Autor Tema: Vežbaonica - prepoznati 7 polje  (Pročitano 49448 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ochajna domacica*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 325
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #15 poslato: 19. Novembar 2013. 17:02:35 »
Napisacu kako su se upoznali pa onda da vidimo da li moze da se nadje , za vreme rodjenja pa s'tim da joj je to vreme upisano onda moramo da uzmemo isto :)

Dakle rodjeni su u istoj drzavi SFRJ ali u razlicitim gradovima. Upoznali su se preko posla u trecem gradu, ona je bila spremacica u hotelu u kome je on boravio jer je bio agencijski predstavnik. Veza nije bila tajna (ako gledamo Uran u 12 kuci) i niko od njih nije imao brakove pre toga . Dve godine su bili zajedno i onda su se vencali. Ja sam ovaj Mars u njegovoj 4 kuci tumacila kao ceste selidbe (beograd,loznica, zagubica, dortmund pa posle se definitivno vratio u beograd). Izgleda visok i mrsav (do 30te nije prelazio 57 kg ).  I potpuno su razlicite osobe. On je osoba koja sto poslom sto uzitka radi dosta cesto putuje (naglasena njena 3 kuca njegova 9 ). I potpuno su razlicite osobe karakterno- on je dosta aktivan , sav je u poslu i bez istog ne moze i obozava da putuje ona je kucna biljka , voli miran zivot bez mnogo akcije :)
I
S'tim da je kod oboje ukljucen posao , ocekivala sam da kod oboje bude naglasena 10 kuca i dok se u njegovom natalu jasno vidi to upoznavanje preko posla ovde ne vidim (opet meni je simbolika slaba , zato sam i postavila natal ) :)

Sada ako neko moze da kaze kako se vidi to super :)

I stavila sam kartu po MA , jer me zanima i tradicionalno i moderno tumacenje .
Prvo Mars u kući nema veze sa selidbama, ima Uran koji je u sekstilu aplikacijskom s vladarem kuće.  Lav kao ni Uran u 12 ne moze imati veze sa tajnovitoscu, a simboliku "hotela" ćeš naći u seriji 12. Mozda je i vladar derivatne 2 i 3 (nepokretne i pokretna imovina) s vladarem u 4.
Momiradj je Asc.Devica, gledali smo Neptun i Jupiter.

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #14 poslato: 19. Novembar 2013. 15:40:39 »
Pa jeste kao prirodno peto polje.

Simbolika Strelca i SA bi bila npr. autoput, duža putovanja, crkva...

Evo nam i primer SA u 5p, mislim da momira beše imala istu poziciju.
:)

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3122
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Kill all my demons and my angels might die too...
« Odgovor #13 poslato: 19. Novembar 2013. 15:39:25 »
Napisacu kako su se upoznali pa onda da vidimo da li moze da se nadje , za vreme rodjenja pa s'tim da joj je to vreme upisano onda moramo da uzmemo isto :)

Dakle rodjeni su u istoj drzavi SFRJ ali u razlicitim gradovima. Upoznali su se preko posla u trecem gradu, ona je bila spremacica u hotelu u kome je on boravio jer je bio agencijski predstavnik. Veza nije bila tajna (ako gledamo Uran u 12 kuci) i niko od njih nije imao brakove pre toga . Dve godine su bili zajedno i onda su se vencali. Ja sam ovaj Mars u njegovoj 4 kuci tumacila kao ceste selidbe (beograd,loznica, zagubica, dortmund pa posle se definitivno vratio u beograd). Izgleda visok i mrsav (do 30te nije prelazio 57 kg ).  I potpuno su razlicite osobe. On je osoba koja sto poslom sto uzitka radi dosta cesto putuje (naglasena njena 3 kuca njegova 9 ). I potpuno su razlicite osobe karakterno- on je dosta aktivan , sav je u poslu i bez istog ne moze i obozava da putuje ona je kucna biljka , voli miran zivot bez mnogo akcije :)

S'tim da je kod oboje ukljucen posao , ocekivala sam da kod oboje bude naglasena 10 kuca i dok se u njegovom natalu jasno vidi to upoznavanje preko posla ovde ne vidim (opet meni je simbolika slaba , zato sam i postavila natal ) :)

Sada ako neko moze da kaze kako se vidi to super :)

I stavila sam kartu po MA , jer me zanima i tradicionalno i moderno tumacenje .
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

• * Svraća na kafu *
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
« Odgovor #12 poslato: 19. Novembar 2013. 15:26:43 »
Zašto misliš da Lav nije simbolika 5?!  Ne odbacujem MA.
Ali onda stavite kartu bez  Pluton Neptun Uran

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #11 poslato: 19. Novembar 2013. 15:18:20 »
Pomislila sam zbog polozaja SA na nekretnici.
Po TA, vladar 7  je u 5p. I sama imam ovaj polozaj, pa mi je karta zanimljiva. U mom slucaju, simbolika se ispunila skolski, svoje partnere sam upoznavala na mestima koja su aimbolizovana 5p. Jel ima nesto zanimljivo ovde sto trazimo ili je problem neuklapanja simbolike? Pritom, koliko mozemo biti sigirni u vreme rođenja s obzirom da se radi o starijoj osobi?

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #10 poslato: 19. Novembar 2013. 15:10:40 »
Vladar 7 u 12 -  UranLav je nacin i mesto upoznavanja. U aspektu sa  Venera u skladu s tim kojom kućom vlada. Uskladiti sa znakom. Ako se ne varam ona je vladaoc derivatnog 4 i 9 u derivatnom 9. Uran je u Lavu, pa..... ...... ......možda će to odgovarati simbolici. Ne znam kako si ti išla kojim postupkom. . .

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
« Odgovor #9 poslato: 19. Novembar 2013. 14:59:09 »
Ne , nikada nije voleo kocku. Njegov otac jeste , ali on ne (mada njegov otac ovde nije bitan jer opisujemo muza kroz zenin natal ). On je neko ko voli da popije i to mu je koliko je meni poznato jedini porok .

Ako zelite neke smernice napisite :)

Razlog zasto sam postavila njen natal je taj sto ja ne znam kako da pronadjem njegov opis u njenom natalu kao npr nacin upoznavanja (sto je u njegovom natalu ocigledno) , mada opet ja sam prilicno slaba sa derivatnim kucama i simbolikom tako da je moguce i da je ocigledno ali ja ne vidim.

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #8 poslato: 19. Novembar 2013. 14:29:46 »
A da se nije malo kockao?

Van mreže Lorelei*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #7 poslato: 19. Novembar 2013. 14:02:33 »
Ah da , zaboravila sam usli su u bracnu zajednicu posle dve godine veze :)

Van mreže Lorelei*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #6 poslato: 19. Novembar 2013. 13:58:49 »
Nije menjao puno poslova tj od 1985 godine do sada je promenio dve firme. Tako da ne verujem da se tu ispoljila ta Vodolija. Mozda mozemo da vezemo vidoliju kao vladara njegovog asc za malo drugaciji izgled, kao muskarac je bio izuzetno mrsav do neke 40te godine ( vladar asc Saturn) :)