Autor Tema: Vežbaonica - prepoznati 7 polje  (Pročitano 49376 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1226
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #45 poslato: 22. Novembar 2013. 08:09:29 »
Kosmo, tvoj ASC je jedva prešao u drugi znak, Jel ti radio neko rektifikaciju? Obično se upiše vreme koje je kasnije od realnog, a tvoje je okruglo 9h pa je krajnje sumnjivo.
Nisam radila rektifikaciju,jel znaš možda ti nešto o tome?sumnjam da je 21h pravo vreme,pošto je mati imala komplikovan porodjaj.
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2821
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #44 poslato: 22. Novembar 2013. 01:54:08 »

Juhuuuu nesto sam ubola!!! Ovo mi je bio prvi put - pice na moj racun :D

Super, hoce neko jos neki natal da postavi? :)

Aj pa ziveli !

:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3122
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Kill all my demons and my angels might die too...
« Odgovor #43 poslato: 22. Novembar 2013. 01:21:15 »
Upoznali su se u restoranu preko prijatelja . Operisao je meniskus na kolenu ( jarac ) ,nije bio  losijeg zdravlja do pre par god kada se osecao lose radio sve moguce silne analize i nikako da ustanove sta mu je . Na kraju mu je otkriven koksaki virus pa od tada strogo mora da vodi racuna  da se ne zamara itd . Ne bavi se sportom ali ga obozava .  Rekreativno je odlazio na fudbal 2 x  nedeljno (uvek je bio inicijator  da pred zimu  formira ekipu )sve dok nije operisao koleno.
Dete nije imao pre veze .
 Bravo !

Juhuuuu nesto sam ubola!!! Ovo mi je bio prvi put - pice na moj racun :D

Super, hoce neko jos neki natal da postavi? :)

http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2821
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #42 poslato: 22. Novembar 2013. 01:05:56 »
Evo jos jednog natala za vezbanje . Kako bi opisali muza ove osobe

Ja cu da pokusam ali  cu verovatno sve da omasim :D

Rekla bih da su se upoznali an nekom javnom mestu vida klub/kafic i to preko prijatelja. Mozda zbog vladara njegove 6 kuce u njegovoj 12 kuci u Jarcu malo mu je zdravlje losije, ali opet kako ima Mars u 1 mozda se bavi sportom ?
I da li je imao dete pre te veze?
Upoznali su se u restoranu preko prijatelja . Operisao je meniskus na kolenu ( jarac ) ,nije bio  losijeg zdravlja do pre par god kada se osecao lose radio sve moguce silne analize i nikako da ustanove sta mu je . Na kraju mu je otkriven koksaki virus pa od tada strogo mora da vodi racuna  da se ne zamara itd . Ne bavi se sportom ali ga obozava .  Rekreativno je odlazio na fudbal 2 x  nedeljno (uvek je bio inicijator  da pred zimu  formira ekipu )sve dok nije operisao koleno.
Dete nije imao pre veze .
 Bravo !
Evo i ja bih da probam...meni pada na pamet da mu je neko u porodici bio vojno lice (verovatno otac),jer je na vrhu njegovog IV polja ovan,a Mars gradi 0°ASC...slozila bih se vec sa nekim ko je napisao da mu je zdravlje ugrožno,jer mu je Saturn kao vladar XII i ASC i dispozitor Meseca (vladar VI) u silnim kvadratima,a i dispozicijom ga Merkur vodi u izgon...Po zanimanju mi pada na pamet da je neki ekonomista,bankar,revizor ili tako nesto slicno,jer mu je vladar X Venera 0°vladar VIII -sunce,uopste naglasena VIII kuca,pa me to tera na razmisljanje da se bavi tako nekim poslom...
Nije u pitanju bankarstvo . Ali je  zato njegovo  x  polje vladar Venera ( Boje ) = Dekorater zidnih   ( su vladar x polja  Mars u Vodoliji  = zidovi  jarac Saturn) povrsina.

Naglaseno 8 polje ima  razlog a to je ????
Bravo kockice !!!

MA u 7. kući, kad ga otvorim u horarcima a imam i jedan natal sa tim položajem: prevara, partner ima nekog drugog. Skoro pa nepogrešivo. Samom natusu da određenu dozu paranoje i "svi su protiv mene"razmišljanja.
I ja mislim da je u ovom braku postojala mogucnost prevare...Generalno ne bas skladan brak,jer pored Marsa u VII polju,vladari ASC i DESC Sa90°Sunce....
:223s:
 Bravo
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 8631
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #41 poslato: 22. Novembar 2013. 00:42:12 »
Slažem se sa Anoid. Bilo kakav hotel, motel, spa centar treba da bude šesto polje. Nema nikakve logike da takva ustanova gde se pruža usluga odmora, skloništa itd bude vezano za dvanaesto polje :hum: Zna se šta je simbolika tog polja (i čak ako ne tumačimo po TA)

Bilo koja uslužna delatnost je simbolika šestog polja. Simbolika portira je - čuvanje, biti pri ruci, pa i zaštititi nekoga od nečega. Pored Rak i Devica za to se vezuje i Saturn. Jupiter donosi sreću i expanziju i ne ume da služi nikoga, niti to želi.

Tipologija hotela se vezuje za Mesec (mesto boravka) i Venera (zadovoljstvo, potreba, novac, luksuz)

To što piše u knjigama za hotel i dvanaesto polje... i na tarabi svašta piše pa ne bude istina...

Ja napisao na AFB forumu da je za hotel I usluzni sector tipa turizam I ugestiteljstvo vezan za znak bika, raka I device, I svetla kao I pokazatelji karijere (sesto, prvo I deseto polje) uticu najvise na izbor profesije kad ono me ljudi napljuvase zestokotvrdeci da je za turizam najbitniji znak jupitera.Mislim moze da bude ako se neko bavi I prijemom stranaca, ali domintan Jupiter nije presudan...

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #40 poslato: 22. Novembar 2013. 00:07:38 »
joj bre, žensko sam! i izgledam tako, keve mi. :D
:)

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #39 poslato: 21. Novembar 2013. 22:50:16 »
Jao, Kocko, kakvu sinastriju imamo ti i ja.  Oćeš se udaš za mene? Ili ja za tebe, svejedno. :D

Zašto bre nema braka? Verovatno zbog konjukcije SA sa ME, ali je ME ima lep sextil sa JU pa trigon sa MO. Vladar ASC ne vidi vrh 7.p, ali vidi vladara 7p. A taj MA ti jeste u 7p, ali u drugom znaku, tj. osmom znaku od ASC, što ublažava situaciju.  Znači, nije ti MA 180 sa ASC, a mislim da je isti slučaj i kod Kosmopolite.

pa i sam si lepo primetio (ili primetila) što braka još uvek nema...teško da će meni Merkur/ VeneraSaturn doneti brak pre 30e.:uh:

A stvarno imamo neke lepe sinastrijske aspekte! =)
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #38 poslato: 21. Novembar 2013. 22:35:58 »
Jao, Kocko, kakvu sinastriju imamo ti i ja.  Oćeš se udaš za mene? Ili ja za tebe, svejedno. :D

Zašto bre nema braka? Verovatno zbog konjukcije SA sa ME, ali je ME ima lep sextil sa JU pa trigon sa MO. Vladar ASC ne vidi vrh 7.p, ali vidi vladara 7p. A taj MA ti jeste u 7p, ali u drugom znaku, tj. osmom znaku od ASC, što ublažava situaciju.  Znači, nije ti MA 180 sa ASC, a mislim da je isti slučaj i kod Kosmopolite.

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #37 poslato: 21. Novembar 2013. 22:24:41 »
MA u 7. kući, kad ga otvorim u horarcima a imam i jedan natal sa tim položajem: prevara, partner ima nekog drugog. Skoro pa nepogrešivo. Samom natusu da određenu dozu paranoje i "svi su protiv mene"razmišljanja.

By the way,imam i ja Ma u VII,za sada nisam imala partnere koji su skloni prevarama,mada najduza veza koju sam imala je zavrsena jos davne 2006. tako da ne znam koliko je to relevantno.Od tada sve vrlo nekavlitetne veze,bila je i jedna od godinu dana,mada koju bi pre opisala kao sve drugo samo ne kao vezu.Opet ni u toj nije bio problem u prevarama.Sto ne znaci da do toga ne bi doslo u braku,mada kako sam krenula do braka nece skoro!Inace,vec mi je jedan astrolog ukazao na takvu mogucnost,pogotov jer je Mars u vagi,a Venera u skorpiji,pa su jedan drugom dispozitori...

sto se tice paranoje i tog "svi su protiv mene" stava,hm pa nemam bas takav stav,vise imam stav da cu biti povredjena,i strah od povredjenosti,generalno dosta melanholican i depra stav,ali to je vise zbog jakog Me/Sa aspekta i ribe na ASC...mada sam i na tome znacajno radila poslednjih godina...
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #36 poslato: 21. Novembar 2013. 21:25:04 »
Kosmo, tvoj ASC je jedva prešao u drugi znak, Jel ti radio neko rektifikaciju? Obično se upiše vreme koje je kasnije od realnog, a tvoje je okruglo 9h pa je krajnje sumnjivo.