Autor Tema: Vežbaonica - prepoznati 7 polje  (Pročitano 51985 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 160
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #276 poslato: 26. Avgust 2017. 21:44:44 »
:)

Van mreže Desert rose11*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 12
  • Desert rose11 has no influence.
« Odgovor #275 poslato: 25. Avgust 2017. 01:02:42 »
Hvala na odgovoru .☺

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 160
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
« Odgovor #274 poslato: 24. Avgust 2017. 22:28:49 »
Meni je sedma kuca u vodoliji i u njoj je saturn koji je inace u sestoj kuci ... Sta to moze da znaci oko braka , jel lose?

za dsc i saturn mozemo da kazemo da su u konjukciji ali ja licno joj ne bih pridavala znacaj jer je to veliki orbis za njega,
mozes da ga posmatras kao suvladara ali najtezi aspekt po meni a tice se braka je mesec kvadrat uran koji moze da opise
tvoje nezadovoljstvo i teznju ka drugom braku -9p.

ni opozicija izmedju saturna kao suvladara kuce braka i jupitera nije dobra,pa tako ne bih rekla da prvi brak moze da opstane.
narocito sto je jupiter vladar 5 kuce.ljubav,deca,sta god.

Van mreže Desert rose11*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #273 poslato: 24. Avgust 2017. 12:01:42 »
Hocu , hvala vam svima , super ste ! :D

Van mreže tau*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1131
  • tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!
« Odgovor #272 poslato: 24. Avgust 2017. 11:41:18 »
Hvala veliko na odgovoru , divni ste ! :)
Ubaci u svoj profil natalnu koju ti je Grofi napravila, da lakse moze da se vidi natal

Van mreže Desert rose11*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #271 poslato: 24. Avgust 2017. 11:32:27 »
Hvala veliko na odgovoru , divni ste ! :)

Van mreže tau*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1131
  • tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!
« Odgovor #270 poslato: 24. Avgust 2017. 11:25:02 »
Meni je sedma kuca u vodoliji i u njoj je saturn koji je inace u sestoj kuci ... Sta to moze da znaci oko braka , jel lose?
Tebi je Saturn tu blizu pocetka VII, mislim da ce vecina tumaciti kao da je u VII, malo poteskoca,brak u kasnijim godinama, ili brak sa osobom gde postoji neka razlika u godinama, sa vodolijom na DESC moze biti brak sa razvedenom osobom ili neka vrsta slobodnog braka-neko ce me vec ispraviti ako gresim...ali ako se jedna veza zavrsila posle 4.5 godine ne znaci da nema srece u ljubavi i da je smak sveta, samo kraj jedne veye, bice drugih..Saturn ti je sada u tranzitu kroz V-on cisti sve sto ne valja,a sta preyivi njegove testove nekad se i vrati u zivot.

Van mreže Desert rose11*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #269 poslato: 23. Avgust 2017. 21:19:13 »

Van mreže Mad Astrologer*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 203
  • Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Vivere est militare!
« Odgovor #268 poslato: 12. Novembar 2016. 22:57:58 »

Ovo bi trebalo da bude samo 1 brak (iako ovaj Mars ume da donese turbulencije u braku. Vidjala sam često ovu :0: izmedju Venera i Mars da daje ili osobe koje se ama baš nikad ne udaju (ožene) ili pak se udaju (ožene) i to je bukvalno do kraja života (bez obzira na znak u kojem se nadje ta :0: )

Dodano, imaš Sunce :120: Mesec to štiti brak jako, donosi sklad izmedju  SunceMesec

:) :lol: jao bože, šta me snađe
Labor omnia vincit.

Van mreže andjelcici*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 287
  • andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!
« Odgovor #267 poslato: 04. Novembar 2016. 19:45:10 »
verovatno da me ova zurka od planeta u vagi malko zeki pa sam negde romanticna....zeljna...mazna... a  ipak sama najveci deo zivota...kako god verovatno je to neko karmicko nasledje mada koliko sam citala o mom  severnom cvoru negde mi je lekcija vezana za novac i materijalne stvari a njegova za odnoe u porodici... ja sam iz siromatva udajom dosla u blagostanje a on je iz jedne pa da kazem lose porodice tj sa losim odnosima dosao u porodicu zeljnu jubavi... ali o odlazi za novcem... to bi trebalo da se negde vidi... koji bi pokazatelji toga bili?