Autor Tema: Strah od Samoce / Usamljenosti  (Pročitano 7589 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Vivi

• Gost
Odg: Strah od Samoce / Usamljenosti
« Odgovor #9 poslato: 22. Jun 2014. 16:34:31 »
Nema to veze sa Venerom. Melanholike realno zabole da li su sami ili u društvu, flegmatike manje više isto tako. U principu sangvinici najviše ne vole da budu sami, pa njih ovaj strah najviše pogađa. Ne znam da li se kolerici plaše ičeg. Možda dosade.

Van mreže ♡ Astro Sage ☆

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 34912
  • ♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #8 poslato: 22. Jun 2014. 16:25:04 »
     Pa da :aha: Što sam starija i što sam više Mesec to mi lakše pada (pa čak i prija) samoća (tj da sam sama sa Dudom) :aha: a čim se pojavi nešto što mi čačne Venera vrlo često krene :36s: :sm3: izmedju Mesec i Venera :smeh:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit search

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (40€) b) natal & godišnji (40€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (40€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (40€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ☆ saturn ☆

• Bibliotekar
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ saturn ☆ has no influence.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #7 poslato: 22. Jun 2014. 16:22:14 »
Tebe neno spasava Mesec u Devica pa ti kako kad istinski i ne pada tesko Samoca i Usamljenost
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže ♡ Astro Sage ☆

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • Reputaciona snaga: 34912
  • ♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #6 poslato: 22. Jun 2014. 13:41:58 »
     Jeste tačno da su :pravda: prve na listi što se tiče straha od samoće / usamljenosti - ipak su one signifikator partnerskog odnosa.

Priznajem da je kod mene to često dosta bilo jako, al me malo spašava što je Sunce u Vaga u XII polju i što ima :60: sa Saturn u X polju (a po MA ima i :0: sa Pluton i :60: sa Neptun )

A priznajem i da što sam starija, lakše se prilagodjavam samoći i manje tražim "oči u oči" društvo, jer dok sam bila mladja Venera je potpuno dominirala mojim životom, a ona je em u Lav em u XI polju - ogromna potreba za ljudima oko mene.

Mislim da sam sad kako sam starija, tu negde na sredini, zbog Mesec u Devica u XI polju, jer sam sad Mesec ... sad sam negde na toj sredini - imam periode kad mi potpuno odgovara da sam sama, a ima perioda kada mi baš bude teško što sam sama. Valjda će i to da prodje - što manje Venera u mom životu (želje za...) to će mi biti lakše da budem sama :pamet:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit search

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (40€) b) natal & godišnji (40€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (40€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (40€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ☆ saturn ☆

• Bibliotekar
« Odgovor #5 poslato: 22. Jun 2014. 13:26:29 »
ljudi su otuđeni, što bi Marx rekao  ;)
e pa ne može i internet i bliskost, to ja kao  Rak najbolje znam, na fb emocija nema

Istina, upravu si, ovaj virtuelni svet je ko stvoren za vodjenje ljubavi sa samim sobom, pa sto vise ovde covek boravi manje ca na javi biti realan a to povlaci i strahove i samocu itd

sve ostalo sam ja!

Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

plutonac

• Gost
« Odgovor #4 poslato: 22. Jun 2014. 12:04:09 »
ljudi su otuđeni, što bi Marx rekao  ;)
e pa ne može i internet i bliskost, to ja kao  Rak najbolje znam, na fb emocija nema

Van mreže ☆ saturn ☆

• Bibliotekar
« Odgovor #3 poslato: 22. Jun 2014. 11:59:35 »
Meni je i teresantno da to vidim i malo proucim, jer u poslednje vreme je primetno da je Straha sve vise medju ljudima i to oko nicega a i usamljenosti isto, naravno, ja na primer, samoca mi ne pada tesko nit usamljenost iako imam spaljenu Venera a Mesec u PH itd (devica sam pa mi to ne pada tesko)

bice mi interesantno da vidim sta ce strucniji da napisu jer Usamljenost je danas Bolest koja tera coveka na svasta a Venera ume da natera i te kako samo da njoj bude :lol:

sve ostalo sam ja!

-vivi-

plutonac

• Gost
« Odgovor #2 poslato: 22. Jun 2014. 11:26:19 »
šta bih dao da ne moram ljude uopšte da srećem  :rolf:

slažem se da je  Venera tu ključna,  MesecVenera u skladnom aspektu to mogu pojačati,  Vodolija takođe

Van mreže ☆ saturn ☆

• Bibliotekar
Strah od Samoce / Usamljenosti
« Odgovor #1 poslato: 22. Jun 2014. 10:24:05 »
STRAH OD USAMLJENOSTI
SAMOCE

:pametnica:

interesuje me koje planete i aspekti i polozaji odredjuju (dokazuju) strah od
USAMLJENOSI / SAMOCE?

sigurno tu ljudsku osobinu ispoljava Venera, a kao najdrustvenija planeta u zodijaku Venera igra veliku ulogu i odredjuje taj psiholoski fenomen kod ljudi, pa tako i njeni znaci kao Bik i Vaga (i svi oni znaci gde se venera dobro oseca) mogu ispoljiti ovu osobinu pre nego bilo koji drugi znak!

Gresim li? Jer do sad sam primetio da Vaga zaista mrzi Samocu i bilo kakav oblik Usamljenosti kod sebe pa ce to pokusati da zataska na bilo kakav nacin kroz druzenja a za njom (nisam bas sigurnan) i Bik, ali Bik kao Zemljani znak takodjer ima taj oblik straha al isti znak to nekako leci kroz Materijalna sakupljanja oko sebe itd

Bas bi da cujem vase vidjenje, i je li Venera ta koja zaista pojacava tu osobinu u natalu ili postoji jos nesto a da ne znam!
sve ostalo sam ja!

-vivi-