-U braku ima trzavica, dugo su bili u vanbracnoj zajednici i doneli odluku da ipak stave svoj odnos na papir.

Je l inace Saturn kada je upleten u pricu da muskarca koji je zauzet?Inace to sad 1. put cujem pa me zanima...

Sto se tice posla,da u pravu si previdela sam da ima aspekte za umetnika.Inace ako si pratila natalne karte koje je Nena postavljala na temama ovih dana Pogodi ko sam velika vecina karata je imala  Ribe na vrhu VI polja,i uglavnom se ispostvaljalo da su karte umetnika,sto muzicara,sto glumaca,sto iluzionista i madjionicara.

Kazes da su se upoznali 2011. to je bilo u njenoj 31. godini (ili mozda nepune 31,ali svakako posle 30 godine) to upravo daje Saturn u vezi sa VII poljem,ili starijeg partnera.Mada bih ja ocekivala da sa ovim Saturn kao vladarem VII ipak se udala kasnije,jer sto si sama rekla 33.godina postaja neke standardna godina kada se ulazi u brak poslednjih decenija.

Dalje,kazes da je ona negde vrlo prijatna i kulturna osoba,sto se negde i vidi jer je ona ovaj Mesec (vladar ASC)  :120: Venera...on sa  Sunce  :0: Uran je verovatno pomalo sklon sujeti i egoizmu,i kladim se da je njegovo VII polje daleko bolje postavljeno od njenog...
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #68 poslato: 29. Decembar 2013. 10:29:28 »
 :lupa: pa nisam razmisljala mnogo na tu temu, sad kada razmislim palo bi mi na pamet jedino da njegA mogu da opisu pre neke druge planete. Svakako za pocetak njen  Mars Vaga u IV, i ovaj njen  Uran u V :idea1: jer on ima u natalu  Sunce :0: Uran, a i istaknutu  Škorpija.
On fizicki ne lici na  Merkur, srednjeg je rasta i nabijen, mladji nije (mislim 4 meseci nije razlika) , a bas nesto nije ni mnogo intelektualno nadaren. Jedino sto je duhovit. Kad bi ih stavila jedno pored drugog, jedino sto bi zakljucila (kao i 90 posto ljudi) da je on ubo 13 pogodaka na lutriji: i lepsa je, i kulturnija, i produhovljenija ma sve...bolje od njega sa svim ovim ludilom  MesecVodolija.

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #67 poslato: 28. Decembar 2013. 23:28:38 »
Tada je SA bio vladar firdarskog podperioda, SA vladar profekcionog ASC, a profekcioni DSC je stao tačno na natalno SO.

U 33. godini, tj. u 34.oj godini, da budem matematički precizna, profekcioni ASC je MA, DSC pada u Vagu, na natalnog MA, firdarski period MA/MA. (MA je egzaltirani vladar 7.p). Sad ću da vidim i solare.

Uh, kakav je ovaj solar od jula 2011: solarni Ma na natalnoj VE, solarna VE na natalnom SO, solarni MO na natalnom ME, solarni SA na natalno MA, solarni ASC u natalnu 5 kuću. U ovogodišnjem solaru ima JU kao vladara 7p izuzetno dobro postavljenoog, u Raku u 1. kući pa eto legalizacije veze.

A ako bi trebalo da opišeš njenog partnera jednom planetom, da li bi to mog'o da bude Merkur?

:)

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #66 poslato: 28. Decembar 2013. 22:28:37 »
Vladarko, a kada je počela veza između njih?

Sa u 4. kući ume da da rani gubitak oca, kao i nedobijanje nasledstva. Ve u 12. kući ne ume da odoli iskušenjima, bilo koje vrste. Sa Saturnom u 4., to je moglo da da loše priče o njoj, ali JU ublažava stvar.

Veza je pocela tacno kada je SA u vagi bio na vrhu njenog V polja - jesen 2011.
Da tacno je za oca, SA u 4. daje majku udovicu.