Autor Tema: Vežbaonica - prepoznati 7 polje  (Pročitano 74021 puta)

0 Članovi i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Strijelac*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 301
  • Reputaciona snaga: 448
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #52 poslato: 28. Decembar 2013. 13:01:01 »
I ja sam htjela da napišem da neće biti lako u braku, ali zbog ove inkonjukcije Saturn - Mjesec, jer je Saturnov utjecaj na Mjesec u lošim aspektima vrlo težak, a ovdje je Saturn vladar sedme, još kad vidim kvadrat Urana i Mjeseca, Uran iz pete koja govori u atmosferi u braku ... napetost, nervoza ... ali Rak može da trpi radi porodice puno, radi djece isto ... ovdje bi djeca bila velika radost, "tipujem" na žensko dijete sa izraženom Škorpijom u horoskopu, malog genijalca i individualistu na mamu :)

Opet se izvinjavam ako sam lupala :)

Van mreže Kocka je bačena*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 603
  • Reputaciona snaga: 6508
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #51 poslato: 28. Decembar 2013. 12:35:40 »
Ja mislim da je muza upoznala preko posla...Vladar DESC Saturn (prirodni vladar X polja-posao,karijera) a nalazi se u  Devica (prirodni vladar VI polja -posao,radno okruzenje) u njegovom X polju... Takodje njoj je vldara ASC MesecVodolija a Saturn ovaj dispozitor...
Slazem se da je verovatno patila u ljubavi,zbog Venera  :90: Saturn aspekta a Venera i Saturn vladari V i VII polja...Inace,brak ce biti sklon krizama,jer ne valja kada su vladari V i VII u losem aspketu,dodatno dispozitor im je Merkur:90: sa  MarsPluton ,ali zbog ovog Saturn brak ima tendenciju da potraje...
Sto se tice posla,meni deluje kao da ce posao raditi od kuce-vladar VI i X  Jupiter na vrhu IV,a sve to u  Devica dispozitor  MerkurRak -deluje mi kao da ce se baviti cuvanjem dece porodica ili negovanje starih lica (povezanost  DevicaRak )

E,sad ako povezam da muza upoznaje prkeo posla,a bavi se negovanjem ljudi,moguce da upoznavanje ipak ima neke veze sa kucom,domom,porodicom (ne mora konkretno njenom)...

Pogodih li sta? :D
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...


Van mreže Strijelac*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 301
  • Reputaciona snaga: 448
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #50 poslato: 28. Decembar 2013. 11:38:02 »
Da li je kasnila sa brakom zbog Saturna u sedmoj i kvadrata na Veneru ili je suprug stariji, porodičan, perfekcionista? Neodlučna kada treba nešto konkretno poduzeti. Tajnovita po pitanju ljubavi, nagli prekidi veza, ali i puno strasti kao i puno igre i flerta u ljubavi, puno iluzija, prevara, razočarenja, laži, puno patnje, emocionalnih gubitaka, veliki unutašnji sukob po pitanju očekivanja u ljubavi zbog ove Venere u Blizancima a Saturna u sedmoj, takva suprotnost ....  Veliko zadovoljstvo i ispunjenje kroz brak koji se morao desiti jer Raku je to nasušna potreba, porodica ... Da li upoznala supruga preko svoje porodice, preko oca i sl.? Da li potiče iz skromne porodice, u finansijskom smislu, bilo je nekih diplomata ili  državnih službenika u porodici? Dom je uredan, bez mnogo detalja, ... Veliki individualista, kosmopolita i čak sklonost vanbračnim  zajednicama zbog ovog Mjeseca u Vodoliji? Da li je napustila rodno mjesto radi studija u inozemstvu, studij fizike, elektrotehnike? Puno putuje radi posla, puno kontakata,  da li je posao sa stranicima u pitanju? Izražena kreativnost, individualnost u poslu, sklonost umjetnosti ... Ja sam sa sličnom postavkom u horoskopu bibliotekar a ovo bi mogao biti, i pored ovog Urana, i novinar, pisac i sl. Divan odnos sa majkom, pa možda i sa svekrvom, ... Da li su im se porodice poznavale, iz istog su mjesta, ...
Ako sam lupala izvinite.

