Autor Tema: Vežbaonica - prepoznati 7 polje  (Pročitano 49542 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1228
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vežbaonica - prepoznati 7 polje
« Odgovor #35 poslato: 21. Novembar 2013. 19:17:41 »
MA u 7. kući, kad ga otvorim u horarcima a imam i jedan natal sa tim položajem: prevara, partner ima nekog drugog. Skoro pa nepogrešivo. Samom natusu da određenu dozu paranoje i "svi su protiv mene"razmišljanja.
Imam Ma u 7p i biku,sad,za parnera ne mogu da kažem da li će biti prevare...Što se mene tiče,nikada ali baš nikada nisam razmišljala da su svi protiv mene i slično,naprotiv.
Iz iskustva,Ma u 7p donosi energičnog partnera,uniformu,naravno u zavisnosti od znaka i polja iz kojeg dolazi :)
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #34 poslato: 21. Novembar 2013. 18:06:59 »
MA u 7. kući, kad ga otvorim u horarcima a imam i jedan natal sa tim položajem: prevara, partner ima nekog drugog. Skoro pa nepogrešivo. Samom natusu da određenu dozu paranoje i "svi su protiv mene"razmišljanja.

I ja mislim da je u ovom braku postojala mogucnost prevare...Generalno ne bas skladan brak,jer pored Marsa u VII polju,vladari ASC i DESC Sa90°Sunce....
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #33 poslato: 21. Novembar 2013. 17:43:43 »
:)

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #32 poslato: 21. Novembar 2013. 16:02:35 »
Evo jos jednog natala za vezbanje . Kako bi opisali muza ove osobe

Evo i ja bih da probam...meni pada na pamet da mu je neko u porodici bio vojno lice (verovatno otac),jer je na vrhu njegovog IV polja ovan,a Mars gradi 0°ASC...slozila bih se vec sa nekim ko je napisao da mu je zdravlje ugrožno,jer mu je Saturn kao vladar XII i ASC i dispozitor Meseca (vladar VI) u silnim kvadratima,a i dispozicijom ga Merkur vodi u izgon...Po zanimanju mi pada na pamet da je neki ekonomista,bankar,revizor ili tako nesto slicno,jer mu je vladar X Venera 0°vladar VIII -sunce,uopste naglasena VIII kuca,pa me to tera na razmisljanje da se bavi tako nekim poslom... 
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35520
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #31 poslato: 21. Novembar 2013. 15:58:59 »
Slažem se sa Anoid. Bilo kakav hotel, motel, spa centar treba da bude šesto polje. Nema nikakve logike da takva ustanova gde se pruža usluga odmora, skloništa itd bude vezano za dvanaesto polje :hum: Zna se šta je simbolika tog polja (i čak ako ne tumačimo po TA)

Bilo koja uslužna delatnost je simbolika šestog polja. Simbolika portira je - čuvanje, biti pri ruci, pa i zaštititi nekoga od nečega. Pored Rak i Devica za to se vezuje i Saturn. Jupiter donosi sreću i expanziju i ne ume da služi nikoga, niti to želi.

Tipologija hotela se vezuje za Mesec (mesto boravka) i Venera (zadovoljstvo, potreba, novac, luksuz)

To što piše u knjigama za hotel i dvanaesto polje... i na tarabi svašta piše pa ne bude istina...
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #30 poslato: 21. Novembar 2013. 14:31:19 »
Nas ovde ne zanima portir, skoro svaka ustanova ima portira, a neke od tih ustanova će biti u 12, neke u 6, neke u 9. polju. Ne možemo ni da očekujemo da vladar 7p opiše baš sve. Ovde fale podaci, možda bi pomogao almuten 7. kuće ili Tačka Braka.
:)

Van mreže uranija*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #29 poslato: 21. Novembar 2013. 13:15:31 »
Pa nije hotel uvek stvar luksuza, nekad je i stvar nuzde. Osim toga, nisu svi hoteli luksuzni.
Pod 6. polje spadaju svi ljudi koji rade za nas, bio to konobar, sobarica ili majstor za ves masinu. Tako da u tom smislu vezujem hotel za 6. p.

da sluzba i podredjenost je uvek nekako stvar 6.e,tu nema dileme oki :) ja kad mislim hotel u glavi mi siri spektar stvari(jupiter ) znaci slozili smo se jupitera mora biti ...

Van mreže venerica1*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 33
  • venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.venerica1 is on the verge of being accepted.
« Odgovor #28 poslato: 21. Novembar 2013. 12:09:25 »
Imamo i Portira koji vezujemo za iste ustanove, pa nije u simbolici 6, već  MerkurBlizanci -asocira na III.
A hotel i motel i dalje stoje u knjigama simbolike u 12.
A padaju li vladari njegovog na neke tvoje planete?

Njegov  Neptun pada na moju  VeneraUran.   Venera mi vlada 12-om,  Uran devetom. Moj  :desc: sa  Venera Uran SaturnNeptun padaju na njegov  :ic: .

Van mreže uranija*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #27 poslato: 21. Novembar 2013. 11:22:18 »
pa naravno,svaki deo hotela,zanimanje ima simboliku :)

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3122
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Kill all my demons and my angels might die too...
« Odgovor #26 poslato: 21. Novembar 2013. 09:53:50 »
Evo jos jednog natala za vezbanje . Kako bi opisali muza ove osobe

Ja cu da pokusam ali  cu verovatno sve da omasim :D

Rekla bih da su se upoznali an nekom javnom mestu vida klub/kafic i to preko prijatelja. Mozda zbog vladara njegove 6 kuce u njegovoj 12 kuci u Jarcu malo mu je zdravlje losije, ali opet kako ima Mars u 1 mozda se bavi sportom ?
I da li je imao dete pre te veze?
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates