Autor Tema: Vežbaonica - prepoznati 7 polje  (Pročitano 49617 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #65 poslato: 28. Decembar 2013. 22:11:59 »
Vladarko, a kada je počela veza između njih?

Sa u 4. kući ume da da rani gubitak oca, kao i nedobijanje nasledstva. Ve u 12. kući ne ume da odoli iskušenjima, bilo koje vrste. Sa Saturnom u 4., to je moglo da da loše priče o njoj, ali JU ublažava stvar.
:)

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #64 poslato: 28. Decembar 2013. 19:08:44 »
Može li biti da njen suprug ima problema u prijateljstvima sa drugim ljudima, naglo pucaju, iznevjere ga i sl.

A ovaj Neptun u njegovom derivatnom 12. opozicija Venera u njenom 12?

radi taj  Neptun...znam na sta mislis.

Njen muz ima itekako problema sa svojim prijateljima, pa mislim jos od osnovne skole da ga ne mirisu ljudi, kao ni mi sa njene strane. Al vremenom smo ga prihvatili kao jbg, svaka porodica ima takvu neku budalu

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #63 poslato: 28. Decembar 2013. 19:03:47 »
Ja mislim da je muza upoznala preko posla...Vladar DESC Saturn (prirodni vladar X polja-posao,karijera) a nalazi se u  Devica (prirodni vladar VI polja -posao,radno okruzenje) u njegovom X polju... Takodje njoj je vldara ASC MesecVodolija a Saturn ovaj dispozitor...
Slazem se da je verovatno patila u ljubavi,zbog Venera  :90: Saturn aspekta a Venera i Saturn vladari V i VII polja...Inace,brak ce biti sklon krizama,jer ne valja kada su vladari V i VII u losem aspketu,dodatno dispozitor im je Merkur:90: sa  MarsPluton ,ali zbog ovog Saturn brak ima tendenciju da potraje...
Sto se tice posla,meni deluje kao da ce posao raditi od kuce-vladar VI i X  Jupiter na vrhu IV,a sve to u  Devica dispozitor  MerkurRak -deluje mi kao da ce se baviti cuvanjem dece porodica ili negovanje starih lica (povezanost  DevicaRak )

E,sad ako povezam da muza upoznaje prkeo posla,a bavi se negovanjem ljudi,moguce da upoznavanje ipak ima neke veze sa kucom,domom,porodicom (ne mora konkretno njenom)...

Pogodih li sta? :D

-Da, muza je upoznala preko posla, on je tada bio zauzet (SA) pa kad je raskinuo s tom nekom oni su se "smuvali".
Naravno, to se dogadjalo spontano jer je ona za taj period od 2 godine, produzila zivot ne razmisljajuci o njemu.
Ono sto je jos simpaticno u njijhovoj prici jeste da njih dvoje lice :) I on je umetnik.

-Ima ona SO u lvau u II - to je veeelika ostvarenost u poslu, ribe na MC na 12, stepenu pa jos NE u VI opozicija VE
-Kreativnost joj daje MO trigon VE, kao i SO u lavu...
-U braku ima trzavica, dugo su bili u vanbracnoj zajednici i doneli odluku da ipak stave svoj odnos na papir.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #62 poslato: 28. Decembar 2013. 18:55:51 »
Da li je kasnila sa brakom zbog Saturna u sedmoj i kvadrata na Veneru ili je suprug stariji, porodičan, perfekcionista? Neodlučna kada treba nešto konkretno poduzeti. Tajnovita po pitanju ljubavi, nagli prekidi veza, ali i puno strasti kao i puno igre i flerta u ljubavi, puno iluzija, prevara, razočarenja, laži, puno patnje, emocionalnih gubitaka, veliki unutašnji sukob po pitanju očekivanja u ljubavi zbog ove Venere u Blizancima a Saturna u sedmoj, takva suprotnost ....  Veliko zadovoljstvo i ispunjenje kroz brak koji se morao desiti jer Raku je to nasušna potreba, porodica ... Da li upoznala supruga preko svoje porodice, preko oca i sl.? Da li potiče iz skromne porodice, u finansijskom smislu, bilo je nekih diplomata ili  državnih službenika u porodici? Dom je uredan, bez mnogo detalja, ... Veliki individualista, kosmopolita i čak sklonost vanbračnim  zajednicama zbog ovog Mjeseca u Vodoliji? Da li je napustila rodno mjesto radi studija u inozemstvu, studij fizike, elektrotehnike? Puno putuje radi posla, puno kontakata,  da li je posao sa stranicima u pitanju? Izražena kreativnost, individualnost u poslu, sklonost umjetnosti ... Ja sam sa sličnom postavkom u horoskopu bibliotekar a ovo bi mogao biti, i pored ovog Urana, i novinar, pisac i sl. Divan odnos sa majkom, pa možda i sa svekrvom, ... Da li su im se porodice poznavale, iz istog su mjesta, ...
Ako sam lupala izvinite.

Možete li samo napisati šta je po zanimanju ova osoba pošto je horoskop sličan mom?

Da, udala se u svojoj 33. godini zivota (mada eto, sada u nasoj generaciji to dodje prosek)
Bilo je razocarenja u l.jubavi sve do njene 26. godine kada joj se skrhala jedna ozbiljna veza i tu je nastao preokret, jer je pocela da zivi svoju VE u blizancima samo tako...
Rodila se u Banja Luki, rano je dosla u BG ali je studirala van Beograda.
Nisu joj strane prirodne nauke, ali je umetnik i opredelila se za takav posao. Da, posla je bilo sa strancima - a ona se nada i da ce biti.
Obozava da cita, voli knjige mnogo...
Sa majkom je odnos mnogo komplikovan jer je taj MO unisten od sopstvenog dispozitora UR, a i 22 stepen tu pridodaje drami. Pa pogledaj i IV polje kako je tesko. Tek sada kada je starija, one su u solidnom odnosu, al inace kada je ovakav MO u vodoliji mozemo da kazemo da je njena mama bila svima majka u zivotu osim njoj. Po onoj staroj logici kako su vodolije uvek tudji ocevi.

Van mreže Strijelac*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 452
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
« Odgovor #61 poslato: 28. Decembar 2013. 14:10:04 »
Šteta neaspektiranog Jupitera - da malo pomogne ...

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #60 poslato: 28. Decembar 2013. 14:03:20 »
     Da, planeta koja "ide" ka vrhu sledećeg polja ~ to je kao gost koji kuca na vrata da udje u kuću, dok je planeta koja "ide" iz tog polja ~ gost koji ide van kuće ... narp. :lol: (danas sam sva u poštapalicama i nekakvoj blesavoj simbolici :smeh: )
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #59 poslato: 28. Decembar 2013. 13:59:10 »
Kada se planeta pri kraju jednog polja nađe do 5° pri vrhu drugog polja,mnogo veći uticaj ima na naredno polje...Pluton je tu gde jeste,posto se nalazi na vrhu V polja,uticaj mu je na V polje...

Planete mnogo veci uticaj imaju na pocetku polja,nego pri kraju istog polja...
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

Van mreže Strijelac*

• * Svraća na kafu *
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
« Odgovor #58 poslato: 28. Decembar 2013. 13:52:19 »
na vrhu je IV kuce,pa ima mnogo veci uticaj na IV polje nego na III

Da li je isto i ako je na početku, npr. njen Pluton u četvrtom polju? Ili upravo suprotno?

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #57 poslato: 28. Decembar 2013. 13:45:57 »
Ja sam ovdje gledala Jupiter u trećoj ...

na vrhu je IV kuce,pa ima mnogo veci uticaj na IV polje nego na III
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

Van mreže Strijelac*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #56 poslato: 28. Decembar 2013. 13:38:26 »
Ja mislim da je muza upoznala preko posla...Vladar DESC Saturn (prirodni vladar X polja-posao,karijera) a nalazi se u  Devica (prirodni vladar VI polja -posao,radno okruzenje) u njegovom X polju... Takodje njoj je vldara ASC MesecVodolija a Saturn ovaj dispozitor...
Slazem se da je verovatno patila u ljubavi,zbog Venera  :90: Saturn aspekta a Venera i Saturn vladari V i VII polja...Inace,brak ce biti sklon krizama,jer ne valja kada su vladari V i VII u losem aspketu,dodatno dispozitor im je Merkur:90: sa  MarsPluton ,ali zbog ovog Saturn brak ima tendenciju da potraje...
Sto se tice posla,meni deluje kao da ce posao raditi od kuce-vladar VI i X  Jupiter na vrhu IV,a sve to u  Devica dispozitor  MerkurRak -deluje mi kao da ce se baviti cuvanjem dece porodica ili negovanje starih lica (povezanost  DevicaRak )

E,sad ako povezam da muza upoznaje prkeo posla,a bavi se negovanjem ljudi,moguce da upoznavanje ipak ima neke veze sa kucom,domom,porodicom (ne mora konkretno njenom)...

Pogodih li sta? :D

Ja sam ovdje gledala Jupiter u trećoj ...