Autor Tema: Vežbaonica - prepoznati 7 polje  (Pročitano 74005 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Kocka je bačena*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 603
  • Reputaciona snaga: 6508
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #32 poslato: 21. Novembar 2013. 16:02:35 »
Evo jos jednog natala za vezbanje . Kako bi opisali muza ove osobe



Evo i ja bih da probam...meni pada na pamet da mu je neko u porodici bio vojno lice (verovatno otac),jer je na vrhu njegovog IV polja ovan,a Mars gradi 0°ASC...slozila bih se vec sa nekim ko je napisao da mu je zdravlje ugrožno,jer mu je Saturn kao vladar XII i ASC i dispozitor Meseca (vladar VI) u silnim kvadratima,a i dispozicijom ga Merkur vodi u izgon...Po zanimanju mi pada na pamet da je neki ekonomista,bankar,revizor ili tako nesto slicno,jer mu je vladar X Venera 0°vladar VIII -sunce,uopste naglasena VIII kuca,pa me to tera na razmisljanje da se bavi tako nekim poslom... 
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...


Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #31 poslato: 21. Novembar 2013. 15:58:59 »
Slažem se sa Anoid. Bilo kakav hotel, motel, spa centar treba da bude šesto polje. Nema nikakve logike da takva ustanova gde se pruža usluga odmora, skloništa itd bude vezano za dvanaesto polje :hum: Zna se šta je simbolika tog polja (i čak ako ne tumačimo po TA)

Bilo koja uslužna delatnost je simbolika šestog polja. Simbolika portira je - čuvanje, biti pri ruci, pa i zaštititi nekoga od nečega. Pored Rak i Devica za to se vezuje i Saturn. Jupiter donosi sreću i expanziju i ne ume da služi nikoga, niti to želi.

Tipologija hotela se vezuje za Mesec (mesto boravka) i Venera (zadovoljstvo, potreba, novac, luksuz)

To što piše u knjigama za hotel i dvanaesto polje... i na tarabi svašta piše pa ne bude istina...
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže Anoid*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 587
  • Reputaciona snaga: 2892
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #30 poslato: 21. Novembar 2013. 14:31:19 »
Nas ovde ne zanima portir, skoro svaka ustanova ima portira, a neke od tih ustanova će biti u 12, neke u 6, neke u 9. polju. Ne možemo ni da očekujemo da vladar 7p opiše baš sve. Ovde fale podaci, možda bi pomogao almuten 7. kuće ili Tačka Braka.
:)

Van mreže uranija*

  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #29 poslato: 21. Novembar 2013. 13:15:31 »
Pa nije hotel uvek stvar luksuza, nekad je i stvar nuzde. Osim toga, nisu svi hoteli luksuzni.
Pod 6. polje spadaju svi ljudi koji rade za nas, bio to konobar, sobarica ili majstor za ves masinu. Tako da u tom smislu vezujem hotel za 6. p.

da sluzba i podredjenost je uvek nekako stvar 6.e,tu nema dileme oki :) ja kad mislim hotel u glavi mi siri spektar stvari(jupiter ) znaci slozili smo se jupitera mora biti ...

Van mreže venerica1*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 267
  • Reputaciona snaga: 26
  • venerica1 is working their way up.venerica1 is working their way up.venerica1 is working their way up.
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #28 poslato: 21. Novembar 2013. 12:09:25 »
Imamo i Portira koji vezujemo za iste ustanove, pa nije u simbolici 6, već  MerkurBlizanci -asocira na III.
A hotel i motel i dalje stoje u knjigama simbolike u 12.
A padaju li vladari njegovog na neke tvoje planete?

Njegov  Neptun pada na moju  VeneraUran.   Venera mi vlada 12-om,  Uran devetom. Moj  :desc: sa  Venera Uran SaturnNeptun padaju na njegov  :ic: .

Van mreže uranija*

  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #27 poslato: 21. Novembar 2013. 11:22:18 »
pa naravno,svaki deo hotela,zanimanje ima simboliku :)

Van mreže Lorelei*

  • Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 484
  • Reputaciona snaga: 3117
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Kill all my demons and my angels might die too...
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #26 poslato: 21. Novembar 2013. 09:53:50 »
Evo jos jednog natala za vezbanje . Kako bi opisali muza ove osobe



Ja cu da pokusam ali  cu verovatno sve da omasim :D

Rekla bih da su se upoznali an nekom javnom mestu vida klub/kafic i to preko prijatelja. Mozda zbog vladara njegove 6 kuce u njegovoj 12 kuci u Jarcu malo mu je zdravlje losije, ali opet kako ima Mars u 1 mozda se bavi sportom ?
I da li je imao dete pre te veze?
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #25 poslato: 21. Novembar 2013. 01:23:57 »
Pa nije hotel uvek stvar luksuza, nekad je i stvar nuzde. Osim toga, nisu svi hoteli luksuzni.
Pod 6. polje spadaju svi ljudi koji rade za nas, bio to konobar, sobarica ili majstor za ves masinu. Tako da u tom smislu vezujem hotel za 6. p.
Imamo i Portira koji vezujemo za iste ustanove, pa nije u simbolici 6, već  MerkurBlizanci -asocira na III.
A hotel i motel i dalje stoje u knjigama simbolike u 12.

Ocajna domacica pa potpuno se uklapamo, njemu je sedma u ribama, vladalac  Neptun, upoznali smo se ispred hotela koji ima veliku fontanu ispred. A ako gledam  Jupiter kao vladaoca  Ribe, on pravi aspekt prema  Mesec koji je u 12-oj.
A padaju li vladari njegovog na neke tvoje planete?

Van mreže venerica1*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 267
  • Reputaciona snaga: 26
  • venerica1 is working their way up.venerica1 is working their way up.venerica1 is working their way up.
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #24 poslato: 21. Novembar 2013. 01:22:52 »
Ocajna domacica pa potpuno se uklapamo, njemu je sedma u ribama, vladalac  Neptun, upoznali smo se ispred hotela koji ima veliku fontanu ispred. A ako gledam  Jupiter kao vladaoca  Ribe, on pravi aspekt prema  Mesec koji je u 12-oj.

Van mreže ochajna domacica*

  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 364
  • Reputaciona snaga: 323
  • ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!ochajna domacica is awe-inspiring!
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #23 poslato: 21. Novembar 2013. 01:18:56 »
kojom kucom i planetom bi bila fontana opisana?
verovatno  Neptun  Venera

REcepcija(hotela) je  Merkur