Autor Tema: Strah od Samoce / Usamljenosti  (Pročitano 8312 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5777
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
Odg: Strah od Samoce / Usamljenosti
« Odgovor #29 poslato: 11. Oktobar 2014. 23:01:11 »
Volim periode osame. Kao da u samoći crpim snagu za suočavanje sa stvarnošću, sa ljudima... problemima. Nije to depresija niti apatija, prije svega to je meditacija. Iako mnogim mojim prijateljicama djeluje užasavajuće kada kažem da mi kafa najviše prija kada je pijem sama. Često se dešava da, kada gosti odu, častim sebe - skuvam sebi kafu! Kao da kažem: e sad je vrijeme "za nas".

Meni sa mnom nikada nije dosadno!  :histerija: Možda je za to "kriv"  :as:Ribe
Draga moja, nesto mi ovo poznato sa samocom i kafom, i ja najvuse uzivam kad je pijem sama.Kad dodjem iz gostiju, ili od nekud bez obzira iako sam pila kafu, ja moram popiti jednu sama sa sobom.

Van mreže Katja*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 959
  • Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!
« Odgovor #28 poslato: 11. Oktobar 2014. 20:39:24 »
Volim periode osame. Kao da u samoći crpim snagu za suočavanje sa stvarnošću, sa ljudima... problemima. Nije to depresija niti apatija, prije svega to je meditacija. Iako mnogim mojim prijateljicama djeluje užasavajuće kada kažem da mi kafa najviše prija kada je pijem sama. Često se dešava da, kada gosti odu, častim sebe - skuvam sebi kafu! Kao da kažem: e sad je vrijeme "za nas".

Meni sa mnom nikada nije dosadno!  :histerija: Možda je za to "kriv"  :as:Ribe

Van mreže Nena*

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35603
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • 067 701 48 17 § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #27 poslato: 11. Oktobar 2014. 16:01:10 »
a vidi, ja se osećam samim i kad sam sa najbližima, to ti je nešto unutrašnje, gore nego fizička samoća.

Uh :( jeste tako :S
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

plutonac*

• Gost
« Odgovor #26 poslato: 11. Oktobar 2014. 02:48:04 »
Ne znam gde pripadam po temperamentu ali ipak ne mogu da se zamislim u samoci!?

Verujte i ovo do sada mi tesko pada a kad pomislim na usamljenost to mi dodje kao ZATVOR .
Svuda ljudi oko tebe a ti SAM. Ustvari ja vec tako zivim 13 godina.
a vidi, ja se osećam samim i kad sam sa najbližima, to ti je nešto unutrašnje, gore nego fizička samoća.

Van mreže LIONA*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1409
  • LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!
« Odgovor #25 poslato: 10. Septembar 2014. 11:54:12 »
Ne znam gde pripadam po temperamentu ali ipak ne mogu da se zamislim u samoci!?

Verujte i ovo do sada mi tesko pada a kad pomislim na usamljenost to mi dodje kao ZATVOR .
Svuda ljudi oko tebe a ti SAM. Ustvari ja vec tako zivim 13 godina.

beskrajnost555*

• Gost
« Odgovor #24 poslato: 10. Septembar 2014. 10:57:09 »
Meni nikad nije tesko bilo biti sam, dapace ne bojim se usamljenosti.

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #23 poslato: 22. Jun 2014. 18:15:11 »
To u mnogome zavisi od izraženosti temperamenta. U principu svaki temperament može sa svakim, pošto svaka kombinacija ima svoje prednosti i mane.
Sangvinici lako ostvaruju odnose sa svima, kolerici zbog svoje eksplozivne naravi baš i nisu omiljeni, ali unose malo živosti u društvo. Flegmatici i melanholici nisu baš omiljeni u društvu, posebno melanholici.

Hm,naravno niko nije samo jedan tip temperamenta,svi smo neka kombinacija
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

Vivi*

• Gost
« Odgovor #22 poslato: 22. Jun 2014. 18:06:55 »
To u mnogome zavisi od izraženosti temperamenta. U principu svaki temperament može sa svakim, pošto svaka kombinacija ima svoje prednosti i mane.
Sangvinici lako ostvaruju odnose sa svima, kolerici zbog svoje eksplozivne naravi baš i nisu omiljeni, ali unose malo živosti u društvo. Flegmatici i melanholici nisu baš omiljeni u društvu, posebno melanholici.

Npr ja sa flegmaticima i melanholicima nikako ne mogu, iako sam i sam melanholičan. Najviše prijatelja su mi kolerici, pa onda sangvinici. Flegmatika i melanholika skoro i da nema.

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4186
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #21 poslato: 22. Jun 2014. 18:06:09 »

Slažu se kolerik sa sangvinikom i

melanholik sa flegmatikom

:thank_you:
Natal

* Things are always working out for me *

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #20 poslato: 22. Jun 2014. 18:02:30 »
Sa kim se ko slaze od ova 4 tipa temperamenta?

Slažu se kolerik sa sangvinikom i

melanholik sa flegmatikom
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...