Autor Tema: Vežbaonica - prepoznati 7 polje  (Pročitano 49594 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ruzamala*

• Gost
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #245 poslato: 31. Avgust 2016. 11:19:11 »
Mozda jos malo kada  Jupiter ti dodje na taj natalni   Uran bude nesto :)

Van mreže mariana/8*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 11
  • mariana/8 has no influence.
  • Pol: Žena
« Odgovor #244 poslato: 31. Avgust 2016. 11:18:57 »
Evo ima nas još koje smo zagazile u 40-te a još uvijek bez prstena na ruci a sve to zahvaljujući 7. kući.  :)
Moja 7. kuća se poprilično preslikala u moj život.
U vezi sam 14godina, vezi koja baš ima Uranovsku i Vodolijsku prirodu...punoj uspona i padova, punoj iznenadnih okršaja kao i punoj strastvenih i ljubavnih trenutaka.
Vladar 7.  Uran koji kvadrira moje  SunceMesec zaslužan je za to.
Ako netko još štogod vidi neka piše...možda se čuje kakav zvuk crkvenih zvona?!? :notangel:
Pogledala sam tvoju kartu i prvo mi upada u oci ovaj  Uran vladar 7 i iz nekog mog iskustva takve osobe prvi brak okoncaju razvodom.Kod tebe vidim nadu i to jako brzo,kad u novembru preko ovog  Uran bude tranzitirao  Jupiter vladar tvog 5 polja,vrlo lako mozes uci u brak...

Van mreže damsel*

• Natalna
  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 62
  • damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!
« Odgovor #243 poslato: 31. Avgust 2016. 10:48:23 »
Evo ima nas još koje smo zagazile u 40-te a još uvijek bez prstena na ruci a sve to zahvaljujući 7. kući.  :)
Moja 7. kuća se poprilično preslikala u moj život.
U vezi sam 14godina, vezi koja baš ima Uranovsku i Vodolijsku prirodu...punoj uspona i padova, punoj iznenadnih okršaja kao i punoj strastvenih i ljubavnih trenutaka.
Vladar 7.  Uran koji kvadrira moje  SunceMesec zaslužan je za to.
Ako netko još štogod vidi neka piše...možda se čuje kakav zvuk crkvenih zvona?!? :notangel:

Van mreže mariana/8*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #242 poslato: 31. Avgust 2016. 10:37:32 »
imaces  Venera povratak u narednom solaru pa mozes da vidis tu kako stoje stvari pre svega kakvi su aspekti  Venera, mnogima je ta godina prelomna, a pogotovo sto ce sad biti blizu  Saturn
a negde pocetkom naredne godine i  JupiterSaturn ce aspektovati  Venera
to sto se nisi do sad udala ne znaci da i neces, nije svima tajming isti. jeste napadnut vladar sedme ali imas dobar  MesecVenera, naginjem ka tome da je ovde problem kada(svakako kasnije) a ne da li :)
Hvala ti sto si pogledala i moj novi Solar,mada meni ovaj sto traje je puno vise obecavao,poklapanje osa  :as:/ :desc: mlad mesec u solaru..cvorovi na osi  :as:/ :desc:...ali eto i  Jupiter ulazi u  Vaga pa ce mozda sa  odraditi nesto.Mene ovaj tranzit   Saturn prema  Venera iskreno plasi da nemam neki problem sa sestrom,majkom...?

Van mreže mariana/8*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #241 poslato: 31. Avgust 2016. 10:33:06 »
ti si nešto slično ko Bogorodica ili ćeš zbog gluposti da gubiš muškarce ili ćeš da budeš žrtva da bi ga dobila
Odlicna definicija mene...i zbog gluposti sam ih gubila a i bila zrtva da bi ih dobila....

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 955
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #240 poslato: 31. Avgust 2016. 00:08:38 »
imaces  Venera povratak u narednom solaru pa mozes da vidis tu kako stoje stvari pre svega kakvi su aspekti  Venera, mnogima je ta godina prelomna, a pogotovo sto ce sad biti blizu  Saturn
a negde pocetkom naredne godine i  JupiterSaturn ce aspektovati  Venera
to sto se nisi do sad udala ne znaci da i neces, nije svima tajming isti. jeste napadnut vladar sedme ali imas dobar  MesecVenera, naginjem ka tome da je ovde problem kada(svakako kasnije) a ne da li :)

sladjana*

• Gost
« Odgovor #239 poslato: 30. Avgust 2016. 23:31:50 »
Ja neznam vise kako da prepoznam svoje 7 polje.U novembru punim 40 a nikada nisam bila u braku i nikakvoj zajednici.Cak nisam imala ni neke ozbiljne veze.Da li iz astro iskustva osobe sa ovakvim 7 poljem ostaju same?Ili je pak poslednja nada ovaj  Jupiter sto ulazi u  Vaga,ostatak mog 7 polja i dolazi do  Pluton natalnog,dispozitora svega i svacega...

Spaljen vladar 7 kuce .

Moze se i  :tr:  Saturn tu umesati . Ulazi u 10 polje - promena statusa.

Evge*

• Gost
« Odgovor #238 poslato: 30. Avgust 2016. 21:22:40 »
Ja putujem vec 20 godina konstantno...zbog prirode posla....nema gde nisam bila....

ti si nešto slično ko Bogorodica ili ćeš zbog gluposti da gubiš muškarce ili ćeš da budeš žrtva da bi ga dobila

ruzamala*

• Gost
« Odgovor #237 poslato: 30. Avgust 2016. 21:05:29 »
Ja uopste ne mogu zakljuciti koji su to sigurni pokazatelji odlozene udaje..
Moja koleginica koja je '72 takodje nikad nista od udaje.. ovan asc devica, jedino sto sam shvatila je da vladar 7.kuce  Jupiter pravi :90: sa vladerm 1.kuce  Merkur

Van mreže mariana/8*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #236 poslato: 30. Avgust 2016. 16:46:21 »
Ja putujem vec 20 godina konstantno...zbog prirode posla....nema gde nisam bila....