Autor Tema: Vežbaonica - prepoznati 7 polje  (Pročitano 74001 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže venerica1*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 267
  • Reputaciona snaga: 26
  • venerica1 is working their way up.venerica1 is working their way up.venerica1 is working their way up.
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #22 poslato: 21. Novembar 2013. 01:08:20 »
Prvo Mars u kući nema veze sa selidbama, ima Uran koji je u sekstilu aplikacijskom s vladarem kuće.  Lav kao ni Uran u 12 ne moze imati veze sa tajnovitoscu, a simboliku "hotela" ćeš naći u seriji 12. Mozda je i vladar derivatne 2 i 3 (nepokretne i pokretna imovina) s vladarem u 4.
Momiradj je Asc.Devica, gledali smo Neptun i Jupiter.


Pa ja sam bas ispred hotela upoznala decka za kog sam sad zainteresovana. A vladar 7 mi je u 12. :D
Mozda nije tema ali kojom kucom i planetom bi bila fontana opisana?

Van mreže jadrankar*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2619
  • Reputaciona snaga: 2805
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #21 poslato: 21. Novembar 2013. 00:23:36 »
Evo jos jednog natala za vezbanje . Kako bi opisali muza ove osobe

:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže Lorelei*

  • Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 484
  • Reputaciona snaga: 3117
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Kill all my demons and my angels might die too...
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #20 poslato: 20. Novembar 2013. 14:50:36 »
Ja sam sinoc svuda guglovala simboliku hotela i najvise vezivanja je bio za znak Devica i 6 polje (u smislu sluzenja i rada u hotelu) , e sada tu se jeste spominjao i Bik kao znak koji uziva ali nekako mi se vise vezuje Bik za gosta hotela (ne znam , vuce mi na to jer je on taj koji uziva te usluge ). E sada 5 polje bih ukljucila da je jedno od njih uzivalo usluge tog hotela ali oboje su radili tu pa sam ga iskljucila odmah .

Htela sam Kocka ja da ostavim da se tumaci kao da je clan neki u pitanju , ali sam napisala sta je jer opet meni je simbolika dosta slaba pa ne bih mogla da pomognem mnogo sem da dam tacan opis :)

Brak jeste prilicno skladan , iako su potpuno razliciti kao licnosti imaju neki svoj uskladjen ritam i super plivaju u njemu :)

Ako zelite imam jos  natala koja bih mogla da postavim , ali bi bili mislim malo komplikovaniji ili ako neko zeli moze da postavi neke svoje koje poseduje :)
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

Van mreže Anoid*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 587
  • Reputaciona snaga: 2892
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #19 poslato: 20. Novembar 2013. 13:58:32 »
Pa nije hotel uvek stvar luksuza, nekad je i stvar nuzde. Osim toga, nisu svi hoteli luksuzni.
Pod 6. polje spadaju svi ljudi koji rade za nas, bio to konobar, sobarica ili majstor za ves masinu. Tako da u tom smislu vezujem hotel za 6. p.
:)

Van mreže uranija*

  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #18 poslato: 20. Novembar 2013. 12:46:11 »
Sve vreme razmisljam kojom planetom i kucom moze biti opisan hotel. Hotel nije ustanova zatvorenog tipa pa da ga stavimo pod 12.p, ali jeste mesto gde se spava, pa time spada pod 12.. Radi se o ugostiteljstvu pa mi to mirise na 6p i Devicu. Sa 5.p nidje veze. Ne znam, nisam pametna.  =(

hotel,stvar od luksuza i nidje veze,ehej?pa lav je luksuz :) sjaj,,5.o polje...tamo idemo da se oddmorimo i da slavimo,kako kad,u hotel svasta spada ne samo prespavanje...

Van mreže Kocka je bačena*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 603
  • Reputaciona snaga: 6508
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #17 poslato: 20. Novembar 2013. 12:23:32 »
Mislim da bi hotel kao vid ugostiteljstva pre pao u simboliku bika...Trgovina bi mi pre bila pod dejstvom Merkura i VI polja...Nekako me hotel asocira na hranu i pice,uzitak,udoban smestaj,sto je sve simbolika bika...Njoj je bik na vrhu X polja,a Venera u vagi u sedistu...mada,iskreno da nisi napisala da su se upoznali u hotelu,pre bih pomislila sa ovako naglasenom vagom i Ur skoro na ASC da je neka umetnica...
Sto se tice putovanja,njoj je vrlo naglaseno III polje,a njegovo IX,takodje vladar IX je Mars u blizancima U X polju...njena IX je njegova III,a Mars u zeninom horskopu predstavlja muskarca,pa je taj muskarac u X polju(posao) jos u blizancima,a Merkur kao dispozitor u njenom III polju (njegovo IX)-znaci putovanja zarad posla...
Sto se tice braka,mislim da je ovo skladan brak,jer Saturn kao vladar DESC gradi 60°nat Sunce i vodi ga u znak egzaltacije...takodje i Uran kao drugi vladar je 60°Sunce...

