Autor Tema: Vaša iskustva  (Pročitano 9151 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ☆ Bibliotekar ☆*

  • Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ****
  • Poruke: 30596
  • Reputaciona snaga: 1244
  • ☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Vaša iskustva
« Odgovor #125 poslato: 09. Jul 2023. 13:50:18 »
Evo i ja da se umešam ja vlasnik Meseca u Lavu
Generalno, Sade-Sati se pojavljuje tri puta u horoskopu tokom života

- prvo u detinjstvu, roditelji škola... (kad su se moji razišli a ja doživeo šok i katastrofu, škola zlo i naoako...)
- drugo u mladosti, finacije posao ljubav... (gubitak posla, ljubavi, bolest ... trista stvari odjednom, čini mi se jedva preživeo)
- treće u starosti, zdravlje najviše (e to mi tek predstoji, i ticaće se zdravlja najviše, možda me ubije :lol: )

Mesec u Lav ga oseća poprilično više nego drugi a za njim mesec u Ovan pa Strelac, znaci koji se ne slažu sa Saturn!
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

***
Saturn
Kad dolazi da uzme ono što je njegovo, on to čini polako, teško i mučno.
Kao dželat koji prvo progoni krivca,
uništava sve na šta se krivac može osloniti,
uklanja njemu bitne i bliske,
jednog po jednog da bi sa samim krivcem tek na kraju završio.

Van mreže Ivancica*

  • Prijatelj Foruma
  • * Posetilac *
  • *****
  • Poruke: 20
  • Reputaciona snaga: 524
  • Ivancica is awe-inspiring!Ivancica is awe-inspiring!Ivancica is awe-inspiring!Ivancica is awe-inspiring!Ivancica is awe-inspiring!Ivancica is awe-inspiring!Ivancica is awe-inspiring!Ivancica is awe-inspiring!Ivancica is awe-inspiring!Ivancica is awe-inspiring!Ivancica is awe-inspiring!Ivancica is awe-inspiring!
Odg: Vaša iskustva
« Odgovor #124 poslato: 08. Jul 2023. 23:00:02 »
Trenutno treca faza, i vec sad razmisljam kako da si poboljsam zdravlje, da se rijesim starih navika koje znam da nisu dobre. Nekako u ovoj fazi se osjecam psihicki umorno, zelja da odem od sviju koje znam, treba mi osamljenost malo.

Van mreže Jelena*

  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Poruke: 49
  • Reputaciona snaga: 290
  • Jelena is awe-inspiring!Jelena is awe-inspiring!Jelena is awe-inspiring!Jelena is awe-inspiring!Jelena is awe-inspiring!Jelena is awe-inspiring!Jelena is awe-inspiring!Jelena is awe-inspiring!Jelena is awe-inspiring!Jelena is awe-inspiring!Jelena is awe-inspiring!Jelena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • "Fais de ta vie un rêve, et d'un rêve, une réalité
Odg: Vaša iskustva
« Odgovor #123 poslato: 17. Mart 2023. 02:08:09 »
Ja sam u trecoj fazi  Saturn Ribe, Prva faza iznenadni razvod, prelazak sa  Saturn JaracSaturn Vodolija....iznenadna smrt oca....Nadam se da ce Saturn kroz  Ribe da mi malo da da udahnem...prelazice preko mog ukljestenog Merkura u  Ribe

evge*

  • Gost
Odg: Vaša iskustva
« Odgovor #122 poslato: 17. Jul 2022. 11:53:28 »
meni je počeo 2015. sa  SaturnStrelac u VI. kući, ne sjećam se sada više što se sve izdešavalo. Generalno, najviše je bilo tako nekog opterećenja u porodici, u vidu bolesti i pojačane brige za iste i nešto malo za odnose sa nadređenima. Ne bih rekla da se nešto pretjerano odnosilo na ljubav, ali je imalo  neposrednog utjecaja jer sam bila zauzeta sa nastalim opterećenjem. Svakako da se i nešto ozbiljnije desilo, prekinulo bi se uslijed moje preokupacije s drugim stvarima.

