Autor Tema: Vežbaonica - prepoznati 7 polje  (Pročitano 48787 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35439
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #255 poslato: 31. Avgust 2016. 12:01:28 »
     Pa posle 14god vas 2 kao i da jeste u braku :smeh: Jedan papir i par zvona neće tu nešto puno da promeni ;)

:mag: Astrologer: Do u want to know about your husband's future?
:dqueen: Wife: Rubbish, I will decide his future ! you just tell me his past.
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže damsel*

• Natalna
  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 62
  • damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!
« Odgovor #254 poslato: 31. Avgust 2016. 11:45:33 »
     Jok :jok: Logika... :tr: Saturn :180: :nat: Saturn vl. 7p i apl. :180: :nat: Venera (brak) Kad udje u svoje sedište lepo će doći u znak gde ti je Mesec (supruga) i aktiviraće Sunce (em vl. 1p em signifikator za muža) :pamet:
Po tome ispada da nije svaki loš aspekt, stvarno loš...mislim na te  :180:
Samo...to ima još da se čeka...biti ću stvarno onda "mlada"...hahahaha

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
« Odgovor #253 poslato: 31. Avgust 2016. 11:39:59 »
A zezaš ti mene malo Šmišonja?!? ;)

Jok :jok: Logika... :tr: Saturn :180: :nat: Saturn vl. 7p i apl. :180: :nat: Venera (brak) Kad udje u svoje sedište lepo će doći u znak gde ti je Mesec (supruga) i aktiviraće Sunce (em vl. 1p em signifikator za muža) :pamet:
🔮 NATAL 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže damsel*

• Natalna
  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!
« Odgovor #252 poslato: 31. Avgust 2016. 11:36:05 »
Ja se više bojim tog  Saturn kad mi bude, kako ti kažeš, drmno  SunceMesec... pogotovo kad mi bude prešao  Mesec

Van mreže mariana/8*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 11
  • mariana/8 has no influence.
« Odgovor #251 poslato: 31. Avgust 2016. 11:34:55 »
Malo sam se i šalila jer ni nisam tip žene, koja očekuje pompoznu udaju i zvuk crkvenih zvona ali zajedničkom životu i trajnijoj stabilizaciji odnosa, to da. Vrlo kasno sam uopće i stupila u ljubavne i seksualne odnose a za to je vjerovatno zaslužna  Venera :0: Saturn i tako...izgleda puno otežavajućih okolnosti
Vidjet ćemo!
Pa ovaj aspekt i simbolizuje to sto si napisala ali isto tako donece ti  kasniji brak sa nekom starijom osobom.

Van mreže damsel*

• Natalna
  • * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #250 poslato: 31. Avgust 2016. 11:33:18 »
     Kad :tr: Saturn bude završio :180: na tvoju Venera i prešao u Jarac i drmno ti Sunce i Mesec eto tebi braka ;)

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #249 poslato: 31. Avgust 2016. 11:32:09 »
     Kad :tr: Saturn bude završio :180: na tvoju Venera i prešao u Jarac i drmno ti Sunce i Mesec eto tebi braka ;)
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže damsel*

• Natalna
  • * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #248 poslato: 31. Avgust 2016. 11:27:17 »
Malo sam se i šalila jer ni nisam tip žene, koja očekuje pompoznu udaju i zvuk crkvenih zvona ali zajedničkom životu i trajnijoj stabilizaciji odnosa, to da. Vrlo kasno sam uopće i stupila u ljubavne i seksualne odnose a za to je vjerovatno zaslužna  Venera :0: Saturn i tako...izgleda puno otežavajućih okolnosti
Vidjet ćemo!

Van mreže ruzamala*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 27
  • ruzamala might someday be someone...ruzamala might someday be someone...ruzamala might someday be someone...ruzamala might someday be someone...
« Odgovor #247 poslato: 31. Avgust 2016. 11:24:06 »
Da slucajno smo isto napisali u isto vrijeme 😁

Van mreže damsel*

• Natalna
  • * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #246 poslato: 31. Avgust 2016. 11:22:31 »
Obje mi dajete istu prognozu...:)