Autor Tema: Strah od Samoce / Usamljenosti  (Pročitano 7588 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži ganci

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4162
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Strah od Samoce / Usamljenosti
« Odgovor #19 poslato: 22. Jun 2014. 17:58:17 »
Sa kim se ko slaze od ova 4 tipa temperamenta?
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Vivi

• Gost
« Odgovor #18 poslato: 22. Jun 2014. 17:56:54 »
Pa pitam samo :histerija:

Van mreže Kocka je bačena

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #17 poslato: 22. Jun 2014. 17:40:05 »
Kocka, možeš li objasniti na osnovu čega zaključuješ da si kolerik?

Gotovo mi je izjednačena borba izmedju kolerika i melanholika,ali za pedalj pobeđuje kolerik.Tu računicu mi je radilo nekoliko astrologa,medju njima i ja sama,i manje-više su mi svi rekli isto,i sa čime se slažem-da su mi dominantni i kolerični i melanholični temperament ali da bi blagu prednost dali koleričnom temperamentu,baš zbog dominantnog elementa vatre u natalu.Tako da svakako nisam tipičan kolerik.
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

Na mreži sladjana

• Tumač za Snove
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 8908
  • sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!
« Odgovor #16 poslato: 22. Jun 2014. 17:15:03 »
Samocu ili usamljenost vecinom gledamo kroz 12 kucu ili njenog vladar.
Ako se  Saturn ili  Mesec tu nadju veoma cesto na to ukazuju mnogo vise nego kod drugih, mislim na duzi period ovakvog stanja.
Ljudi koji imaju natalno  Mesec  :90:  Saturn cesto se osecaju tuzno, ocajno, usamljeno ...
 Mesec  :180:  Saturn ne vole/osecaju strah od  samoce.u i cesto se lece u drustvu, ponekad njihov stav prema zivotu i samo iskazivanje srece se ne podudara sa onim sto oni zaista jesu ili osecaju .
Naravno ovo je samo teorija , mora se gledati kojim kucama ove planete vladaju i gde se nalaze u samom natalu .

Vivi

• Gost
« Odgovor #15 poslato: 22. Jun 2014. 17:06:20 »
Ima, znam za skyplux, valjda ima i još koji.

Kocka, možeš li objasniti na osnovu čega zaključuješ da si kolerik?

Van mreže Kocka je bačena

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #14 poslato: 22. Jun 2014. 16:50:33 »
Ne znam da li se kolerici plaše ičeg. Možda dosade.

hahaha,e baš me nasmeja ovim. :histerija:

Evo,ja spadam u kolerike i plašim se samoće.Plašim se da neću imati muškarca koje će me voleti,i plašim se da neći imati dete koje će me sutra pogledati.Plašim se da ću biti sama kada ostarim.
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

Na mreži ganci

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4162
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #13 poslato: 22. Jun 2014. 16:44:54 »
Pa da, temperament je na kraju krajeva osnova svega :)
Da li postoji neki program za računanje temepramenta? Za nas nevešte.  :-? :D  Ili neka formula? Secam se neke ovde ali to zahteva višesatno racunanje, barem je meni delovalo.
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže ☆ saturn ☆

• Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ saturn ☆ has no influence.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #12 poslato: 22. Jun 2014. 16:39:05 »

Okay!

Nista, onda trebam da vidim kojeg temperamenta sam? Hmmm super!
(mada si mi kazo jednom a ja zaboravio)
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Vivi

• Gost
« Odgovor #11 poslato: 22. Jun 2014. 16:37:34 »

Van mreže ☆ saturn ☆

• Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ saturn ☆ has no influence.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #10 poslato: 22. Jun 2014. 16:36:47 »
Nema to veze sa Venerom. Melanholike realno zabole da li su sami ili u društvu, flegmatike manje više isto tako. U principu sangvinici najviše ne vole da budu sami, pa njih ovaj strah najviše pogađa. Ne znam da li se kolerici plaše ičeg. Možda dosade.

A znaci to ide po temperamentu?
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-