Autor Tema: Vežbaonica - prepoznati 7 polje  (Pročitano 50190 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ochajna domacica*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 325
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #25 poslato: 21. Novembar 2013. 01:23:57 »
Pa nije hotel uvek stvar luksuza, nekad je i stvar nuzde. Osim toga, nisu svi hoteli luksuzni.
Pod 6. polje spadaju svi ljudi koji rade za nas, bio to konobar, sobarica ili majstor za ves masinu. Tako da u tom smislu vezujem hotel za 6. p.
Imamo i Portira koji vezujemo za iste ustanove, pa nije u simbolici 6, već  MerkurBlizanci -asocira na III.
A hotel i motel i dalje stoje u knjigama simbolike u 12.

Ocajna domacica pa potpuno se uklapamo, njemu je sedma u ribama, vladalac  Neptun, upoznali smo se ispred hotela koji ima veliku fontanu ispred. A ako gledam  Jupiter kao vladaoca  Ribe, on pravi aspekt prema  Mesec koji je u 12-oj.
A padaju li vladari njegovog na neke tvoje planete?

Van mreže venerica1*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 33
  • venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.
  • Pol: Žena
« Odgovor #24 poslato: 21. Novembar 2013. 01:22:52 »
Ocajna domacica pa potpuno se uklapamo, njemu je sedma u ribama, vladalac  Neptun, upoznali smo se ispred hotela koji ima veliku fontanu ispred. A ako gledam  Jupiter kao vladaoca  Ribe, on pravi aspekt prema  Mesec koji je u 12-oj.

Van mreže ochajna domacica*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 325
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
« Odgovor #23 poslato: 21. Novembar 2013. 01:18:56 »
kojom kucom i planetom bi bila fontana opisana?
verovatno  Neptun  Venera

REcepcija(hotela) je  Merkur

Van mreže venerica1*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 33
  • venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.
« Odgovor #22 poslato: 21. Novembar 2013. 01:08:20 »
Prvo Mars u kući nema veze sa selidbama, ima Uran koji je u sekstilu aplikacijskom s vladarem kuće.  Lav kao ni Uran u 12 ne moze imati veze sa tajnovitoscu, a simboliku "hotela" ćeš naći u seriji 12. Mozda je i vladar derivatne 2 i 3 (nepokretne i pokretna imovina) s vladarem u 4.
Momiradj je Asc.Devica, gledali smo Neptun i Jupiter.

Pa ja sam bas ispred hotela upoznala decka za kog sam sad zainteresovana. A vladar 7 mi je u 12. :D
Mozda nije tema ali kojom kucom i planetom bi bila fontana opisana?

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2821
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #21 poslato: 21. Novembar 2013. 00:23:36 »
Evo jos jednog natala za vezbanje . Kako bi opisali muza ove osobe

:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3122
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Kill all my demons and my angels might die too...
« Odgovor #20 poslato: 20. Novembar 2013. 14:50:36 »
Ja sam sinoc svuda guglovala simboliku hotela i najvise vezivanja je bio za znak Devica i 6 polje (u smislu sluzenja i rada u hotelu) , e sada tu se jeste spominjao i Bik kao znak koji uziva ali nekako mi se vise vezuje Bik za gosta hotela (ne znam , vuce mi na to jer je on taj koji uziva te usluge ). E sada 5 polje bih ukljucila da je jedno od njih uzivalo usluge tog hotela ali oboje su radili tu pa sam ga iskljucila odmah .

Htela sam Kocka ja da ostavim da se tumaci kao da je clan neki u pitanju , ali sam napisala sta je jer opet meni je simbolika dosta slaba pa ne bih mogla da pomognem mnogo sem da dam tacan opis :)

Brak jeste prilicno skladan , iako su potpuno razliciti kao licnosti imaju neki svoj uskladjen ritam i super plivaju u njemu :)

Ako zelite imam jos  natala koja bih mogla da postavim , ali bi bili mislim malo komplikovaniji ili ako neko zeli moze da postavi neke svoje koje poseduje :)
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #19 poslato: 20. Novembar 2013. 13:58:32 »
Pa nije hotel uvek stvar luksuza, nekad je i stvar nuzde. Osim toga, nisu svi hoteli luksuzni.
Pod 6. polje spadaju svi ljudi koji rade za nas, bio to konobar, sobarica ili majstor za ves masinu. Tako da u tom smislu vezujem hotel za 6. p.
:)

Na mreži uranija*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13399
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #18 poslato: 20. Novembar 2013. 12:46:11 »
Sve vreme razmisljam kojom planetom i kucom moze biti opisan hotel. Hotel nije ustanova zatvorenog tipa pa da ga stavimo pod 12.p, ali jeste mesto gde se spava, pa time spada pod 12.. Radi se o ugostiteljstvu pa mi to mirise na 6p i Devicu. Sa 5.p nidje veze. Ne znam, nisam pametna.  =(

hotel,stvar od luksuza i nidje veze,ehej?pa lav je luksuz :) sjaj,,5.o polje...tamo idemo da se oddmorimo i da slavimo,kako kad,u hotel svasta spada ne samo prespavanje...

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #17 poslato: 20. Novembar 2013. 12:23:32 »
Mislim da bi hotel kao vid ugostiteljstva pre pao u simboliku bika...Trgovina bi mi pre bila pod dejstvom Merkura i VI polja...Nekako me hotel asocira na hranu i pice,uzitak,udoban smestaj,sto je sve simbolika bika...Njoj je bik na vrhu X polja,a Venera u vagi u sedistu...mada,iskreno da nisi napisala da su se upoznali u hotelu,pre bih pomislila sa ovako naglasenom vagom i Ur skoro na ASC da je neka umetnica...
Sto se tice putovanja,njoj je vrlo naglaseno III polje,a njegovo IX,takodje vladar IX je Mars u blizancima U X polju...njena IX je njegova III,a Mars u zeninom horskopu predstavlja muskarca,pa je taj muskarac u X polju(posao) jos u blizancima,a Merkur kao dispozitor u njenom III polju (njegovo IX)-znaci putovanja zarad posla...
Sto se tice braka,mislim da je ovo skladan brak,jer Saturn kao vladar DESC gradi 60°nat Sunce i vodi ga u znak egzaltacije...takodje i Uran kao drugi vladar je 60°Sunce...

Samo mislim da je trebalo jos da nas pustis da se mucimo,jer posle bitke svi generali su pametni! :0 6:
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #16 poslato: 19. Novembar 2013. 17:17:20 »
Sve vreme razmisljam kojom planetom i kucom moze biti opisan hotel. Hotel nije ustanova zatvorenog tipa pa da ga stavimo pod 12.p, ali jeste mesto gde se spava, pa time spada pod 12.. Radi se o ugostiteljstvu pa mi to mirise na 6p i Devicu. Sa 5.p nidje veze. Ne znam, nisam pametna.  =(
:)