Možete li samo napisati šta je po zanimanju ova osoba pošto je horoskop sličan mom?

Van mreže Vladarka*

  • Numerolog
  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1158
  • Reputaciona snaga: 1610
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #49 poslato: 27. Decembar 2013. 20:54:12 »
Hoce neko da vezba? Evo ga natal moje drugarice, udala se u oktobru sada...
 :dqueen:


Van mreže jadrankar*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2619
  • Reputaciona snaga: 2805
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #48 poslato: 22. Novembar 2013. 23:19:49 »
Za šta tačno bravo, bilo je prevare?


 :226s:
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže Anoid*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 587
  • Reputaciona snaga: 2892
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #47 poslato: 22. Novembar 2013. 12:46:48 »
Citat
Citat: Anoid  juče u 17:43:43
MA u 7. kući, kad ga otvorim u horarcima a imam i jedan natal sa tim položajem: prevara, partner ima nekog drugog. Skoro pa nepogrešivo. Samom natusu da određenu dozu paranoje i "svi su protiv mene"razmišljanja.
Citat: Kocka je bačena  juče u 18:06:59
I ja mislim da je u ovom braku postojala mogucnost prevare...Generalno ne bas skladan brak,jer pored Marsa u VII polju,vladari ASC i DESC Sa90°Sunce....
:223s:
 Bravo

Za šta tačno bravo, bilo je prevare?

Citat
Nisam radila rektifikaciju,jel znaš možda ti nešto o tome?sumnjam da je 21h pravo vreme,pošto je mati imala komplikovan porodjaj.

Kao što kaže Uranija, a za početak Vaga i Šk na asc, vidi gde se više uklapaš. Ali bolje da prebacimo voo na odgovarajuću temu.
:)

Van mreže uranija*

  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #46 poslato: 22. Novembar 2013. 09:06:10 »
Nisam radila rektifikaciju,jel znaš možda ti nešto o tome?sumnjam da je 21h pravo vreme,pošto je mati imala komplikovan porodjaj.
nije previse kompikovano,vrlo fino kroz godine vecih promena u zivotu mozes odrediti pravo vreme prateci direkcije

Van mreže kosmopolita*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1050
  • Reputaciona snaga: 1525
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #45 poslato: 22. Novembar 2013. 08:09:29 »
Kosmo, tvoj ASC je jedva prešao u drugi znak, Jel ti radio neko rektifikaciju? Obično se upiše vreme koje je kasnije od realnog, a tvoje je okruglo 9h pa je krajnje sumnjivo.
Nisam radila rektifikaciju,jel znaš možda ti nešto o tome?sumnjam da je 21h pravo vreme,pošto je mati imala komplikovan porodjaj.
https://imgur.com/a/fh5wK7w

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže jadrankar*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2619
  • Reputaciona snaga: 2805
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #44 poslato: 22. Novembar 2013. 01:54:08 »

Juhuuuu nesto sam ubola!!! Ovo mi je bio prvi put - pice na moj racun :D

Super, hoce neko jos neki natal da postavi? :)


Aj pa ziveli !

:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže Lorelei*

  • Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 484
  • Reputaciona snaga: 3117
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Kill all my demons and my angels might die too...
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #43 poslato: 22. Novembar 2013. 01:21:15 »
Upoznali su se u restoranu preko prijatelja . Operisao je meniskus na kolenu ( jarac ) ,nije bio  losijeg zdravlja do pre par god kada se osecao lose radio sve moguce silne analize i nikako da ustanove sta mu je . Na kraju mu je otkriven koksaki virus pa od tada strogo mora da vodi racuna  da se ne zamara itd . Ne bavi se sportom ali ga obozava .  Rekreativno je odlazio na fudbal 2 x  nedeljno (uvek je bio inicijator  da pred zimu  formira ekipu )sve dok nije operisao koleno.
Dete nije imao pre veze .
 Bravo !


Juhuuuu nesto sam ubola!!! Ovo mi je bio prvi put - pice na moj racun :D

Super, hoce neko jos neki natal da postavi? :)


http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates