Autor Tema: Kraljevsko venčanje  (Pročitano 2241 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Justagirl984*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • Justagirl984 has no influence.
  • Pol: Žena
Odg: Kraljevsko venčanje
« Odgovor #4 poslato: 21. Jul 2012. 15:09:47 »
Meni odmah upada u oci DC u Vodoliji, kao i vladar osmog polja u sedmom..po mom misljenju to donosi nagli prekid, razvod, nestabilnost...Ne svidja mi se Neptun u sedmom, kao ni Mesec u osmom polju, vladar sedmog polja u opoziciji sa Saturnom...

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
« Odgovor #3 poslato: 21. Jul 2012. 01:44:38 »
Ljudi, mislim da je Kate Mideltone u podznaku ovan?

Meni se ovaj horoskop trenutka ne dopada, zbog stelijuma u ovnu, jer ovan nikada ne zavrsi zapoceto.

Sto se tice tvog pitanja vezanog za njegovo sunce deluje mi kao da ce on biti okrenut statusu i karijeri  Sunce u 10 polju, umesto da pravi neku aplikaciju sa  Mesec. Nekako mi je drago sto je sam  Mesec na dobrom stepenu, i mislim da ona krije neku tajnu :)

mikica*

• Gost
« Odgovor #2 poslato: 17. Oktobar 2011. 14:00:03 »
Meni upalo u oči i činjenica da je MC u trenutku proglašenja "DA" na 28° Ovan i pod vladavinom JupiterMars u 9 polju, a posle se menja i dolazi pod vladavinu Venera 10° Ovan koja ima 180 aplikaciju sa retro Saturn ~ MC je društveni status i "ono što će biti od braka generalno"...

Sunce em vladar ASC em vladar "muža" u praznom hodu umetnuto u 10 polju ~ ako ćemo po MA ~ ima 120 sa Pluton u 5 polju i 60 sa Hiron na vrhu 8 polja... on nije srećan jer zna da je za sad obična marioneta "šarada za narod"...

Mesec s druge strane "supruga" je u praznom hodu na vrhu 9 polja pa 90 SMČ JMČ iz 5-11 polja ~ forma, poza, postavka "da bude lepa lutka u izlogu da se zamažu oči narodu", loše za ljubav i decu... a kad promeni znak, prva apl. 0° Uran...

Moguće je da će ubrzo da se desi neki loš / tragičan dogadjaj koji će da pokrene i da izokrene celu ovu bajku naopako... a turbulentne promene definitivno očekuju Veliku Britaniju...

mikica*

• Gost
Kraljevsko venčanje
« Odgovor #1 poslato: 17. Oktobar 2011. 13:59:08 »
Bili smo svedoci da se na neki način bajke i dalje dešavaju ~ 29-04-2011 u 12h20 smo prisustvovali sudbonosmom "DA" izmedju Princa Vilijama i Kejt Midlton Srce

U 12h15 Princ Vilijam je rekao sudbonosno "DA", a u 12h17 novopečena Princeza Kejt svoje sudbonosno "DA" , a u 12h20 zvanično su proglašeni mužem i ženom.

Evo natalne karte Princa Vilijama :
http://i26.servimg.com/u/f26/15/36/96/14/princv10.jpg

Evo natalne karte Princeze Kejt :
http://i26.servimg.com/u/f26/15/36/96/14/prince10.jpg

A evo trenutka sudbonosnog "DA" :
http://i26.servimg.com/u/f26/15/36/96/14/sudbon10.jpg

Šta vama prvo pada napamet kada vidite Sunce koje je u Bik bez bližih aplikacija (realno u praznom hodu) i Mesec u Ribe na stepenu agzaltacije Venera isto tako bez skorijih aplikacija (tj. pravi prazan hod) ?