Autor Tema: Vežbaonica - prepoznati 7 polje  (Pročitano 49820 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Desert rose11*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 12
  • Desert rose11 has no influence.
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #275 poslato: 25. Avgust 2017. 01:02:42 »
Hvala na odgovoru .☺

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 160
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
« Odgovor #274 poslato: 24. Avgust 2017. 22:28:49 »
Meni je sedma kuca u vodoliji i u njoj je saturn koji je inace u sestoj kuci ... Sta to moze da znaci oko braka , jel lose?

za dsc i saturn mozemo da kazemo da su u konjukciji ali ja licno joj ne bih pridavala znacaj jer je to veliki orbis za njega,
mozes da ga posmatras kao suvladara ali najtezi aspekt po meni a tice se braka je mesec kvadrat uran koji moze da opise
tvoje nezadovoljstvo i teznju ka drugom braku -9p.

ni opozicija izmedju saturna kao suvladara kuce braka i jupitera nije dobra,pa tako ne bih rekla da prvi brak moze da opstane.
narocito sto je jupiter vladar 5 kuce.ljubav,deca,sta god.

Van mreže Desert rose11*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #273 poslato: 24. Avgust 2017. 12:01:42 »
Hocu , hvala vam svima , super ste ! :D

Na mreži tau*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1108
  • tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!
« Odgovor #272 poslato: 24. Avgust 2017. 11:41:18 »
Hvala veliko na odgovoru , divni ste ! :)
Ubaci u svoj profil natalnu koju ti je Grofi napravila, da lakse moze da se vidi natal

Van mreže Desert rose11*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #271 poslato: 24. Avgust 2017. 11:32:27 »
Hvala veliko na odgovoru , divni ste ! :)

Na mreži tau*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1108
  • tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!
« Odgovor #270 poslato: 24. Avgust 2017. 11:25:02 »
Meni je sedma kuca u vodoliji i u njoj je saturn koji je inace u sestoj kuci ... Sta to moze da znaci oko braka , jel lose?
Tebi je Saturn tu blizu pocetka VII, mislim da ce vecina tumaciti kao da je u VII, malo poteskoca,brak u kasnijim godinama, ili brak sa osobom gde postoji neka razlika u godinama, sa vodolijom na DESC moze biti brak sa razvedenom osobom ili neka vrsta slobodnog braka-neko ce me vec ispraviti ako gresim...ali ako se jedna veza zavrsila posle 4.5 godine ne znaci da nema srece u ljubavi i da je smak sveta, samo kraj jedne veye, bice drugih..Saturn ti je sada u tranzitu kroz V-on cisti sve sto ne valja,a sta preyivi njegove testove nekad se i vrati u zivot.

Van mreže Desert rose11*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #269 poslato: 23. Avgust 2017. 21:19:13 »

Van mreže Mad Astrologer*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 203
  • Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Vivere est militare!
« Odgovor #268 poslato: 12. Novembar 2016. 22:57:58 »

Ovo bi trebalo da bude samo 1 brak (iako ovaj Mars ume da donese turbulencije u braku. Vidjala sam često ovu :0: izmedju Venera i Mars da daje ili osobe koje se ama baš nikad ne udaju (ožene) ili pak se udaju (ožene) i to je bukvalno do kraja života (bez obzira na znak u kojem se nadje ta :0: )

Dodano, imaš Sunce :120: Mesec to štiti brak jako, donosi sklad izmedju  SunceMesec

:) :lol: jao bože, šta me snađe
Labor omnia vincit.

Van mreže andjelcici*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 287
  • andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!andjelcici is awe-inspiring!
« Odgovor #267 poslato: 04. Novembar 2016. 19:45:10 »
verovatno da me ova zurka od planeta u vagi malko zeki pa sam negde romanticna....zeljna...mazna... a  ipak sama najveci deo zivota...kako god verovatno je to neko karmicko nasledje mada koliko sam citala o mom  severnom cvoru negde mi je lekcija vezana za novac i materijalne stvari a njegova za odnoe u porodici... ja sam iz siromatva udajom dosla u blagostanje a on je iz jedne pa da kazem lose porodice tj sa losim odnosima dosao u porodicu zeljnu jubavi... ali o odlazi za novcem... to bi trebalo da se negde vidi... koji bi pokazatelji toga bili?

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35563
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #266 poslato: 04. Novembar 2016. 19:29:53 »
     Pa taj Saturn bi možda ukazao na tu opciju da ste u braku, ali ste daleko jedno od drugog :hum: Saturn je granica, blokator, :90: je nešto što jednostavno mora da se desi. Vas 2 ste silom prilika razdvojeni.
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)