druga faza je bila 2017.  sa  Saturn u VII. kući kada sam upoznala potencijalnog muža, ali je isti 2019. imao prometnu nesreću i ostao trajni invalid, što bi opet povezala sa tim nekim opterećenjem u vidu bolesti, tako da mi je to bila glavna preokupacija dok je  Saturn bio u  Jarac.

i sad zadnja faza koja će završiti iduće godine u 3. mjesecu opet je tu naglašena ta bolest, ali više bližnjih i partnera. Međutim, sada bi rekla da zbog stresa na poslu može doći i kod mene do istog problema i neko generalno neraspoloženje, zbog umora, ali nekako već osjećam olakšanje.

Pa sad kao trebalo bi sumirat što sam dobila kroz sade sati, pa ja ne vidim dobitak, možda on tek predstoji.

Van mreže Peregrine*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 759
  • Reputaciona snaga: 2135
  • Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vaša iskustva
« Odgovor #121 poslato: 30. Jun 2022. 18:03:32 »
Tvoj Mesec u Ribe je napadnut maleficima u  Devica. Zato ti je bilo tesko i uscrpljujuce.
Verovatno i sad nije lako ali nauci covek nesto a nesto prihvati i bude lakse.

Bas te bervira Venera😉
Venera moja  teska glupaca
Sve filmske ljubavi, sve iz inostranstva, sve emocije da puknes od njih, i sve otezanja neka za koja ja imam zadatk da pusti i da dodje samo
Ovde prava ljubav na noge treba da dodje meni i dosla je, ali je otisla daleko opet
Vec je ovde bio jedan brak i nenormalno velika ljubav, sad je na redu drugi, sa nekim ko dolazi na noge

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Vaša iskustva
« Odgovor #120 poslato: 30. Jun 2022. 18:00:41 »
     Hvala za info :ok: Ja trenutno :sherlok: tvoj natal iz ugla Đotiša, zato toliko ispitujem...
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže nikita*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 935
  • Reputaciona snaga: 988
  • nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vaša iskustva
« Odgovor #119 poslato: 30. Jun 2022. 17:59:22 »
Tvoj Mesec u Ribe je napadnut maleficima u  Devica. Zato ti je bilo tesko i uscrpljujuce.
Verovatno i sad nije lako ali nauci covek nesto a nesto prihvati i bude lakse.

Bas te bervira Venera😉

Van mreže Peregrine*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 759
  • Reputaciona snaga: 2135
  • Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vaša iskustva
« Odgovor #118 poslato: 30. Jun 2022. 17:56:24 »
U djotisu znak bik, asc rak  mesec vodolija

Merkur mi je u 11 i dobar je
Venera je na samom ulazu u 12 glupaca, retrogradna
Na 29 stepeni blizanaca u 11 je

Van mreže Peregrine*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 759
  • Reputaciona snaga: 2135
  • Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!Peregrine is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Vaša iskustva
« Odgovor #117 poslato: 30. Jun 2022. 17:55:45 »
Ovo si neno rekla, kao prstom u oko. Zadatk moj u ovom zibotu je detachment od svega i svakoga, zafatk je da izmisljam zivot  simultano dok ga zivim i uzput da inspirisem druge,  da se nikom ne pravdam ni za sta

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Vaša iskustva
« Odgovor #116 poslato: 30. Jun 2022. 17:54:22 »
     Reci mi samo, po Đotišu tebi je :as: u Lav ili se vraća u Rak ? Ako ti je :as: Lav a Venera u 11p u Blizanci (koja ti je dodatno i :retro: jel?) tebi je onda taj Merkur u 12p (sistem znak = polje, koji koristim ne samo zato što smo na Pod forumu za Đotiš, već i ovako)
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."