Autor Tema: Vežbaonica - prepoznati 7 polje  (Pročitano 50983 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3122
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Kill all my demons and my angels might die too...
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #6 poslato: 19. Novembar 2013. 13:58:49 »
Nije menjao puno poslova tj od 1985 godine do sada je promenio dve firme. Tako da ne verujem da se tu ispoljila ta Vodolija. Mozda mozemo da vezemo vidoliju kao vladara njegovog asc za malo drugaciji izgled, kao muskarac je bio izuzetno mrsav do neke 40te godine ( vladar asc Saturn) :)
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

Van mreže Strijelac*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 452
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
« Odgovor #5 poslato: 19. Novembar 2013. 13:43:38 »
je li moguće da često mijenja poslove ili da se bavi nečim originalnim? A vanbračna zajednica radi ove vodolije, mora se nekako iskazati ...

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
« Odgovor #4 poslato: 19. Novembar 2013. 13:18:21 »
Opusteno svi ucimo :)

Nije razveden , ima visu skolu i neko je koga ljudi dosta cene i okruzen je velikim brojem ljudi , ali je mali broj onih koje smatra pravim prijateljima :)

Van mreže Strijelac*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 452
  • Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!Strijelac is awe-inspiring!
« Odgovor #3 poslato: 19. Novembar 2013. 13:14:43 »
Je li moguće da je razveden zbog ove vodolije u sedmoj? Akademsko obrazovanje? Jedinstvena ličnost, bez puno prijatelja ...

Ja sam totalni pčetnik, nemojte mi se smijati :D

Van mreže Lorelei*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #2 poslato: 19. Novembar 2013. 09:47:27 »
Evo ja bih postavila prvi primer za vezbu , kako biste opisali muza ove osobe ? :)

http://www.dodaj.rs/?k/fI/2WvzqZXS/osoba-xxx.gif

Van mreže uranija*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13400
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #1 poslato: 19. Novembar 2013. 07:38:25 »
OVDE MOZEMO DA OSTAVLJAMO NATALE ZA PRIMER 7.OG POLJA LJUDI KOJE POZNAJEMO,UZ IGRU,JEDAN CLAN POSTAVI NATAL PA GA ZAJEDNO ANALIZIRAMO,SAMO 7.O POLJE I POVEZANA POLJA EVENTUALNO 5.O I 10.O,DERIVACIJE TJ SISTEM IZVEDENIH POLJA ZA PARTNERA