Autor Tema: Dragana del Monako, operska diva  (Pročitano 677 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

plutonac*

• Gost
Odg: Dragana del Monako, operska diva
« Odgovor #4 poslato: 04. Jun 2014. 09:13:34 »
meni je ona uvek delovala nekako opasno, ili pritajeno, možda što joj je  Mars na mom  Mesec

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #3 poslato: 04. Jun 2014. 08:06:32 »
Harmonicna je licnost. Ima dosta kvaliteta.Duhovna je.
Meni jaako zanimljiva, slusala sam je u emisiji AGAPE kod Aleksandra Gajseka, sve sto je rekla - kao da sam ja govorila!
Sediste Meseca u Raku-dobra je majka. Porodicna je.

Fiksne zvezde kod nje , sem Spice na Veneri -koja donosi drustveni uspeh
ima na Veneri i f.z. A rkturus- omiljenost i lazne prijatelje istog pola.

Na Marsu je Zuben el Sc.- visoke ambicije i dobar je govornik i pisac.
Na Mesecu ima f.z. Alhena-dobro zdravlje, cast, bogatstvo, zadovoljstvo.

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13412
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #2 poslato: 03. Jun 2014. 19:21:15 »
pa ako je merkur glas i glasne zice naravno merkur mora biti u sedistu :) naglasak karijere je u znaku blizanaca tj glasa a merkur na asc,sta ces lepse,karijera od glasa :) merkur neaspektovan,zanimljivo :) a vladar 2.e tj zarada od venere koja je u svom polju u sedistu,od umetnosti pevanja,kako divno prikazano i naravno u trigonu (energije su u prirodnom skladu) sa saturnom (operska i ozbiljna muzika) koji je u sedistu i vlada 5.om tj obrazovanjem i talentima :) posto je nocno rodjenje,definitivno naglaseno obrazovanje i talenat i sediste :) moguce od oca...

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
Dragana del Monako, operska diva
« Odgovor #1 poslato: 03. Jun 2014. 12:05:03 »
Dragana del Monako
rodjena 9.10.1963. Smederevo
vaga, ASC devica

zanimljivo je sto ima mnogo planeta u sedistu- mene takve osobe fasciniraju!
http://www.efreepics.net/?v=astro2geg.gif

intervju:
http://www.astrozenit.com/intervjui-sa-poznatim/2521-intervju-sa-daganom-del-monako

Pa sta kazete?
Venera u sedistu,
mesec u sedistu,
saturn u sedistu,
merkur u sedistu
mars u sedistu..