Autor Tema: Vežbaonica - prepoznati 7 polje  (Pročitano 74022 puta)

0 Članovi i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Pradadevojka*

  • Prijatelj Foruma
  • * Podstanar na Forumu *
  • *****
  • Poruke: 1248
  • Reputaciona snaga: 2116
  • Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #152 poslato: 30. Jun 2022. 15:15:18 »
Pa ne znam koliko se vazi Venera trigon Saturn ona je ovde na 0 ° Blizanca ali Saturnova energija je velika sigurno se vazi i moze biti kasnije taj brak.   A njen vladar jeste u sedistu al ne u svojoj sekti on vlada danju Blizancima nocu Devicom..  ili sam omasila Sunce ti iznad horizonta jer si dnevno rodjenje ili nocno ? Mogu reci da ces dosta voleti svog partnera ili imati iskrena osecanja al nekako tajna . Verovatno ces ga izabrati pomalo i zbog novca  jer ova Venera je devojka u nevolji pa trazi musko da je spasi . Partner bi bio mozda inteligentan ali mozda ne puno otvoren kao osoba ali mozda bude pricljiv. E sad kad je bila dobra Venera u 8 u to nefukncionalno polje hm 🧐 ovde Venera vlada 7 i 12 moze dati peripetije .  A i mng se trosi  na zadovoljstvo iz   8 ka 12 .
 Uglavnom ova Venera je odlicna za ezotriju mozda zaista ga osetis i prepoznss bss sama .

Van mreže uvekpozitivna*

  • * Ovaj bre stalno tu *
  • *****
  • Poruke: 1550
  • Reputaciona snaga: 2788
  • uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #151 poslato: 30. Jun 2022. 14:56:33 »
Sedma u Biku Vl Venera u 8  u Blizanciima dispozitor Merkur u 8 u Blizancima , sve mogu da izbunarim koliko toliko ali 8polje i neptuna tesko , Sta mislis o ovome Prado?

Mislim da moze Prado obe su Muske planete jedna do druge tacno mesanje trece osobe, e sad kakav ce biti drugi brak ne znam kako se gleda valjda 9 polje.

Malina jel tvoji vole da sede na dve stolice , tako deluje iz karte...

Van mreže Pradadevojka*

  • Prijatelj Foruma
  • * Podstanar na Forumu *
  • *****
  • Poruke: 1248
  • Reputaciona snaga: 2116
  • Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #150 poslato: 30. Jun 2022. 13:59:49 »
Gledajuci  natale nekih zena a ciji su vladari braka Sunce konjukcija Mars , jednoj je bilo na uglu na Ascedentu u Biku  opozicija Neptun u Skorpiji .A druga u 9 polju u Strelcu kvadrat Venera i brak je puko. Prva je spasila brak ali vidja se tajno sa ljubavnikom a druga totalno zeli drugi brak. Da li je moguce da takva konjukcija moze dati i muza i ljubavnika a i drugi brak?

Van mreže malina36*

  • Geomant
  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 396
  • Reputaciona snaga: 440
  • malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #149 poslato: 10. Februar 2020. 12:57:30 »

Evo moj natal, pa ako bi neko mogao da pogleda 7 polje.. ja sam baš subjektivna i kada analiziram, uvijek mi se uklapa aktuelni  :histerija:
Vladar 7K mi je otišao u 9K. Jedan bivši je bio stranac, bili smo 5 godina u vezi. Predzadnji sa kojim sam završila još prije godinu dana, naš, ali dugo godina radi vani. Isto 5 godina. On se baš u potpunosti uklapao u opis Marsa. Imam vladara Marsa i Sunca u opoziciji na Uran, što daje razvedenu osobu. Gledam za ovu dvojicu, pošto su to bile duge veze, ostalo ne računam, vezice. Nisu razvedeni. Ovaj predzadnji je živio sa jednom, ali nisu bili u braku.
E sad ovaj, jeste friško razveden i ja njega odmah gledam kao potencijalnog muža 😁. Imaće vezu sa inostranstvom, jer i on ubrzo ide da radi. Doduše ovdje ima dobar posao, pa bi trebao samo jednom otići na par mjeseci.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #148 poslato: 20. Maj 2019. 21:56:42 »
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže lajka*

  • * Svraća na kafu *
  • ***
  • Poruke: 183
  • Reputaciona snaga: 802
  • lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #147 poslato: 19. Mart 2018. 11:15:35 »
hvala lajka  :222s: tebi su Mars a i DC u Blizancima? jesi imala nekog Blizanca dosada? gde ti je Jupiter vladar horoskopa, u desetoj kući? imaš kvadrat So i Mo.
Da,  Mars u 7. kuci u  Blizanci  - suprug je mladji od mene i policajac - kratko i jasno :). Takodje je inteligentan. Mars u 7. donosi i svadje u braku.  Sunce :90: Mesec je neslaganje ali vl. 5. u 7. i vl. 7. u 5. , kao i  Venera u 7. - ljubav bez obzira na sve. Moj vl.  Jupiter u 10. donosi sasvim nesto drugo ali ako se poveze sa 7. kucom onda pravi  :120: Mars a to je dobro. Blizanca nisam imala ali mislim da znak na vrhu 7. kuce vise opisuje odnos u braku i ono sto trazimo od partnera. Takodje, moj brak nije ozvanicen ali o tome vec govori  Venera :90: Uran. Imala sam cetvorogodisnje "partnerstvo", da tako kazem, sa jednom Devicom a vl. Device je  Merkur kao i kod Blizanaca. Mozda trazim merkurovski tip muskarca ali to ne znaci da ce biti u znaku na vrhu 7. I da, moj sadasnji "partner" je Rak :) a to mi je drugi znak u 7. :)

Van mreže Bebe*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 143
  • Reputaciona snaga: 60
  • Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!
  • Pol: Žena
  • Free bird
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #146 poslato: 19. Mart 2018. 10:07:22 »
hvala lajka  :222s: tebi su Mars a i DC u Blizancima? jesi imala nekog Blizanca dosada? gde ti je Jupiter vladar horoskopa, u desetoj kući? imaš kvadrat So i Mo.

Van mreže lajka*

  • * Svraća na kafu *
  • ***
  • Poruke: 183
  • Reputaciona snaga: 802
  • lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #145 poslato: 19. Mart 2018. 10:03:14 »
mene samo jedno zanima dal mi je Saturn u sedmom ili osmom polju? pošto piše da ako je pri kraju sedmog onda se to račun kao da je u osmom zapravo?
Saturn ima uticaja i na 7. i na 8. polje a ovo ti govorim iz iskustva jer je moj  Mesec na kraju 2. polja a osecam njegov uticaj i u 2. i u 3.

Van mreže Bebe*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 143
  • Reputaciona snaga: 60
  • Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!
  • Pol: Žena
  • Free bird
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #144 poslato: 18. Mart 2018. 22:13:53 »
mene samo jedno zanima dal mi je Saturn u sedmom ili osmom polju? pošto piše da ako je pri kraju sedmog onda se to račun kao da je u osmom zapravo?

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #143 poslato: 14. Decembar 2017. 08:44:10 »
     Najbolje je početi od nekog poznatog, pa se zato obično i kreće od sopstvenog :nat: :aha:
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."