Autor Tema: Vežbaonica - prepoznati 7 polje  (Pročitano 45053 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže mariana/8

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 9
  • mariana/8 has no influence.
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #234 poslato: 30. Avgust 2016. 13:21:11 »
Ja neznam vise kako da prepoznam svoje 7 polje.U novembru punim 40 a nikada nisam bila u braku i nikakvoj zajednici.Cak nisam imala ni neke ozbiljne veze.Da li iz astro iskustva osobe sa ovakvim 7 poljem ostaju same?Ili je pak poslednja nada ovaj  Jupiter sto ulazi u  Vaga,ostatak mog 7 polja i dolazi do  Pluton natalnog,dispozitora svega i svacega...

Na mreži Grofica

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15713
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #233 poslato: 30. Avgust 2016. 07:51:32 »
mozda za 1 brak je tako kako kazes
kad se drugi put odlucujes-dooobroo razmislis
sta ti to dobro donosi, a sta lose-veruj mi :) Polupani smo ko loncici posle razvoda...

ALI, IPAK ima neke sudbine -veruj mi i to-tako da
znas ono: Covek planira, Bog se smeje!!! :)

ps
vic

Prolazi trgovac pored Mujine kuće i viče:
- Gospoja ,imamo odlične vreće za spavanje!
A Fata će:
- Fala, ne treba! Za jednu sam se već udala!!!

Evge

• Gost
« Odgovor #232 poslato: 29. Avgust 2016. 17:02:10 »
AHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHA osmero djece e pa Grofice ako je ljubav u pitanju ona ne broji djecu a ni zatvor

moj bivši jedan je isto u zatvoru i to tu u kvartu ima jedan mali zatvor čovjek si je doma mal ne a u zatvoru, svaki puta kad ga vidim u zatvorskom dvorištu oču da umrem a preko ceste mu mater ide i misli negdje "uništila si mi sina"

Van mreže mesecarka

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 956
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #231 poslato: 29. Avgust 2016. 14:45:06 »
Grofice, vec to sto ti je vladar sedme u sestoj tj derivatno dvanaestoj moglo bi da ukaze na takvu neku mogucnost, posto mislim ipak da sedmo polje radi za sve brakove. ako gledas devetu kucu vladar mars koji ima aspekt sa vladarem osme(dvanaesta od devete) opet dolazis na takvu neku varijantu.  A ako uzmemo  Pluton kao vladara devete e pa onda bih rekla da samo to sto je u pitanju  Pluton :0: Uran  :180: Saturn govori o jako kompleksnoj osobi gde je nekakav ekstreman zivotni scenario tog tipa apsolutno moguc.

Na mreži Grofica

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #230 poslato: 29. Avgust 2016. 14:27:15 »
Da li sve brakove opisuje 7. polje? Citala sam negde da ako neko ulazi u 2. brak a njegovom partneru je 4.nece gledati 9. kucu nego osu 1/7 jer svom partneru nije 2. bracni partner nego 4.? Moze li tako da se gleda? :)

mislim da te nije briga koji je to njemu brak..
gledas samo svoj natal-i svoje brakove
7 kuca-1 muz
9 drugi, 11 kuca -kao ASC za treceg muza..i td

PS
ONda ispade da je 4 muz -upravo tvoj ASC i njemu-sto mozda i nije losa varijanta?Sta mislite-taj je najslicniji nama?

Na mreži Grofica

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #229 poslato: 29. Avgust 2016. 14:08:01 »
ne znam na kojoj temi da pitam, pa ajde ovde...:)

kako bih gledala-recimo-
da li moj drugi muz (naravno gledajuci samo moj natal)ima predispozicija da je bio u zatvoru?

jel gledam 12 0d moje 9 (kao poc njegovog ASC ...za drugog muza, il opet iz 7 polja, pa 12 kuca)
i onda koja je planeta u toj 12 derivatnoj, pa gde je otisao vladar?

Na mreži Grofica

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #228 poslato: 29. Avgust 2016. 09:17:50 »
zanimljiv text Jovane LG
http://jovanalg-astrology.com/love.html

za pocetnike...

Van mreže ♡ Astro Sage ☆

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 34923
  • ♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #227 poslato: 10. Avgust 2016. 11:42:37 »
     Kao što piše u Obaveštenju, kreni od Blablaonice :welcome:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit search

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (40€) b) natal & godišnji (40€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (40€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (40€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ruzamala

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 27
  • ruzamala might someday be someone...ruzamala might someday be someone...ruzamala might someday be someone...ruzamala might someday be someone...
« Odgovor #226 poslato: 10. Avgust 2016. 09:58:49 »
Gdje da ispisem ovih 20 postova pa da mi malo protumacite natal??😁

Na mreži Grofica

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #225 poslato: 10. Maj 2016. 14:43:13 »
e..da,
kaze da je ta 1 zena dva puta narucivala njegovo ubistvo
(mars u 12, napad sa ledja)