Autor Tema: Dharma i brak ~ pitanja i nedoumice?  (Pročitano 158 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Olujna*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 1441
  • Olujna is awe-inspiring!Olujna is awe-inspiring!Olujna is awe-inspiring!Olujna is awe-inspiring!Olujna is awe-inspiring!Olujna is awe-inspiring!Olujna is awe-inspiring!Olujna is awe-inspiring!Olujna is awe-inspiring!Olujna is awe-inspiring!Olujna is awe-inspiring!Olujna is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Djotiš Konsultacije
Odg: Dharma i brak ~ pitanja i nedoumice?
« Odgovor #2 poslato: 13. April 2014. 03:35:23 »
Ke je karaka za kulu-porodicu, potomstvo, Ke u konjukciji sa Suncem formira Šiva jogu,(u ovoj jogi je Ganeša izgubio glavu od Šive- Sy jer je štitio Parvati, a po opet drugoj priči Ganeš je kao beba izgubio glavu od Šanijevog pogleda- simbolika gubljenja glave govori da će osoba proći kroz bar jednu bitnu promenu, transformaciju, ili burno iskustvo ( Ra drišti koji je uvek preko puta) pre nego što dođe do braka. Da li će do braka doći treba analizirati ostale delove horoskopa.

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Dharma i brak ~ pitanja i nedoumice?
« Odgovor #1 poslato: 13. April 2014. 02:12:28 »
Meni ovde nešto nije jasno, kaže da Ke podstiče brak a da je Rahu najveći neprijatelj Surje. U mom primeru imam Surja juti Ketu u četvrtoj bhavi a tačno preko puta je Rahu. Sreća te su egzaltirani. S druge strane, Sy sa Ke je baš kombinacija koja ume da otera u potpunu spiritualnost i odsustvo želje za brakom. Ovo mi je sve u suprotnosti.
:)