Samo mislim da je trebalo jos da nas pustis da se mucimo,jer posle bitke svi generali su pametni! :0 6:
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...


Van mreže Anoid*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 587
  • Reputaciona snaga: 2892
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #16 poslato: 19. Novembar 2013. 17:17:20 »
Sve vreme razmisljam kojom planetom i kucom moze biti opisan hotel. Hotel nije ustanova zatvorenog tipa pa da ga stavimo pod 12.p, ali jeste mesto gde se spava, pa time spada pod 12.. Radi se o ugostiteljstvu pa mi to mirise na 6p i Devicu. Sa 5.p nidje veze. Ne znam, nisam pametna.  =(
:)

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #15 poslato: 19. Novembar 2013. 17:02:35 »
Napisacu kako su se upoznali pa onda da vidimo da li moze da se nadje , za vreme rodjenja pa s'tim da joj je to vreme upisano onda moramo da uzmemo isto :)

Dakle rodjeni su u istoj drzavi SFRJ ali u razlicitim gradovima. Upoznali su se preko posla u trecem gradu, ona je bila spremacica u hotelu u kome je on boravio jer je bio agencijski predstavnik. Veza nije bila tajna (ako gledamo Uran u 12 kuci) i niko od njih nije imao brakove pre toga . Dve godine su bili zajedno i onda su se vencali. Ja sam ovaj Mars u njegovoj 4 kuci tumacila kao ceste selidbe (beograd,loznica, zagubica, dortmund pa posle se definitivno vratio u beograd). Izgleda visok i mrsav (do 30te nije prelazio 57 kg ).  I potpuno su razlicite osobe. On je osoba koja sto poslom sto uzitka radi dosta cesto putuje (naglasena njena 3 kuca njegova 9 ). I potpuno su razlicite osobe karakterno- on je dosta aktivan , sav je u poslu i bez istog ne moze i obozava da putuje ona je kucna biljka , voli miran zivot bez mnogo akcije :)
I
S'tim da je kod oboje ukljucen posao , ocekivala sam da kod oboje bude naglasena 10 kuca i dok se u njegovom natalu jasno vidi to upoznavanje preko posla ovde ne vidim (opet meni je simbolika slaba , zato sam i postavila natal ) :)

Sada ako neko moze da kaze kako se vidi to super :)

 I stavila sam kartu po MA , jer me zanima i tradicionalno i moderno tumacenje .
Prvo Mars u kući nema veze sa selidbama, ima Uran koji je u sekstilu aplikacijskom s vladarem kuće.  Lav kao ni Uran u 12 ne moze imati veze sa tajnovitoscu, a simboliku "hotela" ćeš naći u seriji 12. Mozda je i vladar derivatne 2 i 3 (nepokretne i pokretna imovina) s vladarem u 4.
Momiradj je Asc.Devica, gledali smo Neptun i Jupiter.

Van mreže Anoid*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 587
  • Reputaciona snaga: 2892
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #14 poslato: 19. Novembar 2013. 15:40:39 »
Pa jeste kao prirodno peto polje.

Simbolika Strelca i SA bi bila npr. autoput, duža putovanja, crkva...

Evo nam i primer SA u 5p, mislim da momira beše imala istu poziciju.
:)

Van mreže Lorelei*

  • Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 484
  • Reputaciona snaga: 3117
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Kill all my demons and my angels might die too...
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #13 poslato: 19. Novembar 2013. 15:39:25 »
Napisacu kako su se upoznali pa onda da vidimo da li moze da se nadje , za vreme rodjenja pa s'tim da joj je to vreme upisano onda moramo da uzmemo isto :)

Dakle rodjeni su u istoj drzavi SFRJ ali u razlicitim gradovima. Upoznali su se preko posla u trecem gradu, ona je bila spremacica u hotelu u kome je on boravio jer je bio agencijski predstavnik. Veza nije bila tajna (ako gledamo Uran u 12 kuci) i niko od njih nije imao brakove pre toga . Dve godine su bili zajedno i onda su se vencali. Ja sam ovaj Mars u njegovoj 4 kuci tumacila kao ceste selidbe (beograd,loznica, zagubica, dortmund pa posle se definitivno vratio u beograd). Izgleda visok i mrsav (do 30te nije prelazio 57 kg ).  I potpuno su razlicite osobe. On je osoba koja sto poslom sto uzitka radi dosta cesto putuje (naglasena njena 3 kuca njegova 9 ). I potpuno su razlicite osobe karakterno- on je dosta aktivan , sav je u poslu i bez istog ne moze i obozava da putuje ona je kucna biljka , voli miran zivot bez mnogo akcije :)

S'tim da je kod oboje ukljucen posao , ocekivala sam da kod oboje bude naglasena 10 kuca i dok se u njegovom natalu jasno vidi to upoznavanje preko posla ovde ne vidim (opet meni je simbolika slaba , zato sam i postavila natal ) :)

Sada ako neko moze da kaze kako se vidi to super :)

 I stavila sam kartu po MA , jer me zanima i tradicionalno i moderno tumacenje .
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates