Autor Tema: FengŠui - Ček dobitka i Izobilja  (Pročitano 6665 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: FengŠui - Ček dobitka i Izobilja
« Odgovor #25 poslato: 09. Mart 2016. 13:28:31 »
Evge, ideja je odlicna :)

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35557
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #24 poslato: 09. Mart 2016. 13:19:26 »
ja sam napravila novu tehniku..gledam u koje mi polje pada mlad mjesec i onda iz tog polja pravim želje..kontam da je to puno efikasnij

Ima mi logike :up:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Grofica*

• Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #23 poslato: 09. Mart 2016. 09:06:24 »
devojke
danas pisite cek izobilja sebi i koga volite
imate ga na 1 postu na temi :*

Evge*

• Gost
« Odgovor #22 poslato: 07. Mart 2016. 19:19:51 »
ja sam napravila novu tehniku..gledam u koje mi polje pada mlad mjesec i onda iz tog polja pravim želje..kontam da je to puno efikasnij

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1230
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #21 poslato: 07. Mart 2016. 15:21:05 »
Šta se događa sa čekovima? Ima li napretka?
U sredu je mlad mesec,pa eto i mene u klub za pisanje  :herc:
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže Grofica*

• VRIL Feng Shui
« Odgovor #20 poslato: 12. Novembar 2015. 12:00:00 »
Verujemo mi. Zato i pisemo cekove.
Nego sta sa mojim pre vremena ispisanim cekom?
pa nista ,neka stoji, i taj pre vremena :)
sledeci mesec ISPISI za mladog meseca ;0

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 875
  • Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!
« Odgovor #19 poslato: 12. Novembar 2015. 11:46:22 »
Verujemo mi. Zato i pisemo cekove.
Nego sta sa mojim pre vremena ispisanim cekom?

Van mreže Grofica*

• VRIL Feng Shui
« Odgovor #18 poslato: 12. Novembar 2015. 11:29:29 »
 <3
verujte mi deluje to!!

Licno sam probala, i bila skromna napisala sam cifru koju sam LAKO dostigla!
Sad sam dodala isperd toga jos jednu...;)

Cek mozete sami napraviti, a mozete da odstamapate i ovaj sa pocetka stranice...
nesto se ne secam da sam ga bas napisala kad je mlad mesec...ne znam, nisam bas sigurna.

Nista ne kosta da probate, u svakom slucaju! <3

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!
« Odgovor #17 poslato: 12. Novembar 2015. 11:12:26 »
Grofice, pomagaj!
Ja sam svoj cek ispisala jice ali pre mladog Meseca. Nisam bila sigurna da li treba pre ili posle, nisam mogla da nadjem temu gde je o tome pisano. Juce sam ceo dan bila konfuzna.

Sta sada da radim? Da pisem novi cek dok nije proslo 24 sata? Ili sta?
Ne moram ja imati cek ali me strah da nisam nesto izbaksuzirala pisanjem pre vremena

Jos sam htela juce da procistim novcanik. U njmu vise racuna, dokumenata, recepata i dr izvestaja nego para. Novac mi je po dzepovima...
Jel ima o tome nesto u tvom kutku :)

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #16 poslato: 11. Novembar 2015. 18:33:48 »
Ili ces da me sanjas hahaha 😜😘
Ne izazivaj me Karingtone :lol:

Biriboza, hvala za informacije.

Sledeci mesec pisem i zelje :)